Slot Server Thailand Server Thailand
Slotplay slot gacor
Saracens Hertfordshire Cricket League
First game of 2024 season: Saturday 11th May 2024
Login here

Weekly results - 2024

15 Jun, 2024

Premiership

Shenley Village v Hertford
Potters Bar v North Mymms
Harpenden v Radlett
Bishop's Stortford v Totteridge Millhillians
Old Owens v West Herts

Championship

Hemel Hempstead Town v Broxbourne
Hoddesdon v Chorleywood
Welwyn Garden City v Letchworth Garden City
Dunstable Town v Preston
Flitwick v St Albans

Division 1

Sawbridgeworth v Abbots Langley
Lutonian v Luton Town & Indians
Leverstock Green v Redbourn
Old Elizabethans v Reed
Hitchin v St Margaretsbury

Division 2 A

Radlett II v Ampthill Town
West Herts II v Berkhamsted
Langleybury v Eversholt
Northwood v Harpenden II
Stevenage v Watford Town

Division 2 B

Rickmansworth v Bishop's Stortford II
Hertford II v Flitwick II
Old Finchleians v Kings Langley
Holtwhites Trinibis v Potters Bar II
Knebworth Park v Welwyn Garden City II

Division 3 A

Allenburys & County Hall 163-5 (35) *Letchworth Garden City II 80-10 (27.1)
St Albans II v Datchworth
Ickleford v Hemel Hempstead Town II
Bushey v Potton Town
Totteridge Millhillians II 86-10 (31.3) *Tewin 80-3 (16) R

Division 3 B

Redbourn II v Chipperfield Clarendon
Wheathampstead v Dunstable Town II
Northwood Town v Hoddesdon II
Chorleywood II v London Colney
Cockfosters v Northchurch

Division 4 A

Watford Town II 149-10 (38.3) *Cheshunt Rosedale 131-4 (27) R
Old Camdenians v Hatfield & Crusaders
North Enfield v Hitchin II
Old Haberdashers v Leverstock Green II
Sandridge v Shenley Village II

Division 4 B

Northampton Exiles v Bayford & Hertford
Reed II v Flamstead
Hatfield Hyde v Harpenden III
Holtwhites Trinibis II 122-10 (38.4) *Broxbourne II 114-6 (32.5) R
Preston II v Stevenage II

Division 5 A

Luton Town & Indians II v Bentley Heath
North Mymms II v Boxmoor
Lutonian II *Clifton Cancelled
Mill Hill Village v Old Owens II
Southgate Adelaide v Potten End

Division 5 B

Old Albanians v Botany Bay
Cheshunt Rosedale II v Langleybury II
Berkhamsted II v Northwood II
Greenwood Park v Old Finchleians II
Sawbridgeworth II 93-10 (24.5) *Frogmore 95-7 (24.1)

Division 6 A

Abbots Langley II v Baldock
Welwyn Garden City III v Pinner
Rickmansworth II *Ampthill Town II Cancelled
Hemel Hempstead Town III v Watton-at-Stone
Hertford III v Weston

Division 6 B

Old Elizabethans II v Aldenham
Hertingfordbury v Eaton Bray
St Margaretsbury II v Ickleford II
Knebworth Park II 145-7 (33) *Stevenage III 150-6 (31.3) R
Hatfield & Crusaders II v Southgate Adelaide II

Division 7 East

Radlett III v Letchworth Garden City III
*Hitchin III 181-6 (36) Mill Hill Village II 56-5 (16) R
Harpenden Dolphins v Shenley Village III
Old Minchendenians v St Albans III
Potters Bar III v Wheathampstead II

Division 7 West

Kings Langley II v Bushey II
Hatch End v Luton Town & Indians III
Northchurch II v Northwood Town II
Flitwick III v Watford Town III
Ley Hill v West Herts III

Division 8 East

Allenburys & County Hall II v Cockfosters II
Bentley Heath II v Hatfield Hyde II
Totteridge Millhillians III v Northampton Exiles II
Datchworth II v Old Cholmeleians
Little Berkhamsted v Southgate Compton

Division 8 West

Old Cholmeleians II v Hemel Hempstead Town IV
Markyate 185-3 (40) *Harpenden IV 145-8 (40)
Pinner II v Preston III
Boxmoor II v Radlett IV
Dunstable Town III v Redbourn III

Division 9 East

Baldock II v Bamville
Southgate Compton II v Broxbourne III
London Colney II v North Enfield II
Tewin II v Sandridge II
St Albans IV v Stevenage IV

Division 9 West

Chipperfield Clarendon II v Berkhamsted III
Luton Town & Indians IV v Great Gaddesden
Offley & Stopsley v Leverstock Green III
Flamstead II v Old Albanians II
West Herts IV v Rickmansworth III

Division 10 North

Kimpton v Hitchin IV
Letchworth Garden City IV v Ickleford III
Potton Town II v Knebworth Park III
Stevenage V v Welwyn Garden City IV
Preston IV v Wheathampstead III

Division 10 South

Northwood Town III v Batchworth
Abbots Langley III v Old Eastcotians
Edgware v Pinner III
Bushey III v Royal Herts
Watford Town IV v West Herts V

Division 10 East

Holtwhites Trinibis III v Cheshunt Rosedale III
St Margaretsbury III v Hatfield & Crusaders III
Hoddesdon III v Hertford IV
Bayford & Hertford II v Reed III
Broxbourne IV v Ware

Division 10 West

West Herts VI v Chorleywood III
Flitwick IV *Northwood III Cancelled
Eaton Bray II v Langleybury III
Ley Hill II *Lutonian III Cancelled
Berkhamsted IV v Tring Park IV

Division 10 Central

Shenley Village IV v Harpenden V
Old Elizabethans III v Hatfield Hyde III
Botany Bay II v Mill Hill Village III
Old Owens III v Old Camdenians II
Old Haberdashers II *Old Albanians III Cancelled

Division 11 North

Knebworth Park IV v Bengeo
Datchworth IV v Letchworth Garden City V
Hitchin V v St Margaretsbury IV

Division 11 South

Kings Langley III v Hatch End II
Pinner IV v Northwood Town IV
Northwood V v Old Minchendenians II
Hemel Hempstead Town V v Watford Town V
Rickmansworth IV v Hatch End III

Division 11 East

Cheshunt Rosedale IV v Botany Bay III
Cockfosters III v Holtwhites Trinibis IV
Enfield IV v Old Camdenians III
Mill Hill Village IV v Old Minchendenians III

Division 11 West

Leverstock Green IV v Abbots Langley IV
Chorleywood IV v Dunstable Town IV
Potten End II v Kings Langley IV
Chipperfield Clarendon III v Northwood IV
Boxmoor III v Redbourn V

Division 11 Central

Wheathampstead IV v Datchworth III
St Albans V v Hitchin VI
Little Berkhamsted II v North Mymms III
Redbourn IV v Old Albanians IV
Harpenden VI v Potters Bar IV

16 Jun, 2024

Division 11 North

Ware II v Tewin III