First game of 2018 season:
Login here

Weekly results -

Premier Division - 25 Jun, 1994

Luton Town 162-10 (50.5) Letchworth Garden City 166-3 (44.5)
Hemel Hempstead Town 161-7 (52.0) Berkhamsted 162-5 (40.0)
Hoddesdon 300-4 (45.4) Watford Town 215-6 (49.0)
Sawbridgeworth 133-10 (50.3) North Mymms 134-5 (39.1)
Bishop's Stortford 137-10 (51.1) Hitchin 138-8 (46.1)
Barnet 189-9 (52.0) Stevenage 190-1 (40.0)
Cheshunt 207-8 (52.0) St Albans 192-9 (45.0)
Hertford 222-4 (52.0) Welwyn Garden City 88-10 (31.0)
West Herts 175-8 (52.0) Radlett 176-3 (40.5)

Premier Division (2nd XI) - 25 Jun, 1994

Berkhamsted II 123-10 (40.0) Hemel Hempstead Town II 124-8 (40.0)
Letchworth Garden City II 196-7 (52.0) Luton Town II 63-10 (35.0)
North Mymms II 169-7 (52.0) Sawbridgeworth II 156-8 (41.0)
Welwyn Garden City II 229-8 (52.0) Hertford II 200-8 (45.0)
Stevenage II 203-9 (52.0) Barnet II 64-10 (31.1)
Hoddesdon II 200-8 (52.0) Watford Town II 203-1 (40.2)
Cheshunt II 95-10 (45.0) St Albans II 97-4 (35.0)
Hitchin II 176-10 (51.4) Bishop's Stortford II 166-7 (49.0)
Radlett II 148-10 (47.3) West Herts II 107-10 (35.5)

Division One - 25 Jun, 1994

Old Finchleians 146-10 (52.0) Potters Bar 131-10 (47.5)
Wormley 182-7 (52.0) Old Millhillians 62-10 (27.0)
Leverstock Green 151-10 (51.0) Wheathampstead 152-4 (41.2)
Broxbourne 226-6 (52.0) Knebworth Park 204-10 (50.0)
Hatfield Hyde 178-5 (52.0) Chorleywood 123-10 (33.3)
Northampton Exiles 108-10 (35.3) Totteridge 112-4 (28.0)
St Margaretsbury 150-10 (49.1) Old Camdenians 151-8 (35.0)
Boxmoor 176-10 (51.3) Langleybury 178-2 (31.0)
Eggington 184-5 (52.0) Hatfield 178-10 (52.5)

Division One (2nd XI) - 25 Jun, 1994

Totteridge II 141-9 (44.1) Northampton Exiles II 144-8 (45.0)
Broxbourne II 176-10 (52.0) Knebworth Park II 131-8 (45.0)
St Margaretsbury II 158-10 (51.0) Old Camdenians II 159-8 (45.2)
Boxmoor II 136-9 (52.0) Langleybury II 138-6 (39.5)
Eggington II 95-10 (47.0) Hatfield II 96-3 (35.2)
Chorleywood II 215-7 (49.4) Hatfield Hyde II 118-8 (49.0)
Potters Bar II 231-5 (50.0) Old Finchleians II 84-10 (29.1)
Wormley II 125-9 (52.0) Old Millhillians II 126-5 (32.3)
Leverstock Green II 149-8 (52.0) Wheathampstead II 105-10 (30.4)

Division One (2nd XI) - 17 Jun, 1995

Totteridge II 151-9 (46.0) Harpenden II 153-5 (37.0)
Old Millhillians II 170-10 (51.5) Wheathampstead II 172-2 (37.2)
Eggington II 127-5 (43.0) Leverstock Green II 129-0 (20.5)
Cottered II 192-9 (52.0) Knebworth Park II 24-0 (7.0) R
Old Camdenians II 205-9 (51.4) Broxbourne II 144-9 (41.0)
Northampton Exiles II 145-10 (41.3) Chorleywood II 146-6 (32.0)
Dunstable II 202-7 (52.0) Potters Bar II 204-5 (43.0)
Old Finchleians II 96-4 (29.0) Hatfield II
St Margaretsbury II 201-8 (45.0) Wormley II 113-10 (32.3)

