13 Jun, 2020

Premier Division

Radlett v Welwyn Garden City
Hoddesdon v North Mymms
Reed v Harpenden
West Herts v Potters Bar
Totteridge Millhillians v Hertford

Championship

Bishop's Stortford v Preston
Langleybury v Dunstable
Old Owens v Flitwick
Luton Town & Indians v Shenley Village
Hemel Hempstead Town v Letchworth Garden City

Division One

Broxbourne v Ampthill Town
Ickleford v Sawbridgeworth
Harpenden II v Leverstock Green
Holtwhites Trinibis v St Margaretsbury
Hitchin v Old Albanian

Division Two A

Redbourn v Knebworth Park
Abbots Langley v Chorleywood
Berkhamsted v St Albans
Bushey v Kings Langley
Stevenage v Watford Town

Division Two B

Flitwick II v Northwood
Hertford II v Allenburys & County Hall
Welwyn Garden City II v Old Elizabethans
Northchurch v Hoddesdon II
Potters Bar II v Radlett II

Division Three A

Datchworth v Totteridge Millhillians II
Dunstable II v Parkfield & Headstone
North Enfield v Eversholt
Chipperfield Clarendon v Potton Town
Letchworth Garden City II v Luton Town & Indians II

Division Three B

Harpenden III v West Herts II
Sandridge v Lutonian
Southgate Adelaide v Bayford & Hertford
Cockfosters v Reed II
Wheathampstead v Hemel Hempstead Town II

Division Four A

Cheshunt Rosedale v Old Finchleians
Watford Town II v Langleybury II
Rickmansworth v Bishop's Stortford II
Leverstock Green II v Northwood Town
Old Haberdashers v Hatfield & Crusaders

Division Four B

Shenley Village II v Stevenage II
Chorleywood II v Holtwhites Trinibis II
Ampthill Town II v Flamstead
Hatfield Hyde v London Colney
Northampton Exiles v Hitchin II

Division Five A

Knebworth Park II v Radlett III
North Mymms II v Ickleford II
Bentley Heath v Frogmore
St Albans II v Old Camdenians
Tewin v Hertford III

Division Five B

Mill Hill Village v Welwyn Garden City III
Old Albanian II v Hertingfordbury
Sawbridgeworth II v Baldock
Luton Town & Indians III v Redbourn II
Boxmoor v Broxbourne II

Division Six A

Clifton v Old Cholmeleians
Radlett IV v Hemel Hempstead Town III
Old Finchleians II v Berkhamsted II
Preston II v Letchworth Garden City III
Northwood II v Bushey II

Division Six B

Potters Bar III v Rickmansworth II
Allenburys & County Hall II v Greenwood Park
Hatfield & Crusaders II v Abbots Langley II
Old Elizabethans II v Potten End
Watton-at-Stone v Cheshunt Rosedale II

Division Seven A

Flitwick III v Pirton
Weston v Datchworth II
Stevenage III v Botany Bay
St Margaretsbury II v Old Owens II
Northwood Town II v Cockfosters II

Division Seven B

Shenley Village III v Ware
Offley & Stopsley v Northchurch II
Hatch End v Bovingdon
Harpenden Dolphins v Southgate Adelaide II
Kings Langley II v Northampton Exiles II

Division Eight A

St Albans III v Wheathampstead II
Old Cholmeleians II v Harpenden IV
Pinner v Aldenham
Lutonian II v Luton Town & Indians IV
Little Berkhamsted Sahibs v Chipperfield Clarendon II

Division Eight B

Baldock II v Leverstock Green III
Redbourn III v Mill Hill Village II
Old Minchendenians v Dunstable III
Totteridge Millhillians III v West Herts III
Old Albanian III v Watford Town III

Division Nine A

Hoddesdon III v Southgate Compton
Hemel Hempstead Town IV v Langleybury III
Welwyn Garden City IV v Bentley Heath II
Hitchin III v Sandridge II
Knebworth Park III v Hatfield Hyde II

Division Nine B

Great Gaddesden v Boxmoor II
Preston III v Stevenage IV
Bayford & Hertford II v Old Eastcotians
London Colney II v Cheshunt Rosedale III
Hertford IV v Bushey III

Division Ten A

Rickmansworth III v Bamville
Holtwhites Trinibis III v Pinner II
Harpenden V v Old Haberdashers II
West Herts IV v Reed III
Letchworth Garden City IV v Northwood III

Division Ten B

Old Elizabethans III v Preston IV
Flamstead II v Mill Hill Village III
Northampton Exiles III v Chorleywood III
Parkfield & Headstone II v North Enfield II
Frogmore II v Hoddesdon IV

Regional Division A East

Ickleford III v Cockfosters III
Datchworth III v Potters Bar IV
St Margaretsbury III v Hitchin IV
Stevenage V v Broxbourne III
Hertingfordbury II v Tewin II

Regional Division A West

Watford Town IV v St Albans IV
Markyate & Luton Town v Old Albanian IV
Potten End II v Boxmoor III
Abbots Langley III v Shenley Village IV
Berkhamsted III v Harpenden VI

Regional Division B East

Ware II v Little Berkhamsted Sahibs II
Botany Bay II v Hatfield Hyde III
Old Owens III v Welwyn Garden City V
Hatfield & Crusaders III v Letchworth Garden City V

Regional Division B West

Old Camdenians II v Hatch End II
Chipperfield Clarendon III v Rickmansworth IV
Leverstock Green IV v Old Minchendenians II
Northwood Town III v Wheathampstead III
Northwood IV v Redbourn IV

Regional Division C East

Datchworth IV v Edmonton
Hoddesdon V v Tye Green
Hatfield Hyde IV v Hitchin V
Baldock III v Knebworth Park IV

Regional Division C West

Watford Town V v West Herts V
Kings Langley III v North Mymms III
Chorleywood IV v Southgate Adelaide III
Bushey IV v Berkhamsted IV