05 Jun, 2021

Premier Division

Radlett v Welwyn Garden City
Totteridge Millhillians v Hoddesdon
Reed v West Herts
Potters Bar v Harpenden
Hertford v North Mymms

Championship

Hemel Hempstead Town v Langleybury
Letchworth Garden City v Flitwick
Preston v Bishop's Stortford
Luton Town & Indians v Shenley Village
Old Owens v Dunstable

Division One

Hitchin v Ampthill Town
Harpenden II v Sawbridgeworth
Broxbourne v Leverstock Green
Old Albanian v St Margaretsbury
Holtwhites Trinibis v Ickleford

Division Two A

Abbots Langley v Berkhamsted
Watford Town v Knebworth Park
Redbourn v Bushey
St Albans v Stevenage
Kings Langley v Chorleywood

Division Two B

Welwyn Garden City II v Hertford II
Northchurch v Radlett II
Northwood v Old Elizabethans
Flitwick II v Allenburys & County Hall
Hoddesdon II v Potters Bar II

Division Three A

Dunstable II v Eversholt
North Enfield v Totteridge Millhillians II
Datchworth v Letchworth Garden City II
Potton Town v Chipperfield Clarendon
Parkfield & Headstone v Luton Town & Indians II

Division Three B

Harpenden III v Hemel Hempstead Town II
Lutonian v Wheathampstead
West Herts II v Reed II
Southgate Adelaide v Cockfosters
Bayford & Hertford v Sandridge

Division Four A

Hatfield & Crusaders v Old Haberdashers
Langleybury II v Northwood Town
Leverstock Green II v Watford Town II
Rickmansworth v Old Finchleians
Bishop's Stortford II v Cheshunt Rosedale

Division Four B

Flamstead v London Colney
Stevenage II v Hitchin II
Shenley Village II v Northampton Exiles
Chorleywood II v Holtwhites Trinibis II
Ampthill Town II v Hatfield Hyde

Division Five A

Hertford III v St Albans II
North Mymms II v Frogmore
Ickleford II v Tewin
Radlett III v Old Camdenians
Knebworth Park II v Bentley Heath

Division Five B

Welwyn Garden City III v Old Albanian II
Hertingfordbury v Boxmoor
Mill Hill Village v Redbourn II
Luton Town & Indians III v Broxbourne II
Sawbridgeworth II v Baldock

Division Six A

Hemel Hempstead Town III v Clifton
Berkhamsted II v Preston II
Letchworth Garden City III v Northwood II
Old Finchleians II v Radlett IV
Bushey II v Old Cholmeleians

Division Six B

Allenburys & County Hall II v Abbots Langley II
Watton-at-Stone v Potters Bar III
Old Elizabethans II v Greenwood Park
Potten End v Rickmansworth II
Cheshunt Rosedale II v Hatfield & Crusaders II

Division Seven A

St Margaretsbury II v Botany Bay
Cockfosters II v Stevenage III
Weston v Datchworth II
Flitwick III v Old Owens II

Division Seven B

Northampton Exiles II v Northchurch II
Bovingdon v Ware
Harpenden Dolphins v Offley & Stopsley
Hatch End v Kings Langley II
Shenley Village III v Southgate Adelaide II

Division Eight A

Aldenham v Luton Town & Indians IV
Wheathampstead II v St Albans III
Chipperfield Clarendon II v Lutonian II
Little Berkhamsted Sahibs v Harpenden IV
Old Cholmeleians II v Pinner

Division Eight B

Watford Town III v Redbourn III
Dunstable III v Mill Hill Village II
Baldock II v West Herts III
Totteridge Millhillians III v Old Albanian III
Old Minchendenians v Leverstock Green III

Division Nine A

Langleybury III v Southgate Compton
Bentley Heath II v Hoddesdon III
Sandridge II v Welwyn Garden City IV
Hitchin III v Knebworth Park III
Hatfield Hyde II v Hemel Hempstead Town IV

Division Nine B

Old Eastcotians v Great Gaddesden
Boxmoor II v Bushey III
Preston III v Hertford IV
London Colney II v Cheshunt Rosedale III
Stevenage IV v Bayford & Hertford II

Division Ten A

Pinner II v Reed III
Northwood III v Holtwhites Trinibis III
West Herts IV v Rickmansworth III
Harpenden V v Letchworth Garden City IV
Old Haberdashers II v Bamville

Division Ten B

Hoddesdon IV v Flamstead II
Old Elizabethans III v Parkfield & Headstone II
Mill Hill Village III v North Enfield II
Letchmore v Preston IV
Chorleywood III v Northampton Exiles III

Regional Division A East

Ickleford III v Datchworth III
Tewin II v Stevenage V
Broxbourne III v Hertingfordbury II
St Margaretsbury III v Cockfosters III
Potters Bar IV v Hitchin IV

Regional Division A West

Old Albanian IV v Markyate & Luton Town
St Albans IV v Watford Town IV
Berkhamsted III v Potten End II
Abbots Langley III v Harpenden VI
Boxmoor III v Shenley Village IV

Regional Division B East

Botany Bay II v Welwyn Garden City V
Letchworth Garden City V v Hatfield Hyde III
Baldock III v Edmonton
Old Owens III v Little Berkhamsted Sahibs II
Ware II v Hatfield & Crusaders III

Regional Division B West

Old Camdenians II v Old Minchendenians II
Rickmansworth IV v Northwood IV
Leverstock Green IV v Chipperfield Clarendon III
Redbourn IV v Northwood Town III
Wheathampstead III v Hatch End II

Regional Division C East

Southgate Adelaide III v Tye Green
Hoddesdon V v Mill Hill Village IV
Cheshunt Rosedale IV v St Margaretsbury IV
North Mymms III v Broxbourne IV

Regional Division C West

Kings Langley III v Northwood V
Bushey IV v Berkhamsted IV
Northwood Town IV v West Herts V
Watford Town V v Chorleywood IV
Pinner III v Batchworth

Regional Division C North

Knebworth Park IV v Baldock IV
Hatfield Hyde IV v Wheathampstead IV
Tewin III v Flitwick IV
Datchworth IV v Hitchin V