Premier Division - 17 Jun, 1995

Berkhamsted 230-6 (51.0) Hemel Hempstead Town 229-4 (44.0)
Luton Town 215-7 (52.0) Hitchin 166-8 (40.0)
Stevenage 232-9 (52.0) Watford Town 175-9 (42.0)
Radlett 218-4 (48.0) Langleybury 222-4 (45.4)
Hoddesdon 263-5 (52.0) North Mymms 240-7 (43.0)
Cheshunt 234-2 (38.0) Barnet 130-10 (40.0)
Welwyn Garden City 223-8 (52.0) St Albans 218-6 (35.0)
Cockfosters 145-10 (48.0) Bishop's Stortford 147-6 (48.0)
Letchworth Garden City 234-6 (52.0) Hertford 169-8 (43.0)
Sawbridgeworth 221-8 (52.0) West Herts 187-9 (43.0)

Premier Division (2nd XI) - 17 Jun, 1995

Cheshunt II 217-7 (52.0) Barnet II 214-10 (43.4)
North Mymms II 126-10 (48.4) Hoddesdon II 114-10 (43.3)
Welwyn Garden City II 199-10 (44.0) St Albans II 190-10 (47.0)
Letchworth Garden City II 163-8 (52.0) Hertford II 165-3 (40.0)
Sawbridgeworth II 140-10 (51.2) West Herts II 144-1 (21.4)
Berkhamsted II 105-10 (41.3) Hemel Hempstead Town II 106-6 (27.2)
Radlett II 187-10 (52.0) Langleybury II 78-10 (28.5)
Stevenage II 229-5 (49.0) Watford Town II 232-5 (42.4)
Luton Town II 169-10 (45.0) Hitchin II 170-6 (43.0)
Bishop's Stortford II 212-7 (50.0) Cockfosters II 143-10 (40.0)

Division One - 17 Jun, 1995

Hatfield Hyde 200-8 (44.4) Knebworth Park 191-7 (35.0)
Potters Bar 171-10 (51.3) Dunstable 63-2 (13.0) R
Boxmoor 98-1 (23.0) Old Finchleians
UCA 121-10 (47.2) Harpenden 123-3 (23.1)
Chorleywood 178-7 (46.5) Northampton Exiles 181-7 (39.0)
Wormley 160-10 (48.2) St Margaretsbury 161-2 (33.0)
Old Millhillians 170-8 (52.0) Wheathampstead 171-7 (40.0)
Eggington 59-10 (32.0) Leverstock Green 60-2 (19.0)
Old Camdenians 238-5 (45.0) Broxbourne 128-4 (39.0)

Division Three - 22 Jun, 1996

London Colney 239-7 (52.0) Northchurch 240-4 (46.1)
Hatch End 213-3 (46.0) Old Cholmeleians 97-10 (33.4)
Allenburys 58-8 (35.0) Waltham X Rosedale 59-7 (30.2)
Radlett III 189-10 (52.0) Ickleford 193-4 (41.3)
Old Elizabethans 207-7 (52.0) Ware 209-4 (46.2)
Southgate Compton 169-6 (52.0) Braughing 172-2 (33.4)
Elstree 98-10 (40.0) Southgate Adelaide 100-3 (30.0)
Reed 240-5 (50.0) Langley 164-7 (50.0)
Sandridge 135-10 (47.0) Kings Langley 136-4 (33.0)

