22 Jun, 2024

Premiership

West Herts v Bishop's Stortford
Hertford v Harpenden
North Mymms v Old Owens
Radlett v Potters Bar
Totteridge Millhillians v Shenley Village

Championship

Broxbourne v Dunstable Town
Preston v Flitwick
Letchworth Garden City v Hemel Hempstead Town
St Albans v Hoddesdon
Chorleywood v Welwyn Garden City

Division 1

Reed v Hitchin
St Margaretsbury v Leverstock Green
Redbourn v Lutonian
Abbots Langley v Old Elizabethans
Luton Town & Indians v Sawbridgeworth

Division 2 A

Harpenden II v Langleybury
Ampthill Town v Northwood
Berkhamsted v Radlett II
Eversholt v Stevenage
Watford Town v West Herts II

Division 2 B

Potters Bar II v Hertford II
Kings Langley v Holtwhites Trinibis
Bishop's Stortford II v Knebworth Park
Welwyn Garden City II v Old Finchleians
Flitwick II v Rickmansworth

Division 3 A

Datchworth v Bushey
Potton Town v Ickleford
Tewin v Letchworth Garden City II
Allenburys & County Hall v St Albans II
Hemel Hempstead Town II v Totteridge Millhillians II

Division 3 B

Northchurch v Chorleywood II
Hoddesdon II v Cockfosters
Dunstable Town II v Northwood Town
London Colney v Redbourn II
Chipperfield Clarendon v Wheathampstead

Division 4 A

Leverstock Green II v North Enfield
Cheshunt Rosedale v Old Camdenians
Hatfield & Crusaders v Old Haberdashers
Hitchin II v Sandridge
Shenley Village II v Watford Town II

Division 4 B

Flamstead v Broxbourne II
Bayford & Hertford v Hatfield Hyde
Holtwhites Trinibis II v Northampton Exiles
Harpenden III v Preston II
Stevenage II v Reed II

Division 5 A

Old Owens II v Clifton
Potten End v Luton Town & Indians II
Boxmoor v Mill Hill Village
Bentley Heath v North Mymms II
Lutonian II v Southgate Adelaide

Division 5 B

Sawbridgeworth II v Berkhamsted II
Botany Bay v Cheshunt Rosedale II
Old Finchleians II v Frogmore
Langleybury II v Greenwood Park
Northwood II v Old Albanians

Division 6 A

Rickmansworth II v Abbots Langley II
Pinner v Ampthill Town II
Baldock v Hemel Hempstead Town III
Watton-at-Stone v Hertford III
Weston v Welwyn Garden City III

Division 6 B

Ickleford II v Aldenham
Eaton Bray v Hatfield & Crusaders II
Knebworth Park II v Hertingfordbury
Southgate Adelaide II v St Margaretsbury II
Old Elizabethans II v Stevenage III

Division 7 East

Mill Hill Village II v Harpenden Dolphins
Wheathampstead II v Hitchin III
Letchworth Garden City III v Old Minchendenians
St Albans III v Potters Bar III
Shenley Village III v Radlett III

Division 7 West

West Herts III v Flitwick III
Watford Town III v Hatch End
Luton Town & Indians III v Kings Langley II
Northwood Town II v Ley Hill
Bushey II v Northchurch II

Division 8 East

Southgate Compton v Allenburys & County Hall II
Cockfosters II v Bentley Heath II
Hatfield Hyde II v Datchworth II
Northampton Exiles II v Little Berkhamsted
Old Cholmeleians v Totteridge Millhillians III

Division 8 West

Preston III v Boxmoor II
Hemel Hempstead Town IV v Dunstable Town III
Redbourn III v Harpenden IV
Radlett IV v Old Cholmeleians II
Markyate v Pinner II

Division 9 East

Broxbourne III v Baldock II
Sandridge II v London Colney II
Stevenage IV v Southgate Compton II
North Enfield II v St Albans IV
Bamville v Tewin II

Division 9 West

Leverstock Green III v Chipperfield Clarendon II
Berkhamsted III v Flamstead II
Offley & Stopsley v Great Gaddesden
Rickmansworth III v Luton Town & Indians IV
Old Albanians II v West Herts IV

Division 10 North

Welwyn Garden City IV v Kimpton
Wheathampstead III v Letchworth Garden City IV
Hitchin IV v Potton Town II
Knebworth Park III v Preston IV
Ickleford III v Stevenage V

Division 10 South

Pinner III v Abbots Langley III
Batchworth v Bushey III
West Herts V v Edgware
Old Eastcotians v Northwood Town III
Royal Herts v Watford Town IV

Division 10 East

Cheshunt Rosedale III v Bayford & Hertford II
Hertford IV v Broxbourne IV
Hatfield & Crusaders III v Hoddesdon III
Ware v Holtwhites Trinibis III
Reed III v St Margaretsbury III

Division 10 West

Flitwick IV v Berkhamsted IV
Ley Hill II v Eaton Bray II
Tring Park IV v Lutonian III
Chorleywood III v Northwood III
Langleybury III v West Herts VI

Division 10 Central

Old Haberdashers II v Botany Bay II
Hatfield Hyde III v Old Albanians III
Old Camdenians II v Old Elizabethans III
Harpenden V v Old Owens III
Mill Hill Village III v Shenley Village IV

Division 11 North

Welwyn Garden City V v Datchworth IV
Bengeo v Hitchin V
Tewin III v Knebworth Park IV
Letchworth Garden City V v Ware II

Division 11 South

Hatch End II v Hemel Hempstead Town V
Northwood Town IV v Northwood V
Watford Town V v Pinner IV
Old Minchendenians II v Rickmansworth IV
Kings Langley III v Hatch End III

Division 11 East

Holtwhites Trinibis IV v Cheshunt Rosedale IV
Southgate Adelaide III v Cockfosters III
Old Minchendenians III v Enfield IV
Botany Bay III v Mill Hill Village IV

Division 11 West

Kings Langley IV v Boxmoor III
Abbots Langley IV v Chipperfield Clarendon III
Redbourn V v Chorleywood IV
Dunstable Town IV v Leverstock Green IV
Northwood IV v Potten End II

Division 11 Central

Little Berkhamsted II v Harpenden VI
Datchworth III v North Mymms III
Hitchin VI v Redbourn IV
Potters Bar IV v St Albans V
Old Albanians IV v Wheathampstead IV