30 May, 2020

Premier Division

Hoddesdon v Hertford
West Herts v Totteridge Millhillians
Welwyn Garden City v North Mymms
Radlett v Harpenden
Reed v Potters Bar

Championship

Letchworth Garden City v Flitwick
Luton Town & Indians v Preston
Bishop's Stortford v Langleybury
Hemel Hempstead Town v Shenley Village
Old Owens v Dunstable

Division One

Broxbourne v Sawbridgeworth
Harpenden II v Ickleford
Hitchin v St Margaretsbury
Holtwhites Trinibis v Leverstock Green
Old Albanian v Ampthill Town

Division Two A

Abbots Langley v Kings Langley
Bushey v St Albans
Stevenage v Knebworth Park
Chorleywood v Watford Town
Berkhamsted v Redbourn

Division Two B

Flitwick II v Allenburys & County Hall
Northwood v Radlett II
Hertford II v Hoddesdon II
Northchurch v Welwyn Garden City II
Potters Bar II v Old Elizabethans

Division Three A

Totteridge Millhillians II v Eversholt
Datchworth v Parkfield & Headstone
Chipperfield Clarendon v Letchworth Garden City II
Dunstable II v Potton Town
North Enfield v Luton Town & Indians II

Division Three B

Sandridge v Cockfosters
Wheathampstead v Reed II
Bayford & Hertford v Hemel Hempstead Town II
Southgate Adelaide v West Herts II
Harpenden III v Lutonian

Division Four A

Watford Town II v Bishop's Stortford II
Langleybury II v Northwood Town
Old Haberdashers v Cheshunt Rosedale
Leverstock Green II v Old Finchleians
Rickmansworth v Hatfield & Crusaders

Division Four B

Shenley Village II v Chorleywood II
Ampthill Town II v London Colney
Flamstead v Hitchin II
Hatfield Hyde v Stevenage II
Northampton Exiles v Holtwhites Trinibis II

Division Five A

Tewin v Bentley Heath
Ickleford II v Old Camdenians
St Albans II v Frogmore
North Mymms II v Radlett III
Knebworth Park II v Hertford III

Division Five B

Mill Hill Village v Hertingfordbury
Luton Town & Indians III v Baldock
Boxmoor v Old Albanian II
Sawbridgeworth II v Broxbourne II
Redbourn II v Welwyn Garden City III

Division Six A

Old Finchleians II v Hemel Hempstead Town III
Clifton v Berkhamsted II
Old Cholmeleians v Letchworth Garden City III
Preston II v Bushey II
Radlett IV v Northwood II

Division Six B

Allenburys & County Hall II v Potters Bar III
Old Elizabethans II v Greenwood Park
Hatfield & Crusaders II v Rickmansworth II
Watton-at-Stone v Potten End
Cheshunt Rosedale II v Abbots Langley II

Division Seven A

Pirton v Old Owens II
Cockfosters II v Datchworth II
St Margaretsbury II v Stevenage III
Northwood Town II v Flitwick III
Weston v Botany Bay

Division Seven B

Shenley Village III v Northchurch II
Kings Langley II v Hatch End
Ware v Southgate Adelaide II
Offley & Stopsley v Northampton Exiles II
Harpenden Dolphins v Bovingdon

Division Eight A

St Albans III v Old Cholmeleians II
Lutonian II v Harpenden IV
Little Berkhamsted Sahibs v Wheathampstead II
Aldenham v Luton Town & Indians IV
Pinner v Chipperfield Clarendon II

Division Eight B

Baldock II v Old Albanian III
West Herts III v Dunstable III
Mill Hill Village II v Totteridge Millhillians III
Redbourn III v Leverstock Green III
Old Minchendenians v Watford Town III

Division Nine A

Hitchin III v Southgate Compton
Bentley Heath II v Langleybury III
Hemel Hempstead Town IV v Hatfield Hyde II
Welwyn Garden City IV v Sandridge II
Hoddesdon III v Knebworth Park III

Division Nine B

London Colney II v Bayford & Hertford II
Preston III v Boxmoor II
Stevenage IV v Bushey III
Great Gaddesden v Cheshunt Rosedale III
Hertford IV v Old Eastcotians

Division Ten A

Letchworth Garden City IV v Old Haberdashers II
Harpenden V v Bamville
Rickmansworth III v West Herts IV
Northwood III v Pinner II
Holtwhites Trinibis III v Reed III

Division Ten B

Chorleywood III v Preston IV
Northampton Exiles III v Hoddesdon IV
Frogmore II v North Enfield II
Parkfield & Headstone II v Flamstead II
Old Elizabethans III v Mill Hill Village III

Regional Division A East

Ickleford III v St Margaretsbury III
Hertingfordbury II v Cockfosters III
Datchworth III v Tewin II
Potters Bar IV v Broxbourne III
Stevenage V v Hitchin IV

Regional Division A West

Potten End II v Berkhamsted III
Old Albanian IV v Shenley Village IV
Watford Town IV v Boxmoor III
Markyate & Luton Town v St Albans IV
Abbots Langley III v Harpenden VI

Regional Division B East

Old Owens III v Hatfield Hyde III
Botany Bay II v Stevenage VI
Welwyn Garden City V v Letchworth Garden City V
Hatfield & Crusaders III v Little Berkhamsted Sahibs II

Regional Division B West

Hatch End II v Old Minchendenians II
Chipperfield Clarendon III v Wheathampstead III
Leverstock Green IV v Redbourn IV
Northwood Town III v Northwood IV
Old Camdenians II v Rickmansworth IV

Regional Division C East

Hatfield Hyde IV v Tye Green
Baldock III v Edmonton
Hoddesdon V v Hitchin V
Knebworth Park IV v Datchworth IV

Regional Division C West

Berkhamsted IV v Southgate Adelaide III
Bushey IV v Chorleywood IV
Kings Langley III v West Herts V
Watford Town V v North Mymms III