Division Two (2nd XI) - 22 Jun, 1996

Eggington II 65-10 (29.1) North Enfield II 66-3 (21.0)
Abbots Langley II 251-6 (45.2) Totteridge II 62-10 (25.5)
Kings Langley II 175-8 (51.0) Old Albanian II 65-10 (27.0)
Northwood Town II 200-9 (48.0) Bushey II 201-4 (48.0)
Parkfield II 240-4 (47.0) Holtwhites II 175-6 (53.0)
Old Owens II 166-7 (52.0) Bayford & Hertford II 170-5 (38.2)
Hatfield Hyde II 116-10 (45.1) Redbourn II 117-3 (25.2)
Datchworth II 188-3 (52.0) Rickmansworth II 189-7 (46.2)
Radlett IV 235-5 (50.0) Ickleford II 214-10 (48.0)

Division Two - 22 Jun, 1996

Northwood Town 151-9 (52.0) Bushey 155-2 (35.0)
Parkfield 160-10 (46.2) Holtwhites 158-10 (40.5)
Northampton Exiles 172-10 (47.4) Totteridge 178-6 (51.3)
Redbourn 205-6 (52.0) Hatfield 177-6 (48.0)
Old Haberdashers 205-6 (52.0) Preston 189-9 (48.0)
Rickmansworth 228-8 (51.5) Datchworth 186-6 (48.0)
North Enfield 122-10 (50.4) Eggington 124-4 (33.4)
Bayford & Hertford 251-6 (52.0) Old Owens 146-9 (48.0)
Old Albanian 153-10 (42.2) Baldock 158-7 (35.3)

Division Three (2nd XI) - 22 Jun, 1996

Preston II 196-3 (52.0) Old Haberdashers II 197-1 (33.0)
Old Cholmeleians II 125-10 (42.0) Hatch End II 126-3 (27.0)
Reed II 224-5 (52.0) Langley II 156-5 (48.0)
Southgate Adelaide II Elstree II Conceded
Sandridge II 160-10 (52.0) Baldock II 118-10 (39.0)
Waltham X Rosedale II 159-10 (38.0) Allenburys II 160-4 (29.4)
London Colney II 176-9 (52.0) Northchurch II 115-9 (48.0)
Ware II 245-1 (43.3) Old Elizabethans II 249-6 (55.3)
Southgate Compton II 130-10 (51.0) Braughing II 133-4 (39.0)

Division One - 22 Jun, 1996

Broxbourne 136-10 (40.0) Dunstable 137-2 (30.0)
Cottered 200-9 (52.0) Old Finchleians 162-7 (48.0)
Old Camdenians 125-10 (48.2) Knebworth Park 126-2 (35.3)
Wormley 214-7 (52.0) Leverstock Green 202-10 (46.3)
Cockfosters 231-6 (48.3) Boxmoor 122-10 (38.5)
St Margaretsbury 242-5 (51.0) Chorleywood 243-9 (48.3)
Harpenden 193-10 (52.0) Old Millhillians 178-9 (48.0)
UCA 147-10 (51.3) Abbots Langley 151-6 (42.0)
Wheathampstead 201-7 (51.0) Hatfield Hyde 67-10 (26.0)

Premier Division - 22 Jun, 1996

Stevenage 223-8 (50.0) West Herts 224-3 (39.1)
Watford Town 268-3 (51.0) Welwyn Garden City 272-6 (47.0)
Hitchin 157-10 (51.0) Radlett 159-3 (35.3)
Letchworth Garden City 121-10 (44.0) Potters Bar 122-7 (44.3)
Barnet 227-7 (52.0) Bishop's Stortford 185-9 (48.0)
Berkhamsted 175-9 (52.0) Cheshunt 174-10 (47.4)
Hertford 167-10 (51.4) North Mymms 169-7 (46.3)
Hemel Hempstead Town 211-6 (52.0) Luton Town 188-8 (48.0)
Langleybury 222-8 (51.0) St Albans 151-10 (40.0)
Hoddesdon 287-7 (52.0) Sawbridgeworth 279-10 (47.3)

