20 Jun, 2020

Premier Division

Welwyn Garden City v Reed
Harpenden v Hoddesdon
Potters Bar v Totteridge Millhillians
Hertford v Radlett
North Mymms v West Herts

Championship

Preston v Langleybury
Flitwick v Bishop's Stortford
Letchworth Garden City v Luton Town & Indians
Dunstable v Hemel Hempstead Town
Shenley Village v Old Owens

Division One

Leverstock Green v Ickleford
Sawbridgeworth v Hitchin
St Margaretsbury v Broxbourne
Old Albanian v Holtwhites Trinibis
Ampthill Town v Harpenden II

Division Two A

Kings Langley v Stevenage
Abbots Langley v Knebworth Park
Watford Town v Berkhamsted
St Albans v Redbourn
Chorleywood v Bushey

Division Two B

Hoddesdon II v Welwyn Garden City II
Radlett II v Northchurch
Old Elizabethans v Flitwick II
Allenburys & County Hall v Potters Bar II
Northwood v Hertford II

Division Three A

Parkfield & Headstone v North Enfield
Totteridge Millhillians II v Dunstable II
Eversholt v Chipperfield Clarendon
Potton Town v Letchworth Garden City II
Luton Town & Indians II v Datchworth

Division Three B

Bayford & Hertford v Harpenden III
West Herts II v Wheathampstead
Hemel Hempstead Town II v Sandridge
Lutonian v Cockfosters
Reed II v Southgate Adelaide

Division Four A

Bishop's Stortford II v Leverstock Green II
Old Finchleians v Watford Town II
Northwood Town v Old Haberdashers
Hatfield & Crusaders v Cheshunt Rosedale
Langleybury II v Rickmansworth

Division Four B

Stevenage II v Chorleywood II
Hitchin II v Shenley Village II
Flamstead v Hatfield Hyde
Holtwhites Trinibis II v Ampthill Town II
London Colney v Northampton Exiles

Division Five A

Ickleford II v Knebworth Park II
Old Camdenians v Tewin
Frogmore v North Mymms II
Hertford III v Bentley Heath
Radlett III v St Albans II

Division Five B

Hertingfordbury v Luton Town & Indians III
Redbourn II v Sawbridgeworth II
Baldock v Mill Hill Village
Welwyn Garden City III v Boxmoor
Broxbourne II v Old Albanian II

Division Six A

Berkhamsted II v Preston II
Letchworth Garden City III v Radlett IV
Hemel Hempstead Town III v Northwood II
Old Cholmeleians v Old Finchleians II
Bushey II v Clifton

Division Six B

Rickmansworth II v Watton-at-Stone
Cheshunt Rosedale II v Old Elizabethans II
Abbots Langley II v Allenburys & County Hall II
Greenwood Park v Potters Bar III
Potten End v Hatfield & Crusaders II

Division Seven A

Old Owens II v Stevenage III
Cockfosters II v Pirton
Weston v Flitwick III
Datchworth II v St Margaretsbury II
Botany Bay v Northwood Town II

Division Seven B

Kings Langley II v Southgate Adelaide II
Ware v Offley & Stopsley
Northchurch II v Harpenden Dolphins
Bovingdon v Shenley Village III
Northampton Exiles II v Hatch End

Division Eight A

Luton Town & Indians IV v St Albans III
Wheathampstead II v Old Cholmeleians II
Aldenham v Little Berkhamsted Sahibs
Harpenden IV v Pinner
Chipperfield Clarendon II v Lutonian II

Division Eight B

Leverstock Green III v Old Albanian III
Watford Town III v Totteridge Millhillians III
Mill Hill Village II v Old Minchendenians
Dunstable III v Baldock II
West Herts III v Redbourn III

Division Nine A

Bentley Heath II v Hitchin III
Hatfield Hyde II v Welwyn Garden City IV
Langleybury III v Hoddesdon III
Sandridge II v Hemel Hempstead Town IV
Knebworth Park III v Southgate Compton

Division Nine B

Bushey III v London Colney II
Cheshunt Rosedale III v Bayford & Hertford II
Stevenage IV v Great Gaddesden
Boxmoor II v Hertford IV
Preston III v Old Eastcotians

Division Ten A

Pinner II v Rickmansworth III
Northwood III v Harpenden V
Old Haberdashers II v Holtwhites Trinibis III
Bamville v West Herts IV
Reed III v Letchworth Garden City IV

Division Ten B

Chorleywood III v Frogmore II
Preston IV v Parkfield & Headstone II
Northampton Exiles III v Mill Hill Village III
North Enfield II v Flamstead II
Hoddesdon IV v Old Elizabethans III

Regional Division A East

Hitchin IV v Datchworth III
Broxbourne III v Ickleford III
Tewin II v Stevenage V
Cockfosters III v St Margaretsbury III
Potters Bar IV v Hertingfordbury II

Regional Division A West

Old Albanian IV v Watford Town IV
Harpenden VI v Markyate & Luton Town
St Albans IV v Abbots Langley III
Shenley Village IV v Potten End II
Boxmoor III v Berkhamsted III

Regional Division B East

Little Berkhamsted Sahibs II v Old Owens III
Welwyn Garden City V v Botany Bay II
Stevenage VI v Ware II
Hatfield Hyde III v Hatfield & Crusaders III

Regional Division B West

Hatch End II v Chipperfield Clarendon III
Old Minchendenians II v Northwood Town III
Rickmansworth IV v Leverstock Green IV
Redbourn IV v Old Camdenians II
Wheathampstead III v Northwood IV

Regional Division C East

Tye Green v Baldock III
Knebworth Park IV v Hoddesdon V
Hitchin V v Edmonton
Datchworth IV v Hatfield Hyde IV

Regional Division C West

Southgate Adelaide III v Watford Town V
West Herts V v Chorleywood IV
Berkhamsted IV v Kings Langley III
North Mymms III v Bushey IV