01 Jun, 2019

Premier Division

Radlett v Bishop's Stortford
Potters Bar v Welwyn Garden City
Hertford v Harpenden
Luton Town & Indians v West Herts
North Mymms v Totteridge Millhillians

Championship

Letchworth Garden City v Ampthill Town
Leverstock Green v Reed
Hemel Hempstead Town v Hoddesdon
Flitwick v Shenley Village
Dunstable v Old Owens

Division One

Sawbridgeworth v Ickleford
Broxbourne v Langleybury
Old Albanian v Kings Langley
Harpenden II v Preston
Hitchin v Knebworth Park

Division Two A

Watford Town v Abbots Langley
Totteridge Millhillians II v Old Elizabethans
Berkhamsted v Chorleywood
St Albans v St Margaretsbury
Stevenage v Holtwhites Trinibis

Division Two B

Welwyn Garden City II v Bushey
Cockfosters v Northwood
Allenburys & County Hall v Flitwick II
Potton Town v Radlett II
Redbourn v Hertford II

Division Three A

Eversholt v Dunstable II
Hoddesdon II v Bayford & Hertford
Bishop's Stortford II v Letchworth Garden City II
North Enfield v Datchworth
Northchurch v Luton Town & Indians II

Division Three B

West Herts II v Lutonian
Southgate Adelaide v Harpenden III
Chipperfield Clarendon v Wheathampstead
Langleybury II v Hemel Hempstead Town II

Division Four A

Knebworth Park II v Leverstock Green II
Old Haberdashers v Hatfield & Crusaders
Old Finchleians v Parkfield & Headstone
Northwood Town v Hatfield Hyde
Sandridge v Cheshunt Rosedale

Division Four B

Chorleywood II v Stevenage II
Flamstead v Northampton Exiles
Ampthill Town II v Watford Town II
Holtwhites Trinibis II v Sawbridgeworth II
Reed II v Hitchin II

Division Five A

Clifton v Hertford III
Bentley Heath v Radlett III
Frogmore v London Colney
Rickmansworth v St Albans II
Ickleford II v North Mymms II

Division Five B

Shenley Village II v Broxbourne II
Baldock v Tewin
Abbots Langley II v Old Albanian II
Luton Town & Indians III v Welwyn Garden City III
Hertingfordbury v Redbourn II

Division Six A

Old Cholmeleians v Cockfosters II
Letchworth Garden City III v Old Finchleians II
Bushey II v Hemel Hempstead Town III
Preston II v Old Camdenians

Division Six B

Old Elizabethans II v Berkhamsted II
Kings Langley II v Watton-at-Stone
Radlett IV v Boxmoor
Cheshunt Rosedale II v Allenburys & County Hall II
Hatfield & Crusaders II v Potters Bar III

Division Seven A

Northwood II v Pirton
Weston v Totteridge Millhillians III
Datchworth II v Rickmansworth II
Old Owens II v Chipperfield Clarendon II
Greenwood Park v St Margaretsbury II

Division Seven B

Dunstable III v Ware
Botany Bay v Potten End
Bovingdon v Offley & Stopsley
Stevenage III v Southgate Adelaide II
Flitwick III v Hatch End

Division Eight A

Northampton Exiles II v Northwood Town II
Harpenden Dolphins v Luton Town & Indians IV
St Albans III v Old Cholmeleians II
Wheathampstead II v Northchurch II
Harpenden IV v Knebworth Park III

Division Eight B

Lutonian II v Redbourn III
West Herts III v Leverstock Green III
Shenley Village III v Stevenage IV
Mill Hill Village II v Old Albanian III
Little Berkhamsted Sahibs v Baldock II

Division Nine A

Welwyn Garden City IV v Letchworth Garden City IV
Hertford IV v Hitchin III
Hatfield Hyde II v Sandridge II
Hemel Hempstead Town IV v Langleybury III
Old Minchendenians v Aldenham

Division Nine B

London Colney II v Cheshunt Rosedale III
Parkfield & Headstone II v Preston III
Bayford & Hertford II v Harpenden V
Great Gaddesden v Watford Town III
Boxmoor II v Hoddesdon III

Division Ten A

Hoddesdon IV v Bentley Heath II
Reed III v West Herts IV
Ickleford III v Frogmore II
Rickmansworth III v Southgate Compton
Bushey III v Holtwhites Trinibis III

Division Ten B

Abbots Langley III v North Enfield II
Totteridge Millhillians IV v Old Owens III
Northwood III v Northampton Exiles III
Old Eastcotians v Cockfosters III
Chorleywood III v Old Elizabethans III

Regional Division A East

Hitchin IV v Hertingfordbury II
St Margaretsbury III v Stevenage V
Knebworth Park IV v Mill Hill Village III
Hatfield & Crusaders III v Datchworth III
Potters Bar IV v Old Haberdashers II

Regional Division A West

Old Albanian IV v Chorleywood IV
Bamville v St Albans IV
Redbourn IV v Flamstead II
Watford Town IV v Berkhamsted III
Potten End II v Shenley Village IV

Regional Division B East

Ware II v Hatfield & Crusaders IV
Stevenage VI v Botany Bay II
Tewin II v Welwyn Garden City V
Hatfield Hyde III v Little Berkhamsted Sahibs II
Preston IV v Broxbourne III
Letchworth Garden City V v Baldock III
Southgate Adelaide III v Old Minchendenians II

Regional Division B West

Leverstock Green IV v Chipperfield Clarendon III
Boxmoor III v West Herts V
Berkhamsted IV v Northwood Town III
Harpenden VI v Kings Langley III
Old Camdenians II v Wheathampstead III
Markyate & Luton Town v Bushey IV
Langleybury IV v Rickmansworth IV
Hatch End II v Northwood IV