15 Jun, 2019

Premier Division

North Mymms v Bishop's Stortford
Totteridge Millhillians v Welwyn Garden City
Radlett v Harpenden
Potters Bar v West Herts
Hertford v Luton Town & Indians

Championship

Flitwick v Ampthill Town
Letchworth Garden City v Old Owens
Dunstable v Hemel Hempstead Town
Shenley Village v Reed
Leverstock Green v Hoddesdon

Division One

Hitchin v Ickleford
Old Albanian v Langleybury
Harpenden II v Kings Langley
Broxbourne v Sawbridgeworth
Preston v Knebworth Park

Division Two A

Berkhamsted v Abbots Langley
Chorleywood v St Margaretsbury
Watford Town v Holtwhites Trinibis
Stevenage v Totteridge Millhillians II
St Albans v Old Elizabethans

Division Two B

Cockfosters v Bushey
Radlett II v Northwood
Welwyn Garden City II v Flitwick II
Allenburys & County Hall v Redbourn
Potton Town v Hertford II

Division Three A

Bishop's Stortford II v Dunstable II
North Enfield v Bayford & Hertford
Hoddesdon II v Eversholt
Northchurch v Datchworth
Luton Town & Indians II v Letchworth Garden City II

Division Three B

Langleybury II v Potters Bar II
West Herts II v Chipperfield Clarendon
Southgate Adelaide v Wheathampstead
Hemel Hempstead Town II v Harpenden III

Division Four A

Old Haberdashers v Northwood Town
Old Finchleians v Hatfield Hyde
Cheshunt Rosedale v Parkfield & Headstone
Sandridge v Leverstock Green II
Knebworth Park II v Hatfield & Crusaders

Division Four B

Ampthill Town II v Stevenage II
Holtwhites Trinibis II v Hitchin II
Sawbridgeworth II v Watford Town II
Reed II v Northampton Exiles
Flamstead v Chorleywood II

Division Five A

Ickleford II v Frogmore
Hertford III v Radlett III
Bentley Heath v London Colney
Clifton v St Albans II
Rickmansworth v North Mymms II

Division Five B

Abbots Langley II v Broxbourne II
Luton Town & Indians III v Tewin
Redbourn II v Old Albanian II
Hertingfordbury v Welwyn Garden City III
Baldock v Shenley Village II

Division Six A

Letchworth Garden City III v Cockfosters II
Old Cholmeleians v Preston II
Bushey II v Old Camdenians
Mill Hill Village v Old Finchleians II

Division Six B

Radlett IV v Berkhamsted II
Potters Bar III v Watton-at-Stone
Hatfield & Crusaders II v Boxmoor
Kings Langley II v Allenburys & County Hall II
Old Elizabethans II v Cheshunt Rosedale II

Division Seven A

Weston v Northwood II
St Margaretsbury II v Totteridge Millhillians III
Datchworth II v Pirton
Old Owens II v Greenwood Park
Chipperfield Clarendon II v Rickmansworth II

Division Seven B

Stevenage III v Ware
Botany Bay v Hatch End
Bovingdon v Southgate Adelaide II
Offley & Stopsley v Potten End
Flitwick III v Dunstable III

Division Eight A

Harpenden Dolphins v Old Cholmeleians II
Northwood Town II v Luton Town & Indians IV
Wheathampstead II v St Albans III
Harpenden IV v Northchurch II
Northampton Exiles II v Knebworth Park III

Division Eight B

Lutonian II v Old Albanian III
West Herts III v Little Berkhamsted Sahibs
Redbourn III v Stevenage IV
Leverstock Green III v Mill Hill Village II
Shenley Village III v Baldock II

Division Nine A

Aldenham v Letchworth Garden City IV
Welwyn Garden City IV v Hitchin III
Hemel Hempstead Town IV v Sandridge II
Old Minchendenians v Langleybury III
Hatfield Hyde II v Hertford IV

Division Nine B

Parkfield & Headstone II v Cheshunt Rosedale III
Bayford & Hertford II v Preston III
London Colney II v Great Gaddesden
Boxmoor II v Watford Town III
Harpenden V v Hoddesdon III

Division Ten A

Ickleford III v Bentley Heath II
Rickmansworth III v West Herts IV
Hoddesdon IV v Holtwhites Trinibis III
Bushey III v Reed III
Frogmore II v Southgate Compton

Division Ten B

Old Owens III v North Enfield II
Totteridge Millhillians IV v Old Elizabethans III
Abbots Langley III v Northampton Exiles III
Chorleywood III v Cockfosters III
Northwood III v Old Eastcotians

Regional Division A East

Knebworth Park IV v Old Haberdashers II
Hatfield & Crusaders III v Stevenage V
Hitchin IV v Potters Bar IV
Datchworth III v Mill Hill Village III
Hertingfordbury II v St Margaretsbury III

Regional Division A West

St Albans IV v Chorleywood IV
Bamville v Shenley Village IV
Old Albanian IV v Flamstead II
Potten End II v Berkhamsted III
Watford Town IV v Redbourn IV

Regional Division B East

Southgate Adelaide III v Datchworth IV
Tewin II v Botany Bay II
Stevenage VI v Welwyn Garden City V
Preston IV v Hatfield & Crusaders IV
Ware II v Broxbourne III
Little Berkhamsted Sahibs II v Baldock III
Hatfield Hyde III v Letchworth Garden City V

Regional Division B West

Boxmoor III v Chipperfield Clarendon III
Berkhamsted IV v Rickmansworth IV
Old Camdenians II v Markyate & Luton Town
Hatch End II v Harpenden VI
Leverstock Green IV v West Herts V
Wheathampstead III v Bushey IV
Langleybury IV v Northwood Town III
Northwood IV v Kings Langley III