Division One (2nd XI) - 22 Jun, 1996

Hatfield II 153-6 (52.0) Wheathampstead II 157-5 (40.3)
Chorleywood II 220-6 (47.0) St Margaretsbury II 170-7 (53.0)
Old Millhillians II 127-10 (40.0) Harpenden II 117-10 (40.0)
Broxbourne II 109-10 (51.0) Berkhamsted II 110-0 (24.1)
Northampton Exiles II 169-8 (52.0) UCA II 171-3 (28.0)
Boxmoor II 93-10 (30.3) Potters Bar II 94-4 (21.0)
Old Camdenians II 176-10 (50.0) Knebworth Park II 177-6 (40.0)
Wormley II 176-10 (51.3) Leverstock Green II 104-7 (48.0)
Old Finchleians II 182-9 (52.0) Cottered II 163-10 (46.4)

Premier Division (2nd XI) - 22 Jun, 1996

St Albans II 206-6 (47.0) Langleybury II 180-9 (53.0)
Stevenage II 198-10 (50.3) West Herts II 180-10 (47.2)
Watford Town II 116-10 (45.0) Welwyn Garden City II 117-2 (24.0)
Hitchin II 202-5 (52.0) Radlett II 147-8 (48.0)
Letchworth Garden City II 188-10 (50.0) Cockfosters II 190-5 (40.0)
Barnet II 119-10 (40.0) Bishop's Stortford II 120-3 (28.0)
Sawbridgeworth II 209-10 (51.0) Hoddesdon II 210-8 (44.4)
Hertford II 271-6 (51.0) North Mymms II 219-4 (47.0)
Cheshunt II 158-10 (37.0) Dunstable II 115-10 (45.0)
Hemel Hempstead Town II 217-8 (52.0) Luton Town II 218-8 (47.3)

Division Two (2nd XI) - 21 Jun, 1997

Ickleford II 102-10 (40.0) Northwood Town II 106-8 (34.3)
Abbots Langley II North Enfield II Cancelled
Bayford & Hertford II 1-0 (1.2) Old Haberdashers II
Kings Langley II Hatfield Hyde II Cancelled
Eggington II 147-10 (50.1) Old Owens II 115-7 (45.0)
Wormley II 11-0 (8.0) Rickmansworth II
Datchworth II 34-1 (8.0) Parkfield II
Old Albanian II 162-9 (53.0) Preston II 134-8 (47.0)
Bushey II Old Camdenians II Cancelled

Division Three (2nd XI) - 21 Jun, 1997

Langley II Waltham X Rosedale II Cancelled
Old Elizabethans II 148-7 (47.0) Reed II 149-7 (38.2)
Old Cholmeleians II Holtwhites II Cancelled
Elstree II Braughing II Cancelled
Baldock II Allenburys II
Hatch End II 20-0 (10.0) Southgate Adelaide II
Totteridge II Sandridge II Cancelled
Northchurch II Southgate Compton II Cancelled
Ware II London Colney II Cancelled

Division One (2nd XI) - 21 Jun, 1997

Leverstock Green II Watford Town II Cancelled
Chorleywood II Broxbourne II Cancelled
Cottered II Berkhamsted II Cancelled
Harpenden II Wheathampstead II Cancelled
Boxmoor II Hatfield II Cancelled
Knebworth Park II St Margaretsbury II Cancelled
Old Finchleians II 122-10 (46.5) Northampton Exiles II 125-6 (42.5)
Redbourn II 7-0 (2.0) Radlett IV
UCA II Potters Bar II Cancelled

Division Two - 21 Jun, 1997

Northwood Town Reed Cancelled
Old Owens Eggington Cancelled
Old Camdenians Bushey Cancelled
Old Finchleians Northampton Exiles Cancelled
Old Albanian 113-7 (34.0) Preston 29-3 (13.0) R
Redbourn Southgate Adelaide Cancelled
Bayford & Hertford Old Haberdashers Cancelled
Parkfield Datchworth Cancelled
Baldock 2-0 (1.0) Hatfield

