22 Jun, 2019

Premier Division

Welwyn Garden City v Hertford
Luton Town & Indians v Radlett
West Herts v North Mymms
Bishop's Stortford v Totteridge Millhillians
Harpenden v Potters Bar

Championship

Reed v Dunstable
Old Owens v Leverstock Green
Hoddesdon v Flitwick
Ampthill Town v Shenley Village
Hemel Hempstead Town v Letchworth Garden City

Division One

Knebworth Park v Broxbourne
Sawbridgeworth v Old Albanian
Ickleford v Harpenden II
Kings Langley v Preston
Langleybury v Hitchin

Division Two A

Old Elizabethans v Berkhamsted
St Margaretsbury v Stevenage
Abbots Langley v Chorleywood
Totteridge Millhillians II v Watford Town
Holtwhites Trinibis v St Albans

Division Two B

Radlett II v Allenburys & County Hall
Flitwick II v Potton Town
Hertford II v Cockfosters
Redbourn v Welwyn Garden City II
Bushey v Northwood

Division Three A

Datchworth v Luton Town & Indians II
Bayford & Hertford v Bishop's Stortford II
Eversholt v North Enfield
Letchworth Garden City II v Hoddesdon II
Dunstable II v Northchurch

Division Three B

Lutonian v Southgate Adelaide
Potters Bar II v Hemel Hempstead Town II
Harpenden III v West Herts II
Wheathampstead v Langleybury II

Division Four A

Parkfield & Headstone v Old Haberdashers
Northwood Town v Knebworth Park II
Hatfield Hyde v Sandridge
Hatfield & Crusaders v Old Finchleians
Leverstock Green II v Cheshunt Rosedale

Division Four B

Chorleywood II v Reed II
Watford Town II v Flamstead
Hitchin II v Sawbridgeworth II
Stevenage II v Holtwhites Trinibis II
Northampton Exiles v Ampthill Town II

Division Five A

North Mymms II v Bentley Heath
Radlett III v Ickleford II
London Colney v Clifton
Frogmore v Rickmansworth
St Albans II v Hertford III

Division Five B

Old Albanian II v Baldock
Welwyn Garden City III v Redbourn II
Broxbourne II v Hertingfordbury
Abbots Langley II v Tewin
Shenley Village II v Luton Town & Indians III

Division Six A

Cockfosters II v Bushey II
Hemel Hempstead Town III v Old Cholmeleians
Preston II v Letchworth Garden City III
Old Camdenians v Mill Hill Village

Division Six B

Berkhamsted II v Kings Langley II
Old Elizabethans II v Watton-at-Stone
Boxmoor v Potters Bar III
Allenburys & County Hall II v Hatfield & Crusaders II
Cheshunt Rosedale II v Radlett IV

Division Seven A

Totteridge Millhillians III v Datchworth II
Rickmansworth II v Weston
Pirton v Old Owens II
Greenwood Park v Chipperfield Clarendon II
Northwood II v St Margaretsbury II

Division Seven B

Flitwick III v Stevenage III
Potten End v Dunstable III
Hatch End v Bovingdon
Southgate Adelaide II v Offley & Stopsley
Ware v Botany Bay

Division Eight A

Knebworth Park III v Northwood Town II
St Albans III v Harpenden IV
Luton Town & Indians IV v Wheathampstead II
Old Cholmeleians II v Northampton Exiles II
Northchurch II v Harpenden Dolphins

Division Eight B

Leverstock Green III v Shenley Village III
Little Berkhamsted Sahibs v Mill Hill Village II
Stevenage IV v West Herts III
Old Albanian III v Redbourn III
Baldock II v Lutonian II

Division Nine A

Hitchin III v Old Minchendenians
Letchworth Garden City IV v Hatfield Hyde II
Sandridge II v Welwyn Garden City IV
Hertford IV v Hemel Hempstead Town IV
Langleybury III v Aldenham

Division Nine B

Watford Town III v Bayford & Hertford II
Hoddesdon III v London Colney II
Cheshunt Rosedale III v Boxmoor II
Great Gaddesden v Parkfield & Headstone II
Preston III v Harpenden V

Division Ten A

Bentley Heath II v Frogmore II
Holtwhites Trinibis III v Rickmansworth III
Reed III v Hoddesdon IV
West Herts IV v Ickleford III
Southgate Compton v Bushey III

Division Ten B

Northwood III v Chorleywood III
Northampton Exiles III v Totteridge Millhillians IV
North Enfield II v Old Eastcotians
Cockfosters III v Abbots Langley III
Old Elizabethans III v Old Owens III

Regional Division A East

Old Haberdashers II v Hatfield & Crusaders III
Potters Bar IV v St Margaretsbury III
Mill Hill Village III v Hitchin IV
Stevenage V v Datchworth III
Hertingfordbury II v Knebworth Park IV

Regional Division A West

Berkhamsted III v Old Albanian IV
Chorleywood IV v Watford Town IV
Redbourn IV v Potten End II
Flamstead II v Bamville
Shenley Village IV v St Albans IV

Regional Division B East

Botany Bay II v Old Minchendenians II
Preston IV v Letchworth Garden City V
Baldock III v Ware II
Welwyn Garden City V v Southgate Adelaide III
Broxbourne III v Little Berkhamsted Sahibs II
Hatfield & Crusaders IV v Hatfield Hyde III
Datchworth IV v Stevenage VI

Regional Division B West

Markyate & Luton Town v Boxmoor III
Chipperfield Clarendon III v Old Camdenians II
Bushey IV v Leverstock Green IV
Northwood Town III v Hatch End II
West Herts V v Wheathampstead III
Kings Langley III v Berkhamsted IV
Rickmansworth IV v Northwood IV
Harpenden VI v Langleybury IV