08 Jun, 2019

Premier Division

Totteridge Millhillians v Hertford
Bishop's Stortford v Potters Bar
Harpenden v Luton Town & Indians
West Herts v Radlett
Welwyn Garden City v North Mymms

Championship

Shenley Village v Dunstable
Hoddesdon v Letchworth Garden City
Reed v Flitwick
Ampthill Town v Leverstock Green
Old Owens v Hemel Hempstead Town

Division One

Preston v Broxbourne
Ickleford v Old Albanian
Knebworth Park v Harpenden II
Langleybury v Sawbridgeworth
Kings Langley v Hitchin

Division Two A

St Margaretsbury v Berkhamsted
Holtwhites Trinibis v Totteridge Millhillians II
Abbots Langley v St Albans
Old Elizabethans v Watford Town
Chorleywood v Stevenage

Division Two B

Northwood v Allenburys & County Hall
Flitwick II v Redbourn
Radlett II v Cockfosters
Hertford II v Welwyn Garden City II
Bushey v Potton Town

Division Three A

Luton Town & Indians II v Hoddesdon II
Datchworth v Bishop's Stortford II
Dunstable II v North Enfield
Bayford & Hertford v Eversholt
Letchworth Garden City II v Northchurch

Division Three B

Potters Bar II v Southgate Adelaide
Lutonian v Chipperfield Clarendon
Hemel Hempstead Town II v West Herts II
Harpenden III v Langleybury II

Division Four A

Cheshunt Rosedale v Old Haberdashers
Hatfield & Crusaders v Northwood Town
Parkfield & Headstone v Sandridge
Leverstock Green II v Old Finchleians
Hatfield Hyde v Knebworth Park II

Division Four B

Watford Town II v Holtwhites Trinibis II
Northampton Exiles v Chorleywood II
Stevenage II v Reed II
Sawbridgeworth II v Flamstead
Hitchin II v Ampthill Town II

Division Five A

St Albans II v Bentley Heath
Hertford III v Ickleford II
Radlett III v Clifton
London Colney v Rickmansworth
North Mymms II v Frogmore

Division Five B

Welwyn Garden City III v Abbots Langley II
Broxbourne II v Luton Town & Indians III
Redbourn II v Baldock
Tewin v Shenley Village II
Old Albanian II v Hertingfordbury

Division Six A

Old Finchleians II v Bushey II
Cockfosters II v Preston II
Old Camdenians v Letchworth Garden City III
Hemel Hempstead Town III v Mill Hill Village

Division Six B

Watton-at-Stone v Hatfield & Crusaders II
Allenburys & County Hall II v Radlett IV
Boxmoor v Kings Langley II
Berkhamsted II v Cheshunt Rosedale II
Potters Bar III v Old Elizabethans II

Division Seven A

Totteridge Millhillians III v Northwood II
Chipperfield Clarendon II v Weston
Rickmansworth II v Old Owens II
Greenwood Park v Datchworth II
Pirton v St Margaretsbury II

Division Seven B

Hatch End v Stevenage III
Offley & Stopsley v Dunstable III
Potten End v Bovingdon
Ware v Flitwick III
Southgate Adelaide II v Botany Bay

Division Eight A

Northchurch II v St Albans III
Old Cholmeleians II v Harpenden IV
Northwood Town II v Wheathampstead II
Luton Town & Indians IV v Northampton Exiles II
Knebworth Park III v Harpenden Dolphins

Division Eight B

Old Albanian III v Shenley Village III
Stevenage IV v Lutonian II
Redbourn III v West Herts III
Baldock II v Mill Hill Village II
Leverstock Green III v Little Berkhamsted Sahibs

Division Nine A

Letchworth Garden City IV v Old Minchendenians
Hitchin III v Hemel Hempstead Town IV
Langleybury III v Welwyn Garden City IV
Sandridge II v Hertford IV
Aldenham v Hatfield Hyde II

Division Nine B

Hoddesdon III v Bayford & Hertford II
Harpenden V v London Colney II
Preston III v Boxmoor II
Watford Town III v Parkfield & Headstone II
Cheshunt Rosedale III v Great Gaddesden

Division Ten A

Frogmore II v Bushey III
Bentley Heath II v Rickmansworth III
West Herts IV v Hoddesdon IV
Holtwhites Trinibis III v Reed III
Southgate Compton v Ickleford III

Division Ten B

Cockfosters III v Northwood III
North Enfield II v Totteridge Millhillians IV
Old Owens III v Old Eastcotians
Northampton Exiles III v Chorleywood III
Abbots Langley III v Old Elizabethans III

Regional Division A East

Datchworth III v Hitchin IV
Old Haberdashers II v St Margaretsbury III
Stevenage V v Knebworth Park IV
Mill Hill Village III v Hatfield & Crusaders III
Hertingfordbury II v Potters Bar IV

Regional Division A West

Shenley Village IV v Old Albanian IV
St Albans IV v Watford Town IV
Flamstead II v Potten End II
Chorleywood IV v Bamville
Berkhamsted III v Redbourn IV

Regional Division B East

Botany Bay II v Southgate Adelaide III
Hatfield & Crusaders IV v Letchworth Garden City V
Datchworth IV v Welwyn Garden City V
Old Minchendenians II v Tewin II
Baldock III v Preston IV
Broxbourne III v Hatfield Hyde III
Little Berkhamsted Sahibs II v Ware II

Regional Division B West

Bushey IV v Boxmoor III
Chipperfield Clarendon III v Markyate & Luton Town
Langleybury IV v Kings Langley III
Northwood Town III v Harpenden VI
West Herts V v Old Camdenians II
Northwood IV v Berkhamsted IV
Wheathampstead III v Leverstock Green IV
Rickmansworth IV v Hatch End II