21 May, 2022

Premier Division

Welwyn Garden City v Bishop's Stortford
North Mymms v Radlett
Hertford v Hoddesdon
Potters Bar v West Herts
Totteridge Millhillians v Harpenden

Championship

Preston v Broxbourne
Shenley Village v Hemel Hempstead Town
Old Owens v Dunstable
Luton Town & Indians v Reed
Hitchin v Flitwick

Division One

St Albans v Ampthill Town
Old Albanian v Sawbridgeworth
Harpenden II v Leverstock Green
Redbourn v St Margaretsbury
Langleybury v Letchworth Garden City

Division Two A

Watford Town v Chorleywood
Hoddesdon II v Old Elizabethans
Bushey v Holtwhites Trinibis
Berkhamsted v Stevenage
Abbots Langley v Ickleford

Division Two B

Lutonian v Northchurch
Letchworth Garden City II v Eversholt
Radlett II v Northwood
Flitwick II v Hertford II
Kings Langley v Potters Bar II

Division Three A

Allenburys & County Hall v North Enfield
Datchworth v Chipperfield Clarendon
West Herts II v Rickmansworth
Potton Town v Knebworth Park
Dunstable II v Totteridge Millhillians II

Division Three B

Wheathampstead v Welwyn Garden City II
Reed II v Old Finchleians
Cockfosters v Bayford & Hertford
Hemel Hempstead Town II v Parkfield & Headstone
Sandridge v London Colney

Division Four A

Southgate Adelaide v Watford Town II
Cheshunt Rosedale v Luton Town & Indians II
Bishop's Stortford II v Hatfield & Crusaders
Northwood Town v Tewin
Old Haberdashers v Hitchin II

Division Four B

Hatfield Hyde v Shenley Village II
Holtwhites Trinibis II v Redbourn II
Chorleywood II v Harpenden III
Ampthill Town II v St Albans II
Stevenage II v Langleybury II

Division Five A

Old Camdenians v Radlett III
Frogmore v Northampton Exiles
Leverstock Green II v Hertford III
Broxbourne II v Preston II
Bentley Heath v North Mymms II

Division Five B

Sawbridgeworth II v Old Albanian II
Hertingfordbury v Clifton
Ickleford II v Baldock
Potten End v Mill Hill Village
Flamstead v Boxmoor

Division Six A

Knebworth Park II v Watton-at-Stone
Hemel Hempstead Town III v Letchworth Garden City III
Northwood II v Berkhamsted II
Welwyn Garden City III v Old Owens II
Radlett IV v Bushey II

Division Six B

Old Finchleians II v Cheshunt Rosedale II
Hatfield & Crusaders II v Potters Bar III
Rickmansworth II v Greenwood Park
Bovingdon v Botany Bay
Old Elizabethans II v Luton Town & Indians III

Division Seven A

Ware v Datchworth II
Stevenage III v Weston
Old Cholmeleians v Lutonian II
Flitwick III v Abbots Langley II
St Margaretsbury II v Northwood Town II

Division Seven B

Northampton Exiles II v Cockfosters II
Northchurch II v Southgate Adelaide II
Shenley Village III v Harpenden Dolphins
West Herts III v Allenburys & County Hall II
Little Berkhamsted Sahibs v Hatch End

Division Eight A

St Albans III v Wheathampstead II
Aldenham v Hitchin III
Offley & Stopsley v Pinner
Watford Town III v Old Cholmeleians II
Chipperfield Clarendon II v Old Minchendenians

Division Eight B

Boxmoor II v Old Albanian III
Dunstable III v Kings Langley II
Harpenden IV v Redbourn III
Mill Hill Village II v Langleybury III
Totteridge Millhillians III v Bentley Heath II

Division Nine A

Luton Town & Indians IV v Hatfield Hyde II
Baldock II v Hemel Hempstead Town IV
Hertford IV v Sandridge II
Southgate Compton v Hoddesdon III
Bamville v Great Gaddesden

Division Nine B

Preston III v Flamstead II
London Colney II v Reed III
Bushey III v Knebworth Park III
Cheshunt Rosedale III v Leverstock Green III
Pinner II v Stevenage IV

Division 10 North

Datchworth III v Harpenden V
Hitchin IV v Markyate
Tewin II v Stevenage V
Redbourn IV v Ickleford III
Letchworth Garden City IV v Preston IV

Division 10 South

Botany Bay II v Holtwhites Trinibis III
North Enfield II v Old Elizabethans III
Parkfield & Headstone II v Letchmore
Southgate Adelaide III v Old Haberdashers II
Potters Bar IV v Mill Hill Village III

Division 10 East

Bayford & Hertford II v Abbots Langley III
St Margaretsbury III v Shenley Village IV
Hoddesdon IV v Broxbourne III
Hatfield Hyde III v Welwyn Garden City IV
Old Albanian IV v St Albans IV

Division 10 West

Northwood Town III v Watford Town IV
Rickmansworth III v Chorleywood III
Berkhamsted III v Potten End II
Old Eastcotians v West Herts IV
Northwood III v Berkhamsted IV

Division 11 North

Hatfield & Crusaders III v Letchworth Garden City V
Hitchin V v Welwyn Garden City V
Tewin III v Baldock IV
Baldock III v Wheathampstead III
Harpenden VI v Flitwick IV

Division 11 South

Hatch End II v Northwood IV
Pinner III v Chipperfield Clarendon III
Chorleywood IV v Rickmansworth IV
Leverstock Green IV v Old Camdenians II
West Herts V v Boxmoor III

Division 11 East

Cockfosters III v Tye Green
Edmonton v Hertingfordbury II
Old Minchendenians II v Ware II
Old Owens III v Northampton Exiles III
Broxbourne IV v Little Berkhamsted Sahibs II

Division 12 North

Stevenage VI v Kimpton
Bengeo v Datchworth IV
Knebworth Park IV v Lutonian III
Ickleford IV v Hitchin VI

Division 12 South

Royal Herts v Edgware
Northwood Town IV v West Herts VI
Watford Town V v Batchworth
Berkhamsted V v Kings Langley III
Northwood V v Bushey IV

Division 12 East

Cheshunt Rosedale IV v Southgate Compton II
Holtwhite Trinibis IV v Hatfield Hyde IV
North Mymms III v Broxbourne V
Hoddesdon V v St Margaretsbury IV
Mill Hill Village IV v Old Minchendenians III