11 Jun, 2022

Premier Division

Bishop's Stortford v Hertford
West Herts v Radlett
Harpenden v Hoddesdon
Welwyn Garden City v Totteridge Millhillians
Potters Bar v North Mymms

Championship

Dunstable v Flitwick
Preston v Old Owens
Broxbourne v Hitchin
Hemel Hempstead Town v Reed
Shenley Village v Luton Town & Indians

Division One

Sawbridgeworth v Ampthill Town
Leverstock Green v St Margaretsbury
Langleybury v Harpenden II
Old Albanian v St Albans
Letchworth Garden City v Redbourn

Division Two A

Hoddesdon II v Abbots Langley
Old Elizabethans v Ickleford
Stevenage v Bushey
Berkhamsted v Watford Town
Chorleywood v Holtwhites Trinibis

Division Two B

Hertford II v Eversholt
Flitwick II v Letchworth Garden City II
Northwood v Kings Langley
Northchurch v Potters Bar II
Radlett II v Lutonian

Division Three A

Potton Town v Allenburys & County Hall
Totteridge Millhillians II v Rickmansworth
Datchworth v Dunstable II
Chipperfield Clarendon v West Herts II
Knebworth Park v North Enfield

Division Three B

Reed II v Sandridge
Old Finchleians v Hemel Hempstead Town II
Cockfosters v Wheathampstead
London Colney v Parkfield & Headstone
Bayford & Hertford v Welwyn Garden City II

Division Four A

Luton Town & Indians II v Northwood Town
Old Haberdashers v Bishop's Stortford II
Cheshunt Rosedale v Southgate Adelaide
Hitchin II v Hatfield & Crusaders
Watford Town II v Tewin

Division Four B

Redbourn II v Langleybury II
Ampthill Town II v Chorleywood II
Holtwhites Trinibis II v Stevenage II
St Albans II v Hatfield Hyde
Harpenden III v Shenley Village II

Division Five A

North Mymms II v Old Camdenians
Frogmore v Broxbourne II
Northampton Exiles v Preston II
Bentley Heath v Leverstock Green II
Hertford III v Radlett III

Division Five B

Ickleford II v Hertingfordbury
Mill Hill Village v Boxmoor
Clifton v Old Albanian II
Potten End v Flamstead
Baldock v Sawbridgeworth II

Division Six A

Old Owens II v Watton-at-Stone
Radlett IV v Northwood II
Bushey II v Berkhamsted II
Hemel Hempstead Town III v Welwyn Garden City III
Letchworth Garden City III v Knebworth Park II

Division Six B

Rickmansworth II v Old Finchleians II
Botany Bay v Luton Town & Indians III
Hatfield & Crusaders II v Bovingdon
Potters Bar III v Old Elizabethans II
Greenwood Park v Cheshunt Rosedale II

Division Seven A

Lutonian II v Weston
Abbots Langley II v Stevenage III
Northwood Town II v Datchworth II
St Margaretsbury II v Ware
Flitwick III v Old Cholmeleians

Division Seven B

Little Berkhamsted Sahibs v Shenley Village III
West Herts III v Northchurch II
Southgate Adelaide II v Cockfosters II
Allenburys & County Hall II v Northampton Exiles II
Hatch End v Harpenden Dolphins

Division Eight A

Hitchin III v Old Minchendenians
Old Cholmeleians II v Pinner
Aldenham v Chipperfield Clarendon II
Wheathampstead II v Offley & Stopsley
St Albans III v Watford Town III

Division Eight B

Boxmoor II v Harpenden IV
Dunstable III v Totteridge Millhillians III
Redbourn III v Langleybury III
Kings Langley II v Bentley Heath II
Old Albanian III v Mill Hill Village II

Division Nine A

Bamville v Hertford IV
Great Gaddesden v Southgate Compton
Hatfield Hyde II v Hemel Hempstead Town IV
Luton Town & Indians IV v Baldock II
Sandridge II v Hoddesdon III

Division Nine B

Stevenage IV v Knebworth Park III
Flamstead II v Cheshunt Rosedale III
Reed III v Leverstock Green III
Preston III v London Colney II
Pinner II v Bushey III

Division 10 North

Stevenage V v Preston IV
Harpenden V v Hitchin IV
Ickleford III v Markyate
Datchworth III v Redbourn IV
Tewin II v Letchworth Garden City IV

Division 10 South

North Enfield II v Botany Bay II
Parkfield & Headstone II v Potters Bar IV
Old Elizabethans III v Southgate Adelaide III
Letchmore v Mill Hill Village III
Holtwhites Trinibis III v Old Haberdashers II

Division 10 East

Broxbourne III v St Albans IV
St Margaretsbury III v Hatfield Hyde III
Abbots Langley III v Welwyn Garden City IV
Hoddesdon IV v Old Albanian IV
Shenley Village IV v Bayford & Hertford II

Division 10 West

Watford Town IV v Potten End II
Rickmansworth III v Northwood Town III
Northwood III v Old Eastcotians
Berkhamsted IV v West Herts IV
Chorleywood III v Berkhamsted III

Division 11 North

Letchworth Garden City V v Baldock III
Hatfield & Crusaders III v Hitchin V
Baldock IV v Flitwick IV
Tewin III v Harpenden VI
Welwyn Garden City V v Wheathampstead III

Division 11 South

Chipperfield Clarendon III v Northwood IV
West Herts V v Pinner III
Leverstock Green IV v Chorleywood IV
Boxmoor III v Hatch End II
Old Camdenians II v Rickmansworth IV

Division 11 East

Ware II v Broxbourne IV
Northampton Exiles III v Tye Green
Old Owens III v Cockfosters III
Hertingfordbury II v Little Berkhamsted Sahibs II
Old Minchendenians II v Edmonton

Division 12 North

Hitchin VI v Kimpton
Wheathampstead IV v Bengeo
Stevenage VI v Lutonian III
Knebworth Park IV v Ickleford IV

Division 12 South

Northwood Town IV v Edgware
Watford Town V v Berkhamsted V
Bushey IV v Royal Herts
West Herts VI v Northwood V
Batchworth v Kings Langley III

Division 12 East

Cheshunt Rosedale IV v Hoddesdon V
Southgate Compton II v St Margaretsbury IV
Old Minchendenians III v North Mymms III
Hatfield Hyde IV v Broxbourne V
Mill Hill Village IV v Holtwhite Trinibis IV