28 May, 2022

Premier Division

Radlett v Hertford
Harpenden v North Mymms
West Herts v Hoddesdon
Potters Bar v Welwyn Garden City
Bishop's Stortford v Totteridge Millhillians

Championship

Hemel Hempstead Town v Flitwick
Shenley Village v Preston
Dunstable v Luton Town & Indians
Reed v Hitchin
Broxbourne v Old Owens

Division 1

Ampthill Town v Redbourn
Old Albanian v Langleybury
Leverstock Green v St Albans
Sawbridgeworth v St Margaretsbury
Letchworth Garden City v Harpenden II

Division 2 A

Chorleywood v Abbots Langley
Old Elizabethans v Holtwhites Trinibis
Hoddesdon II v Berkhamsted
Stevenage v Watford Town
Ickleford v Bushey

Division 2 B

Eversholt v Kings Langley
Hertford II v Potters Bar II
Flitwick II v Radlett II
Northwood v Lutonian
Northchurch v Letchworth Garden City II

Division 3 A

Chipperfield Clarendon v Dunstable II
North Enfield v West Herts II
Totteridge Millhillians II v Allenburys & County Hall
Knebworth Park v Rickmansworth
Potton Town v Datchworth

Division 3 B

Old Finchleians v Sandridge
Bayford & Hertford v Parkfield & Headstone
Welwyn Garden City II v Hemel Hempstead Town II
London Colney v Wheathampstead
Cockfosters v Reed II

Division 4 A

Hatfield & Crusaders v Northwood Town
Luton Town & Indians II v Southgate Adelaide
Watford Town II v Bishop's Stortford II
Hitchin II v Tewin
Old Haberdashers v Cheshunt Rosedale

Division 4 B

Holtwhites Trinibis II v Ampthill Town II
Redbourn II v Shenley Village II
Harpenden III v Stevenage II
Langleybury II v Hatfield Hyde
St Albans II v Chorleywood II

Division 5 A

Northampton Exiles v Radlett III
Frogmore v Bentley Heath
North Mymms II v Leverstock Green II
Preston II v Old Camdenians
Hertford III v Broxbourne II

Division 5 B

Mill Hill Village v Old Albanian II
Baldock v Hertingfordbury
Clifton v Flamstead
Potten End v Ickleford II
Boxmoor v Sawbridgeworth II

Division 6 A

Old Owens II v Northwood II
Berkhamsted II v Knebworth Park II
Letchworth Garden City III v Welwyn Garden City III
Radlett IV v Hemel Hempstead Town III
Bushey II v Watton-at-Stone

Division 6 B

Botany Bay v Old Finchleians II
Greenwood Park v Luton Town & Indians III
Rickmansworth II v Hatfield & Crusaders II
Cheshunt Rosedale II v Old Elizabethans II
Potters Bar III v Bovingdon

Division 7 A

St Margaretsbury II v Flitwick III
Datchworth II v Stevenage III
Northwood Town II v Weston
Abbots Langley II v Old Cholmeleians
Lutonian II v Ware

Division 7 B

Allenburys & County Hall II v Northchurch II
Hatch End v Cockfosters II
Little Berkhamsted Sahibs v West Herts III
Harpenden Dolphins v Northampton Exiles II
Southgate Adelaide II v Shenley Village III

Division 8 A

Old Minchendenians v Offley & Stopsley
Old Cholmeleians II v Chipperfield Clarendon II
Hitchin III v Pinner
Wheathampstead II v Watford Town III
Aldenham v St Albans III

Division 8 B

Redbourn III v Langleybury III
Dunstable III v Boxmoor II
Old Albanian III v Harpenden IV
Bentley Heath II v Mill Hill Village II
Kings Langley II v Totteridge Millhillians III

Division 9 A

Great Gaddesden v Hertford IV
Luton Town & Indians IV v Bamville
Hemel Hempstead Town IV v Southgate Compton
Sandridge II v Baldock II
Hatfield Hyde II v Hoddesdon III

Division 9 B

Flamstead II v London Colney II
Reed III v Bushey III
Knebworth Park III v Cheshunt Rosedale III
Stevenage IV v Leverstock Green III
Pinner II v Preston III

Division 10 North

Harpenden V v Redbourn IV
Stevenage V v Markyate
Ickleford III v Letchworth Garden City IV
Tewin II v Datchworth III
Preston IV v Hitchin IV

Division 10 South

Parkfield & Headstone II v North Enfield II
Holtwhites Trinibis III v Potters Bar IV
Old Elizabethans III v Botany Bay II
Letchmore v Old Haberdashers II
Mill Hill Village III v Southgate Adelaide III

Division 10 East

Broxbourne III v Abbots Langley III
Shenley Village IV v Hatfield Hyde III
Hoddesdon IV v St Margaretsbury III
Welwyn Garden City IV v Old Albanian IV
St Albans IV v Bayford & Hertford II

Division 10 West

Berkhamsted IV v Potten End II
West Herts IV v Berkhamsted III
Chorleywood III v Northwood Town III
Watford Town IV v Old Eastcotians
Northwood III v Rickmansworth III

Division 11 North

Baldock IV v Wheathampstead III
Tewin III v Hatfield & Crusaders III
Flitwick IV v Baldock III
Welwyn Garden City V v Harpenden VI
Letchworth Garden City V v Hitchin V

Division 11 South

Boxmoor III v Pinner III
Old Camdenians II v Northwood IV
Chipperfield Clarendon III v Chorleywood IV
Rickmansworth IV v Hatch End II
Leverstock Green IV v West Herts V

Division 11 East

Tye Green v Broxbourne IV
Northampton Exiles III v Little Berkhamsted Sahibs II
Ware II v Edmonton
Old Minchendenians II Old Owens III Conceded
Hertingfordbury II v Cockfosters III

Division 12 North

Datchworth IV v Stevenage VI
Lutonian III v Ickleford IV
Wheathampstead IV v Knebworth Park IV
Hitchin VI v Bengeo

Division 12 South

Batchworth v Edgware
Northwood Town IV v Berkhamsted V
Kings Langley III v Royal Herts
Watford Town V v Northwood V
Langleybury IV v West Herts VI

Division 12 East

Cheshunt Rosedale IV v Mill Hill Village IV
Southgate Compton II v Broxbourne V
Hatfield Hyde IV Hoddesdon V Conceded
St Margaretsbury IV v North Mymms III
Old Minchendenians III v Holtwhite Trinibis IV