Premier Division - 21 Jun, 1997

Potters Bar Radlett Cancelled
Watford Town Hoddesdon Cancelled
Cheshunt 18-0 (8.0) North Mymms
Berkhamsted Letchworth Garden City Cancelled
Welwyn Garden City Langleybury Cancelled
Stevenage Hitchin Cancelled
Hemel Hempstead Town Sawbridgeworth Cancelled
Bishop's Stortford Luton Town Cancelled
St Albans Knebworth Park Cancelled
West Herts 15-1 (8.0) Barnet

Premier Division (2nd XI) - 21 Jun, 1997

Sawbridgeworth II Hemel Hempstead Town II Cancelled
Stevenage II 133-8 (39.0) Hitchin II 121-7 (32.0)
Hertford II St Albans II Cancelled
Barnet II 6-0 (2.5) West Herts II
Langleybury II Welwyn Garden City II Cancelled
Hoddesdon II Old Millhillians II Cancelled
Letchworth Garden City II 138-9 (51.0) Dunstable II 140-4 (28.0)
Cheshunt II 140-8 (41.0) North Mymms II 136-8 (35.0)
Luton Town II Bishop's Stortford II Cancelled
Cockfosters II 105-7 (36.0) Radlett II 106-3 (20.0)

Division Three - 21 Jun, 1997

Braughing Elstree Cancelled
Waltham X Rosedale Langley Cancelled
Allenburys Kings Langley Cancelled
London Colney Ware Cancelled
Southgate Compton Northchurch Cancelled
Old Elizabethans Ickleford Cancelled
Sandridge Totteridge Cancelled
Old Cholmeleians 77-2 (26.0) Holtwhites
Hatch End Radlett III Cancelled

Division One - 21 Jun, 1997

North Enfield Abbots Langley Cancelled
Rickmansworth Wormley Cancelled
Boxmoor 108-10 (39.0) Hatfield Hyde 109-3 (24.3)
St Margaretsbury Hertford Cancelled
Wheathampstead Harpenden Cancelled
Old Millhillians Leverstock Green Cancelled
Broxbourne Chorleywood Cancelled
Cockfosters UCA Cancelled
Dunstable 147-6 (45.0) Cottered 148-4 (36.1)

Premier Division - 20 Jun, 1998

Hertford 146-10 (52.3) Letchworth Garden City 86-10 (37.0)
*Barnet 125-10 (45.2) *Potters Bar 126-3 (45.0)
*North Mymms 203-7 (50.0) *Hoddesdon 204-6 (43.0)
Hemel Hempstead Town 187-4 (49.0) Watford Town 187-5 (43.0)
Sawbridgeworth 134-9 (53.0) West Herts 99-10 (39.4)
Langleybury 86-10 (27.0) Radlett 87-3 (44.3)
Stevenage 147-10 (51.0) Old Millhillians 39-10 (21.0)
Hitchin 58-10 (27.0) Luton Town 59-2 (21.0)
Bishop's Stortford 166-8 (52.0) Knebworth Park 117-8 (46.0)
St Albans 126-9 (53.0) Welwyn Garden City 123-7 (47.0)

Division Three - 20 Jun, 1998

Ware 66-3 (21.5) Radlett III
Kings Langley 33-2 (25.5) Northchurch
Flitwick 200-8 (50.0) Hatch End 100-10 (38.0)
Waltham X Rosedale Eggington Cancelled
Sandridge 186-9 (40.0) Clarendon 144-4 (34.0)
Southgate Compton 65-2 (25.0) Totteridge
Holtwhites Trinibis 109-10 (42.3) Flitwick 110-2 (27.4)
London Colney 92-0 (24.0) Elstree
Sandridge 163-10 (48.0) Old Elizabethans 86-10 (33.4)
County Hall 60-3 (28.0) Langley

