12 Jun, 2021

Premier Division

Radlett v Hertford
North Mymms v Reed
Welwyn Garden City v Hoddesdon
Harpenden v Totteridge Millhillians
West Herts v Potters Bar

Championship

Dunstable v Letchworth Garden City
Shenley Village v Langleybury
Bishop's Stortford v Old Owens
Luton Town & Indians v Preston
Flitwick v Hemel Hempstead Town

Division One

Sawbridgeworth v Broxbourne
Ampthill Town v Old Albanian
Holtwhites Trinibis v Harpenden II
Ickleford v St Margaretsbury
Leverstock Green v Hitchin

Division Two A

Abbots Langley v Kings Langley
Berkhamsted v Stevenage
Knebworth Park v Redbourn
Chorleywood v Watford Town
Bushey v St Albans

Division Two B

Hertford II v Northchurch
Old Elizabethans v Welwyn Garden City II
Allenburys & County Hall v Northwood
Hoddesdon II v Flitwick II
Potters Bar II v Radlett II

Division Three A

Letchworth Garden City II v Luton Town & Indians II
Eversholt v Potton Town
Datchworth v North Enfield
Totteridge Millhillians II v Dunstable II
Chipperfield Clarendon v Parkfield & Headstone

Division Three B

Cockfosters v Lutonian
Sandridge v Wheathampstead
Reed II v Southgate Adelaide
Bayford & Hertford v Harpenden III
Hemel Hempstead Town II v West Herts II

Division Four A

Old Finchleians v Leverstock Green II
Northwood Town v Cheshunt Rosedale
Langleybury II v Rickmansworth
Watford Town II v Hatfield & Crusaders
Old Haberdashers v Bishop's Stortford II

Division Four B

Hitchin II v Holtwhites Trinibis II
Northampton Exiles v Chorleywood II
London Colney v Shenley Village II
Hatfield Hyde v Flamstead
Stevenage II v Ampthill Town II

Division Five A

St Albans II v Knebworth Park II
Radlett III v Hertford III
Tewin v North Mymms II
Bentley Heath v Ickleford II
Old Camdenians v Frogmore

Division Five B

Boxmoor v Sawbridgeworth II
Broxbourne II v Hertingfordbury
Mill Hill Village v Welwyn Garden City III
Old Albanian II v Luton Town & Indians III
Redbourn II v Baldock

Division Six A

Northwood II v Berkhamsted II
Preston II v Old Finchleians II
Hemel Hempstead Town III v Bushey II
Clifton v Radlett IV
Old Cholmeleians v Letchworth Garden City III

Division Six B

Hatfield & Crusaders II v Abbots Langley II
Greenwood Park v Potten End
Rickmansworth II v Allenburys & County Hall II
Cheshunt Rosedale II v Watton-at-Stone
Potters Bar III v Old Elizabethans II

Division Seven A

St Margaretsbury II v Cockfosters II
Old Owens II v Northwood Town II
Botany Bay v Datchworth II
Stevenage III v Flitwick III

Division Seven B

Kings Langley II v Harpenden Dolphins
Southgate Adelaide II v Offley & Stopsley
Ware v Hatch End
Northchurch II v Bovingdon
Shenley Village III v Northampton Exiles II

Division Eight A

Wheathampstead II v Chipperfield Clarendon II
St Albans III v Pinner
Luton Town & Indians IV v Little Berkhamsted Sahibs
Lutonian II v Aldenham
Harpenden IV v Old Cholmeleians II

Division Eight B

Leverstock Green III v Totteridge Millhillians III
West Herts III v Mill Hill Village II
Baldock II v Watford Town III
Redbourn III v Old Minchendenians
Old Albanian III v Dunstable III

Division Nine A

Hitchin III v Langleybury III
Welwyn Garden City IV v Hatfield Hyde II
Hoddesdon III v Sandridge II
Knebworth Park III v Hemel Hempstead Town IV
Southgate Compton v Bentley Heath II

Division Nine B

Cheshunt Rosedale III v Preston III
Old Eastcotians v Boxmoor II
Hertford IV v Stevenage IV
Bushey III v London Colney II
Great Gaddesden v Bayford & Hertford II

Division Ten A

Pinner II v Old Haberdashers II
Reed III v Holtwhites Trinibis III
Letchworth Garden City IV v West Herts IV
Rickmansworth III v Northwood III
Bamville v Harpenden V

Division Ten B

North Enfield II v Chorleywood III
Preston IV v Northampton Exiles III
Parkfield & Headstone II v Hoddesdon IV
Letchmore v Old Elizabethans III
Flamstead II v Mill Hill Village III

Regional Division A East

Cockfosters III v Ickleford III
Broxbourne III v Tewin II
Datchworth III v Potters Bar IV
Hertingfordbury II v Hitchin IV
Stevenage V v St Margaretsbury III

Regional Division A West

Abbots Langley III v Markyate & Luton Town
Harpenden VI v St Albans IV
Berkhamsted III v Old Albanian IV
Watford Town IV v Boxmoor III
Potten End II v Shenley Village IV

Regional Division B East

Baldock III v Welwyn Garden City V
Old Owens III v Letchworth Garden City V
Hatfield & Crusaders III v Botany Bay II
Hatfield Hyde III v Ware II
Little Berkhamsted Sahibs II v Edmonton

Regional Division B West

Wheathampstead III v Rickmansworth IV
Chipperfield Clarendon III v Old Camdenians II
Northwood IV v Leverstock Green IV
Old Minchendenians II v Redbourn IV
Hatch End II v Northwood Town III

Regional Division C East

St Margaretsbury IV v North Mymms III
Southgate Adelaide III v Cheshunt Rosedale IV
Tye Green v Hoddesdon V
Mill Hill Village IV v Broxbourne IV

Regional Division C West

Chorleywood IV v Pinner III
Northwood V v Bushey IV
Northwood Town IV v Watford Town V
Batchworth v Kings Langley III
West Herts V v Berkhamsted IV

Regional Division C North

Baldock IV v Hatfield Hyde IV
Ickleford IV v Wheathampstead IV
Flitwick IV v Knebworth Park IV
Hitchin V v Tewin III