29 May, 2021

Premier Division

Hoddesdon v Potters Bar
Welwyn Garden City v Totteridge Millhillians
North Mymms v Radlett
West Herts v Hertford
Harpenden v Reed

Championship

Bishop's Stortford v Luton Town & Indians
Dunstable v Preston
Shenley Village v Hemel Hempstead Town
Langleybury v Letchworth Garden City
Flitwick v Old Owens

Division One

St Margaretsbury v Hitchin
Ickleford v Old Albanian
Ampthill Town v Broxbourne
Sawbridgeworth v Holtwhites Trinibis
Leverstock Green v Harpenden II

Division Two A

Chorleywood v Abbots Langley
Berkhamsted v St Albans
Knebworth Park v Kings Langley
Bushey v Watford Town
Stevenage v Redbourn

Division Two B

Allenburys & County Hall v Hoddesdon II
Radlett II v Welwyn Garden City II
Potters Bar II v Northchurch
Old Elizabethans v Flitwick II
Hertford II v Northwood

Division Three A

Chipperfield Clarendon v Dunstable II
Luton Town & Indians II v Potton Town
Eversholt v North Enfield
Totteridge Millhillians II v Datchworth
Letchworth Garden City II v Parkfield & Headstone

Division Three B

Reed II v Harpenden III
Cockfosters v West Herts II
Sandridge v Lutonian
Hemel Hempstead Town II v Bayford & Hertford
Wheathampstead v Southgate Adelaide

Division Four A

Old Haberdashers v Leverstock Green II
Cheshunt Rosedale v Hatfield & Crusaders
Watford Town II v Rickmansworth
Old Finchleians v Langleybury II
Northwood Town v Bishop's Stortford II

Division Four B

Holtwhites Trinibis II v Shenley Village II
Hitchin II v Chorleywood II
Hatfield Hyde v Stevenage II
Northampton Exiles v Flamstead
London Colney v Ampthill Town II

Division Five A

Old Camdenians v North Mymms II
Frogmore v Ickleford II
St Albans II v Radlett III
Tewin v Knebworth Park II
Bentley Heath v Hertford III

Division Five B

Redbourn II v Sawbridgeworth II
Boxmoor v Luton Town & Indians III
Broxbourne II v Welwyn Garden City III
Old Albanian II v Mill Hill Village
Baldock v Hertingfordbury

Division Six A

Radlett IV v Berkhamsted II
Preston II v Letchworth Garden City III
Northwood II v Bushey II
Clifton v Old Finchleians II
Old Cholmeleians v Hemel Hempstead Town III

Division Six B

Hatfield & Crusaders II v Allenburys & County Hall II
Abbots Langley II v Potten End
Potters Bar III v Cheshunt Rosedale II
Greenwood Park v Watton-at-Stone
Rickmansworth II v Old Elizabethans II

Division Seven A

Old Owens II v Cockfosters II
Botany Bay v Weston
Datchworth II v Northwood Town II
Stevenage III v St Margaretsbury II

Division Seven B

Southgate Adelaide II v Harpenden Dolphins
Northchurch II v Shenley Village III
Offley & Stopsley v Hatch End
Kings Langley II v Bovingdon
Ware v Northampton Exiles II

Division Eight A

Luton Town & Indians IV v Chipperfield Clarendon II
Lutonian II v Wheathampstead II
Pinner v Little Berkhamsted Sahibs
Harpenden IV v Aldenham
St Albans III v Old Cholmeleians II

Division Eight B

Mill Hill Village II v Totteridge Millhillians III
West Herts III v Dunstable III
Leverstock Green III v Watford Town III
Old Albanian III v Old Minchendenians
Redbourn III v Baldock II

Division Nine A

Hoddesdon III v Langleybury III
Knebworth Park III v Hatfield Hyde II
Hemel Hempstead Town IV v Sandridge II
Southgate Compton v Hitchin III
Welwyn Garden City IV v Bentley Heath II

Division Nine B

Bayford & Hertford II v Preston III
Hertford IV v London Colney II
Great Gaddesden v Stevenage IV
Bushey III v Old Eastcotians
Cheshunt Rosedale III v Boxmoor II

Division Ten A

Bamville v Pinner II
Reed III v Northwood III
Holtwhites Trinibis III v West Herts IV
Letchworth Garden City IV v Old Haberdashers II
Rickmansworth III v Harpenden V

Division Ten B

Preston IV v Chorleywood III
Northampton Exiles III v Mill Hill Village III
Parkfield & Headstone II v Letchmore
Flamstead II v Old Elizabethans III
North Enfield II v Hoddesdon IV

Regional Division A East

Hitchin IV v Ickleford III
Cockfosters III v Tewin II
Hertingfordbury II v Potters Bar IV
Stevenage V v Broxbourne III
Datchworth III v St Margaretsbury III

Regional Division A West

Markyate & Luton Town v Berkhamsted III
Shenley Village IV v St Albans IV
Potten End II v Boxmoor III
Watford Town IV v Abbots Langley III
Harpenden VI v Old Albanian IV

Regional Division B East

Welwyn Garden City V v Ware II
Hatfield & Crusaders III v Letchworth Garden City V
Little Berkhamsted Sahibs II v Baldock III
Hatfield Hyde III v Old Owens III
Edmonton v Botany Bay II

Regional Division B West

Chipperfield Clarendon III v Rickmansworth IV
Northwood Town III v Old Camdenians II
Old Minchendenians II v Leverstock Green IV
Hatch End II v Redbourn IV
Wheathampstead III v Northwood IV

Regional Division C East

Mill Hill Village IV v Southgate Adelaide III
St Margaretsbury IV v Hoddesdon V
Tye Green v North Mymms III
Broxbourne IV v Cheshunt Rosedale IV

Regional Division C West

Northwood V v Pinner III
Berkhamsted IV v Kings Langley III
Batchworth v Watford Town V
Chorleywood IV v Northwood Town IV
West Herts V v Bushey IV

Regional Division C North

Flitwick IV v Datchworth IV
Baldock IV v Tewin III
Ickleford IV v Hatfield Hyde IV
Wheathampstead IV v Knebworth Park IV