18 Jun, 2022

Premier Division

Harpenden v Radlett
Hoddesdon v Bishop's Stortford
Totteridge Millhillians v West Herts
North Mymms v Welwyn Garden City
Hertford v Potters Bar

Championship

Luton Town & Indians v Preston
Old Owens v Hemel Hempstead Town
Flitwick v Broxbourne
Reed v Dunstable
Hitchin v Shenley Village

Division 1

Ampthill Town v Leverstock Green
St Margaretsbury v Letchworth Garden City
Harpenden II v Sawbridgeworth
St Albans v Langleybury
Redbourn v Old Albanian

Division 2 A

Ickleford v Chorleywood
Holtwhites Trinibis v Stevenage
Watford Town v Old Elizabethans
Bushey v Hoddesdon II
Abbots Langley v Berkhamsted

Division 2 B

Eversholt v Northchurch
Lutonian v Hertford II
Kings Langley v Flitwick II
Potters Bar II v Northwood
Letchworth Garden City II v Radlett II

Division 3 A

North Enfield v Totteridge Millhillians II
West Herts II v Potton Town
Dunstable II v Knebworth Park
Rickmansworth v Chipperfield Clarendon
Allenburys & County Hall v Datchworth

Division 3 B

Hemel Hempstead Town II v Cockfosters
Sandridge v Bayford & Hertford
Welwyn Garden City II v London Colney
Parkfield & Headstone v Old Finchleians
Wheathampstead v Reed II

Division 4 A

Tewin v Luton Town & Indians II
Northwood Town v Old Haberdashers
Bishop's Stortford II v Cheshunt Rosedale
Southgate Adelaide v Hitchin II
Hatfield & Crusaders v Watford Town II

Division 4 B

Stevenage II v Ampthill Town II
Hatfield Hyde v Holtwhites Trinibis II
Shenley Village II v St Albans II
Langleybury II v Harpenden III
Chorleywood II v Redbourn II

Division 5 A

Preston II v Hertford III
Broxbourne II v Bentley Heath
Old Camdenians v Frogmore
Radlett III v North Mymms II
Leverstock Green II v Northampton Exiles

Division 5 B

Old Albanian II v Baldock
Boxmoor v Clifton
Hertingfordbury v Mill Hill Village
Sawbridgeworth II v Potten End
Flamstead v Ickleford II

Division 6 A

Welwyn Garden City III v Bushey II
Berkhamsted II v Old Owens II
Northwood II v Hemel Hempstead Town III
Watton-at-Stone v Letchworth Garden City III
Knebworth Park II v Radlett IV

Division 6 B

Bovingdon v Greenwood Park
Luton Town & Indians III v Potters Bar III
Old Finchleians II v Hatfield & Crusaders II
Cheshunt Rosedale II v Botany Bay
Old Elizabethans II v Rickmansworth II

Division 7 A

Abbots Langley II v Weston
Old Cholmeleians v Northwood Town II
Ware v Flitwick III
Datchworth II v Lutonian II
Stevenage III v St Margaretsbury II

Division 7 B

Cockfosters II v Allenburys & County Hall II
Northchurch II v Hatch End
Shenley Village III v West Herts III
Harpenden Dolphins v Southgate Adelaide II
Northampton Exiles II v Little Berkhamsted Sahibs

Division 8 A

Watford Town III v Hitchin III
Offley & Stopsley v Aldenham
Chipperfield Clarendon II v St Albans III
Pinner v Wheathampstead II
Old Minchendenians v Old Cholmeleians II

Division 8 B

Harpenden IV v Kings Langley II
Mill Hill Village II v Dunstable III
Bentley Heath II v Redbourn III
Langleybury III v Boxmoor II
Totteridge Millhillians III v Old Albanian III

Division 9 A

Southgate Compton v Luton Town & Indians IV
Hoddesdon III v Great Gaddesden
Baldock II v Bamville
Hemel Hempstead Town IV v Sandridge II
Hertford IV v Hatfield Hyde II

Division 9 B

Bushey III v Preston III
London Colney II v Stevenage IV
Cheshunt Rosedale III v Pinner II
Leverstock Green III v Flamstead II
Knebworth Park III v Reed III

Division 10 North

Hitchin IV v Tewin II
Markyate v Harpenden V
Redbourn IV v Stevenage V
Letchworth Garden City IV v Datchworth III
Preston IV v Ickleford III

Division 10 South

Southgate Adelaide III v Parkfield & Headstone II
Old Haberdashers II v Old Elizabethans III
Botany Bay II v Letchmore
Potters Bar IV v North Enfield II
Mill Hill Village III v Holtwhites Trinibis III

Division 10 East

Abbots Langley III v Shenley Village IV
Old Albanian IV v St Margaretsbury III
Bayford & Hertford II v Hoddesdon IV
St Albans IV v Welwyn Garden City IV
Hatfield Hyde III v Broxbourne III

Division 10 West

Berkhamsted III v Northwood III
West Herts IV v Watford Town IV
Northwood Town III v Berkhamsted IV
Potten End II v Chorleywood III
Old Eastcotians v Rickmansworth III

Division 11 North

Baldock III v Tewin III
Harpenden VI v Hatfield & Crusaders III
Flitwick IV v Welwyn Garden City V
Wheathampstead III v Letchworth Garden City V
Hitchin V v Baldock IV

Division 11 South

Old Camdenians II v Pinner III
Hatch End II v Leverstock Green IV
Rickmansworth IV v Chipperfield Clarendon III
Northwood IV v Boxmoor III
Chorleywood IV v West Herts V

Division 11 East

Hertingfordbury II v Tye Green
Cockfosters III v Old Minchendenians II
Little Berkhamsted Sahibs II v Ware II
Edmonton v Northampton Exiles III
Broxbourne IV v Old Owens III

Division 12 North

Datchworth IV v Hitchin VI
Kimpton v Lutonian III
Stevenage VI v Wheathampstead IV
Bengeo v Knebworth Park IV

Division 12 South

Berkhamsted V v Northwood V
Royal Herts v Watford Town V
Kings Langley III v Northwood Town IV
Edgware v Langleybury IV
West Herts VI v Batchworth

Division 12 East

St Margaretsbury IV v Hatfield Hyde IV
Hoddesdon V v Mill Hill Village IV
Holtwhite Trinibis IV v Southgate Compton II
North Mymms III v Cheshunt Rosedale IV
Broxbourne V v Old Minchendenians III