19 Jun, 2021

Premier Division

Reed v Radlett
Totteridge Millhillians v West Herts
Hertford v Welwyn Garden City
Hoddesdon v Harpenden
Potters Bar v North Mymms

Championship

Old Owens v Luton Town & Indians
Langleybury v Flitwick
Letchworth Garden City v Bishop's Stortford
Hemel Hempstead Town v Dunstable
Preston v Shenley Village

Division One

St Margaretsbury v Ampthill Town
Old Albanian v Leverstock Green
Broxbourne v Holtwhites Trinibis
Hitchin v Sawbridgeworth
Harpenden II v Ickleford

Division Two A

Kings Langley v Berkhamsted
St Albans v Knebworth Park
Stevenage v Bushey
Abbots Langley v Watford Town
Redbourn v Chorleywood

Division Two B

Radlett II v Hertford II
Flitwick II v Potters Bar II
Northwood v Hoddesdon II
Welwyn Garden City II v Allenburys & County Hall
Northchurch v Old Elizabethans

Division Three A

Dunstable II v Datchworth
Potton Town v Totteridge Millhillians II
Parkfield & Headstone v Eversholt
Luton Town & Indians II v Chipperfield Clarendon
North Enfield v Letchworth Garden City II

Division Three B

Wheathampstead v Cockfosters
Harpenden III v Sandridge
Southgate Adelaide v Hemel Hempstead Town II
West Herts II v Bayford & Hertford
Lutonian v Reed II

Division Four A

Cheshunt Rosedale v Old Haberdashers
Rickmansworth v Northwood Town
Bishop's Stortford II v Watford Town II
Hatfield & Crusaders v Old Finchleians
Leverstock Green II v Langleybury II

Division Four B

Holtwhites Trinibis II v Northampton Exiles
Ampthill Town II v Hitchin II
Flamstead v Stevenage II
Chorleywood II v London Colney
Shenley Village II v Hatfield Hyde

Division Five A

Ickleford II v St Albans II
Hertford III v Old Camdenians
Frogmore v Tewin
Knebworth Park II v Radlett III
North Mymms II v Bentley Heath

Division Five B

Hertingfordbury v Old Albanian II
Sawbridgeworth II v Broxbourne II
Welwyn Garden City III v Redbourn II
Luton Town & Indians III v Mill Hill Village
Baldock v Boxmoor

Division Six A

Bushey II v Clifton
Berkhamsted II v Old Cholmeleians
Letchworth Garden City III v Hemel Hempstead Town III
Radlett IV v Preston II
Old Finchleians II v Northwood II

Division Six B

Old Elizabethans II v Cheshunt Rosedale II
Potten End v Potters Bar III
Allenburys & County Hall II v Greenwood Park
Abbots Langley II v Rickmansworth II
Watton-at-Stone v Hatfield & Crusaders II

Division Seven A

Northwood Town II v Stevenage III
Weston v Old Owens II
Flitwick III v St Margaretsbury II
Cockfosters II v Botany Bay
Datchworth II v Bishop's Stortford III

Division Seven B

Hatch End v Northchurch II
Northampton Exiles II v Southgate Adelaide II
Kings Langley II v Offley & Stopsley
Harpenden Dolphins v Ware
Bovingdon v Shenley Village III

Division Eight A

Pinner v Harpenden IV
Chipperfield Clarendon II v St Albans III
Old Cholmeleians II v Luton Town & Indians IV
Aldenham v Wheathampstead II
Little Berkhamsted Sahibs v Lutonian II

Division Eight B

Mill Hill Village II v Old Albanian III
Old Minchendenians v Baldock II
Totteridge Millhillians III v Redbourn III
Dunstable III v Leverstock Green III
Watford Town III v West Herts III

Division Nine A

Langleybury III v Knebworth Park III
Bentley Heath II v Hitchin III
Sandridge II v Southgate Compton
Hatfield Hyde II v Hoddesdon III
Hemel Hempstead Town IV v Welwyn Garden City IV

Division Nine B

Boxmoor II v Great Gaddesden
Preston III v Bushey III
Bayford & Hertford II v Hertford IV
Stevenage IV v Cheshunt Rosedale III
London Colney II v Old Eastcotians

Division Ten A

Holtwhites Trinibis III v Rickmansworth III
Harpenden V v Pinner II
West Herts IV v Bamville
Old Haberdashers II v Reed III
Northwood III v Letchworth Garden City IV

Division Ten B

Mill Hill Village III v Parkfield & Headstone II
Northampton Exiles III v North Enfield II
Chorleywood III v Flamstead II
Preston IV v Old Elizabethans III
Hoddesdon IV v Letchmore

Regional Division A East

Potters Bar IV v Cockfosters III
Hertingfordbury II v Tewin II
Hitchin IV v Datchworth III
St Margaretsbury III v Broxbourne III
Ickleford III v Stevenage V

Regional Division A West

Boxmoor III v Harpenden VI
Shenley Village IV v Watford Town IV
St Albans IV v Markyate & Luton Town
Abbots Langley III v Berkhamsted III
Old Albanian IV v Potten End II

Regional Division B East

Edmonton v Welwyn Garden City V
Letchworth Garden City V v Little Berkhamsted Sahibs II
Baldock III v Hatfield & Crusaders III
Ware II v Old Owens III
Botany Bay II v Hatfield Hyde III

Regional Division B West

Leverstock Green IV v Wheathampstead III
Old Camdenians II v Northwood IV
Redbourn IV v Chipperfield Clarendon III
Northwood Town III v Old Minchendenians II
Rickmansworth IV v Hatch End II

Regional Division C East

Cheshunt Rosedale IV v Tye Green
Hoddesdon V v Southgate Adelaide III
Broxbourne IV v St Margaretsbury IV
North Mymms III v Mill Hill Village IV

Regional Division C West

Berkhamsted IV v Northwood V
Kings Langley III v Chorleywood IV
Watford Town V v West Herts V
Pinner III v Northwood Town IV
Bushey IV v Batchworth

Regional Division C North

Wheathampstead IV v Baldock IV
Datchworth IV v Ickleford IV
Hatfield Hyde IV v Flitwick IV
Knebworth Park IV v Hitchin V