06 Jun, 2020

Premier Division

Harpenden v Welwyn Garden City
Totteridge Millhillians v Radlett
Hertford v West Herts
North Mymms v Reed
Potters Bar v Hoddesdon

Championship

Langleybury v Hemel Hempstead Town
Flitwick v Luton Town & Indians
Shenley Village v Letchworth Garden City
Preston v Old Owens
Dunstable v Bishop's Stortford

Division One

Ickleford v Hitchin
Leverstock Green v Broxbourne
Ampthill Town v Holtwhites Trinibis
Sawbridgeworth v Harpenden II
St Margaretsbury v Old Albanian

Division Two A

Watford Town v Bushey
Redbourn v Abbots Langley
Kings Langley v Chorleywood
Knebworth Park v Berkhamsted
St Albans v Stevenage

Division Two B

Old Elizabethans v Northchurch
Welwyn Garden City II v Flitwick II
Allenburys & County Hall v Northwood
Radlett II v Hertford II
Hoddesdon II v Potters Bar II

Division Three A

Eversholt v Dunstable II
Luton Town & Indians II v Chipperfield Clarendon
Potton Town v North Enfield
Letchworth Garden City II v Datchworth
Parkfield & Headstone v Totteridge Millhillians II

Division Three B

Hemel Hempstead Town II v Harpenden III
Lutonian v Wheathampstead
Reed II v Sandridge
West Herts II v Bayford & Hertford
Cockfosters v Southgate Adelaide

Division Four A

Hatfield & Crusaders v Leverstock Green II
Cheshunt Rosedale v Watford Town II
Old Finchleians v Old Haberdashers
Bishop's Stortford II v Langleybury II
Northwood Town v Rickmansworth

Division Four B

London Colney v Flamstead
Holtwhites Trinibis II v Shenley Village II
Hitchin II v Hatfield Hyde
Chorleywood II v Ampthill Town II
Stevenage II v Northampton Exiles

Division Five A

Old Camdenians v Knebworth Park II
Frogmore v Tewin
Bentley Heath v North Mymms II
Radlett III v Ickleford II
Hertford III v St Albans II

Division Five B

Baldock v Redbourn II
Old Albanian II v Luton Town & Indians III
Welwyn Garden City III v Sawbridgeworth II
Broxbourne II v Mill Hill Village
Hertingfordbury v Boxmoor

Division Six A

Hemel Hempstead Town III v Preston II
Berkhamsted II v Old Cholmeleians
Bushey II v Radlett IV
Letchworth Garden City III v Old Finchleians II
Northwood II v Clifton

Division Six B

Abbots Langley II v Old Elizabethans II
Potten End v Cheshunt Rosedale II
Potters Bar III v Watton-at-Stone
Greenwood Park v Hatfield & Crusaders II
Rickmansworth II v Allenburys & County Hall II

Division Seven A

Botany Bay v St Margaretsbury II
Stevenage III v Northwood Town II
Old Owens II v Weston
Datchworth II v Pirton
Flitwick III v Cockfosters II

Division Seven B

Hatch End v Shenley Village III
Bovingdon v Kings Langley II
Northchurch II v Ware
Southgate Adelaide II v Offley & Stopsley
Northampton Exiles II v Harpenden Dolphins

Division Eight A

Old Cholmeleians II v Pinner
Luton Town & Indians IV v Little Berkhamsted Sahibs
Harpenden IV v St Albans III
Wheathampstead II v Lutonian II
Chipperfield Clarendon II v Aldenham

Division Eight B

Mill Hill Village II v West Herts III
Dunstable III v Redbourn III
Watford Town III v Baldock II
Old Albanian III v Totteridge Millhillians III
Leverstock Green III v Old Minchendenians

Division Nine A

Southgate Compton v Hemel Hempstead Town IV
Knebworth Park III v Welwyn Garden City IV
Langleybury III v Hitchin III
Sandridge II v Bentley Heath II
Hatfield Hyde II v Hoddesdon III

Division Nine B

Bayford & Hertford II v Preston III
Old Eastcotians v London Colney II
Bushey III v Great Gaddesden
Boxmoor II v Stevenage IV
Cheshunt Rosedale III v Hertford IV

Division Ten A

Reed III v Rickmansworth III
West Herts IV v Letchworth Garden City IV
Bamville v Holtwhites Trinibis III
Old Haberdashers II v Northwood III
Pinner II v Harpenden V

Division Ten B

Flamstead II v Northampton Exiles III
Preston IV v Frogmore II
Hoddesdon IV v Chorleywood III
North Enfield II v Old Elizabethans III
Mill Hill Village III v Parkfield & Headstone II

Regional Division A East

Hitchin IV v Ickleford III
St Margaretsbury III v Datchworth III
Cockfosters III v Stevenage V
Broxbourne III v Hertingfordbury II
Tewin II v Potters Bar IV

Regional Division A West

St Albans IV v Old Albanian IV
Boxmoor III v Abbots Langley III
Harpenden VI v Potten End II
Berkhamsted III v Markyate & Luton Town
Shenley Village IV v Watford Town IV

Regional Division B East

Ware II v Old Owens III
Letchworth Garden City V v Botany Bay II
Hatfield Hyde III v Welwyn Garden City V
Stevenage VI v Hatfield & Crusaders III

Regional Division B West

Old Minchendenians II v Chipperfield Clarendon III
Redbourn IV v Northwood Town III
Rickmansworth IV v Hatch End II
Northwood IV v Old Camdenians II
Wheathampstead III v Leverstock Green IV

Regional Division C East

Hitchin V v Baldock III
Tye Green v Knebworth Park IV
Edmonton v Hatfield Hyde IV
Datchworth IV v Hoddesdon V

Regional Division C West

West Herts V v Bushey IV
Southgate Adelaide III v Kings Langley III
North Mymms III v Berkhamsted IV
Chorleywood IV v Watford Town V