Slot Server Thailand Server Thailand
Slotplay slot gacor
Saracens Hertfordshire Cricket League
First game of 2024 season: Saturday 11th May 2024
Login here

Weekly results - 2024

08 Jun, 2024

Premiership

North Mymms v Harpenden
Radlett v Hertford
Totteridge Millhillians v Old Owens
West Herts v Potters Bar
Bishop's Stortford v Shenley Village

Championship

Hemel Hempstead Town v Dunstable Town
Chorleywood v Flitwick
Letchworth Garden City v Hoddesdon
St Albans v Preston
Broxbourne v Welwyn Garden City

Division 1

Redbourn v Hitchin
*Abbots Langley 177-10 (48.4) Luton Town & Indians 178-7 (44.3)
Leverstock Green v Lutonian
St Margaretsbury v Old Elizabethans
Reed v Sawbridgeworth

Division 2 A

Watford Town v Eversholt
Northwood v Langleybury
Harpenden II v Radlett II
Berkhamsted v Stevenage
Ampthill Town v West Herts II

Division 2 B

Welwyn Garden City II v Bishop's Stortford II
Flitwick II v Holtwhites Trinibis
Knebworth Park 144-10 (33.1) *Kings Langley 145-5 (40.1)
Old Finchleians 240-9 (50) *Potters Bar II 234-9 (50)
Hertford II v Rickmansworth

Division 3 A

*Hemel Hempstead Town II 145-10 (49.5) Tewin 146-3 (31.2)
Bushey v Ickleford
Datchworth v Letchworth Garden City II
Potton Town v St Albans II
Allenburys & County Hall v Totteridge Millhillians II

Division 3 B

*Chorleywood II 190-7 (45) Cockfosters 193-4 (41.1)
Chipperfield Clarendon v London Colney
Northwood Town 218-7 (50) *Northchurch 128-10 (38)
Dunstable Town II v Redbourn II
Hoddesdon II v Wheathampstead

Division 4 A

Hitchin II v Leverstock Green II
Shenley Village II v North Enfield
Old Camdenians 190-9 (50) *Old Haberdashers 189-10 (50)
Cheshunt Rosedale v Sandridge
Hatfield & Crusaders v Watford Town II

Division 4 B

*Broxbourne II 240-7 (50) Bayford & Hertford 205-10 (47.2)
Holtwhites Trinibis II v Flamstead
*Hatfield Hyde 210-10 (48.3) Stevenage II 187-8 (50)
Harpenden III v Northampton Exiles
Preston II v Reed II

Division 5 A

Old Owens II v Boxmoor
*Potten End 52-10 (17.3) Clifton 53-2 (10.5)
Mill Hill Village 112-10 (26.4) *Lutonian II 107-10 (26.5)
Luton Town & Indians II v North Mymms II
Bentley Heath v Southgate Adelaide

Division 5 B

Frogmore v Berkhamsted II
Old Finchleians II v Cheshunt Rosedale II
Sawbridgeworth II v Greenwood Park
Botany Bay v Northwood II
*Langleybury II 66-8 (28.1) Old Albanians 69-0 (7.5)

Division 6 A

*Ampthill Town II 147-10 (34.5) Baldock 152-8 (40.5)
Hemel Hempstead Town III v Hertford III
Abbots Langley II v Watton-at-Stone
Rickmansworth II v Welwyn Garden City III
Pinner 249-6 (50) *Weston 100-10 (28.4)

Division 6 B

Knebworth Park II v Aldenham
Southgate Adelaide II v Eaton Bray
Ickleford II v Hatfield & Crusaders II
Stevenage III v Hertingfordbury
Old Elizabethans II v St Margaretsbury II

Division 7 East

Hitchin III v Harpenden Dolphins
Wheathampstead II v Old Minchendenians
Mill Hill Village II v Potters Bar III
St Albans III v Radlett III
Letchworth Garden City III v Shenley Village III

Division 7 West

Northwood Town II v Bushey II
Luton Town & Indians III v Flitwick III
Hatch End v Kings Langley II
Watford Town III v Ley Hill
West Herts III v Northchurch II

Division 8 East

Little Berkhamsted 106-10 (32.3) *Allenburys & County Hall II 107-4 (22.2)
Old Cholmeleians v Bentley Heath II
Hatfield Hyde II v Cockfosters II
Northampton Exiles II v Datchworth II
Southgate Compton v Totteridge Millhillians III

Division 8 West

Markyate v Dunstable Town III
Preston III v Harpenden IV
Redbourn III v Hemel Hempstead Town IV
Boxmoor II v Old Cholmeleians II
Radlett IV v Pinner II

Division 9 East

Sandridge II v Baldock II
Bamville v Southgate Compton II
London Colney II v St Albans IV
Broxbourne III v Stevenage IV
North Enfield II v Tewin II

Division 9 West

Old Albanians II v Chipperfield Clarendon II
*Luton Town & Indians IV 75-10 (27.2) Leverstock Green III 76-3 (22)
Berkhamsted III v Offley & Stopsley
Great Gaddesden v Rickmansworth III
Flamstead II v West Herts IV

Division 10 North

Knebworth Park III v Hitchin IV
Preston IV v Ickleford III
Stevenage V v Kimpton
Welwyn Garden City IV v Letchworth Garden City IV
Wheathampstead III v Potton Town II

Division 10 South

Royal Herts v Batchworth
West Herts V v Bushey III
Old Eastcotians v Edgware
Abbots Langley III v Northwood Town III
Pinner III v Watford Town IV

Division 10 East

*Holtwhites Trinibis III 259-2 (40) Bayford & Hertford II 117-10 (36.1)
Cheshunt Rosedale III v Broxbourne IV
Ware v Hoddesdon III
Hatfield & Crusaders III v Reed III
Hertford IV v St Margaretsbury III

Division 10 West

Ley Hill II v Berkhamsted IV
Flitwick IV v Chorleywood III
Langleybury III v Lutonian III
Tring Park IV v Northwood III
Eaton Bray II v West Herts VI

Division 10 Central

*Harpenden V 142-9 (40) Botany Bay II 132-10 (39.4)
Mill Hill Village III v Old Albanians III
Hatfield Hyde III v Old Camdenians II
Old Haberdashers II v Old Elizabethans III
Shenley Village IV v Old Owens III

Division 11 North

St Margaretsbury IV v Knebworth Park IV
Datchworth IV v Tewin III
Bengeo v Ware II

Division 11 South

Watford Town V v Hatch End II
Northwood Town IV v Hemel Hempstead Town V
Rickmansworth IV v Kings Langley III
Old Minchendenians II v Pinner IV
Hatch End III v Northwood V

Division 11 East

Old Minchendenians III v Cheshunt Rosedale IV
Southgate Adelaide III 178-8 (40) *Enfield IV 169-5 (40)
Botany Bay III v Holtwhites Trinibis IV
Mill Hill Village IV 201-10 (40) *Old Camdenians III 206-7 (36.4)

Division 11 West

Northwood IV v Abbots Langley IV
Dunstable Town IV v Boxmoor III
Chorleywood IV v Leverstock Green IV
Redbourn V v Potten End II

Division 11 Central

Hitchin VI v Harpenden VI
Potters Bar IV v Little Berkhamsted II
Wheathampstead IV v North Mymms III
Datchworth III v Redbourn IV
Old Albanians IV v St Albans V

09 Jun, 2024

Division 11 North

Letchworth Garden City V v Welwyn Garden City V

Division 11 West

Kings Langley IV v Chipperfield Clarendon III