04 Jun, 2022

Premier Division

North Mymms v Bishop's Stortford
Hoddesdon v Radlett
Hertford v Harpenden
Welwyn Garden City v West Herts
Totteridge Millhillians v Potters Bar

Championship

Luton Town & Indians v Broxbourne
Flitwick v Reed
Hitchin v Dunstable
Old Owens v Shenley Village
Preston v Hemel Hempstead Town

Division One

St Margaretsbury v Ampthill Town
Harpenden II v Old Albanian
Redbourn v Leverstock Green
Langleybury v Sawbridgeworth
St Albans v Letchworth Garden City

Division Two A

Bushey v Chorleywood
Berkhamsted v Old Elizabethans
Watford Town v Hoddesdon II
Abbots Langley v Stevenage
Holtwhites Trinibis v Ickleford

Division Two B

Radlett II v Hertford II
Potters Bar II v Eversholt
Kings Langley v Northchurch
Lutonian v Flitwick II
Letchworth Garden City II v Northwood

Division Three A

Rickmansworth v North Enfield
Allenburys & County Hall v Chipperfield Clarendon
Dunstable II v Potton Town
Datchworth v Knebworth Park
West Herts II v Totteridge Millhillians II

Division Three B

Parkfield & Headstone v Welwyn Garden City II
Hemel Hempstead Town II v London Colney
Reed II v Bayford & Hertford
Wheathampstead v Old Finchleians
Sandridge v Cockfosters

Division Four A

Northwood Town v Watford Town II
Bishop's Stortford II v Luton Town & Indians II
Tewin v Hatfield & Crusaders
Southgate Adelaide v Old Haberdashers
Cheshunt Rosedale v Hitchin II

Division Four B

Stevenage II v St Albans II
Shenley Village II v Langleybury II
Hatfield Hyde v Harpenden III
Ampthill Town II v Redbourn II
Chorleywood II v Holtwhites Trinibis II

Division Five A

Radlett III v Preston II
Broxbourne II v North Mymms II
Leverstock Green II v Frogmore
Bentley Heath v Northampton Exiles
Old Camdenians v Hertford III

Division Five B

Hertingfordbury v Potten End
Sawbridgeworth II v Clifton
Flamstead v Baldock
Ickleford II v Mill Hill Village
Old Albanian II v Boxmoor

Division Six A

Welwyn Garden City III v Radlett IV
Northwood II v Letchworth Garden City III
Watton-at-Stone v Berkhamsted II
Knebworth Park II v Old Owens II
Hemel Hempstead Town III v Bushey II

Division Six B

Luton Town & Indians III v Cheshunt Rosedale II
Bovingdon v Rickmansworth II
Hatfield & Crusaders II v Greenwood Park
Old Elizabethans II v Botany Bay
Old Finchleians II v Potters Bar III

Division Seven A

Weston v Datchworth II
Old Cholmeleians v St Margaretsbury II
Stevenage III v Lutonian II
Ware v Abbots Langley II
Flitwick III v Northwood Town II

Division Seven B

Cockfosters II v Harpenden Dolphins
Northampton Exiles II v Southgate Adelaide II
West Herts III v Hatch End
Shenley Village III v Allenburys & County Hall II
Northchurch II v Little Berkhamsted Sahibs

Division Eight A

Pinner v Old Minchendenians
Chipperfield Clarendon II v Wheathampstead II
Watford Town III v Aldenham
Offley & Stopsley v Old Cholmeleians II
St Albans III v Hitchin III

Division Eight B

Totteridge Millhillians III v Old Albanian III
Harpenden IV v Dunstable III
Mill Hill Village II v Redbourn III
Boxmoor II v Kings Langley II
Langleybury III v Bentley Heath II

Division Nine A

Hertford IV v Luton Town & Indians IV
Hoddesdon III v Hemel Hempstead Town IV
Southgate Compton v Sandridge II
Bamville v Hatfield Hyde II
Baldock II v Great Gaddesden

Division Nine B

London Colney II v Pinner II
Preston III v Stevenage IV
Bushey III v Flamstead II
Cheshunt Rosedale III v Reed III
Leverstock Green III v Knebworth Park III

Division 10 North

Datchworth III v Stevenage V
Hitchin IV v Ickleford III
Redbourn IV v Tewin II
Preston IV v Markyate
Letchworth Garden City IV v Harpenden V

Division 10 South

Botany Bay II v Parkfield & Headstone II
Old Haberdashers II v Mill Hill Village III
Southgate Adelaide III v Holtwhites Trinibis III
Potters Bar IV v Old Elizabethans III
North Enfield II v Letchmore

Division 10 East

St Margaretsbury III v Broxbourne III
Old Albanian IV v Shenley Village IV
Hatfield Hyde III v Hoddesdon IV
Bayford & Hertford II v Welwyn Garden City IV
Abbots Langley III v St Albans IV

Division 10 West

Rickmansworth III v Berkhamsted IV
Potten End II v West Herts IV
Old Eastcotians v Chorleywood III
Berkhamsted III v Watford Town IV
Northwood Town III v Northwood III

Division 11 North

Hitchin V v Tewin III
Hatfield & Crusaders III v Baldock IV
Wheathampstead III v Flitwick IV
Baldock III v Welwyn Garden City V
Harpenden VI v Letchworth Garden City V

Division 11 South

Hatch End II v Chipperfield Clarendon III
West Herts V v Old Camdenians II
Chorleywood IV v Boxmoor III
Pinner III v Leverstock Green IV
Northwood IV v Rickmansworth IV

Division 11 East

Edmonton v Old Owens III
Broxbourne IV v Hertingfordbury II
Little Berkhamsted Sahibs II v Tye Green
Old Minchendenians II v Northampton Exiles III
Cockfosters III v Ware II

Division 12 North

Bengeo v Lutonian III
Kimpton v Datchworth IV
Ickleford IV v Wheathampstead IV
Stevenage VI v Hitchin VI

Division 12 South

Royal Herts v Northwood Town IV
West Herts VI v Watford Town V
Edgware v Kings Langley III
Berkhamsted V v Bushey IV
Northwood V v Batchworth

Division 12 East

Hoddesdon V v Old Minchendenians III
Broxbourne V v St Margaretsbury IV
Holtwhite Trinibis IV v Cheshunt Rosedale IV
North Mymms III v Hatfield Hyde IV
Mill Hill Village IV v Southgate Compton II