Division One - 20 Jun, 1998

Abbots Langley 122-10 (48.2) Cockfosters 123-4 (41.4)
*Cottered 107-9 (53.0) *Chorleywood 108-4 (29.3)
*Wormley 96-10 (40.3) *Dunstable 97-2 (24.0)
*Leverstock Green 153-8 (53.0) *Broxbourne 120-7 (47.0)
UCA 210-4 (53.0) Harpenden 168-10 (40.5)
Old Finchleians 200-6 (53.0) Chipperfield 204-3 (44.3)
Berkhamsted 181-10 (51.1) Rickmansworth 104-10 (38.0)
Boxmoor 136-10 (52.2) North Enfield 86-10 (29.5)
St Margaretsbury 187-10 (52.2) Wheathampstead 188-5 (45.3)
*Hatfield 206-7 (53.0) *Old Camdenians 207-5 (44.2)

Division Three (2nd XI) - 20 Jun, 1998

Old Elizabethans II 130-10 (50.0) Flitwick II 131-0 (24.0)
Langley II 154-10 (49.0) Braughing II 155-1 (30.0)
Northchurch II 203-6 (43.0) Baldock II 86-5 (30.0) R
Ware II 96-10 (40.0) London Colney II 100-5 (30.0)
Brimsdown II 191-10 (52.2) Old Elizabethans II
*Old Cholmeleians II 135-8 (53.0) *Sandridge II 96-10 (30.0)
Flitwick II 213-5 (49.3) County Hall II
Waltham X Rosedale II 178-8 (50.0) Hatch End II
Elstree II Holtwhites Trinibis II Cancelled
Eggington II 137-9 (53.0) Totteridge II 31-1 (10.0) R

Division Two (2nd XI) - 20 Jun, 1998

Bayford & Hertford II 171-8 (53.0) North Enfield II 172-5 (47.0)
Reed II 103-10 (50.3) Ampthill Town II 104-6 (40.2)
Northwood Town II 119-10 (51.4) Old Albanian II 121-5 (37.0)
*Preston II 120-9 (51.0) *Rickmansworth II 121-4 (41.2)
Bushey II 119-10 (49.1) Old Owens II 121-3 (29.3)
Hatfield Hyde II 145-10 (50.3) Datchworth II 125-10 (45.1)
*Abbots Langley II 150-10 (51.0) *Eversholt II 151-8 (47.0)
Wormley II 176-10 (52.4) Ickleford II 156-7 (47.0)
*Old Haberdashers II 94-10 (43.0) *Northwood II 95-0 (22.4)
*Redbourn II 188-9 (53.0) *Southgate Adelaide II 125-6 (47.0)

Division Two - 20 Jun, 1998

Old Owens 111-10 (48.0) Bushey 112-4 (31.0)
Braughing 259-9 (51.0) Eversholt 249-9 (49.0)
Southgate Adelaide 213-4 (52.0) Redbourn 158-10 (43.1)
Baldock 165-10 (42.2) Ickleford 152-10 (55.0)
Old Haberdashers 94-10 (34.4) Northwood 95-7 (26.0)
Datchworth 152-8 (53.0) Hatfield Hyde 64-10 (39.4)
Parkfield 137-10 (52.0) Preston 126-9 (48.0)
*Bayford & Hertford 169-9 (53.0) *Northampton Exiles 140-10 (43.3)
Northwood Town 82-10 (31.2) Old Albanian 83-3 (22.0)
Ampthill Town 194-8 (53.0) Reed 135-6 (47.0)

Division One (2nd XI) - 20 Jun, 1998

St Margaretsbury II 221-7 (50.5) Potters Bar II 181-10 (44.5)
*Cottered II 116-10 (46.3) *Chorleywood II 118-2 (39.0)
Cockfosters II 189-10 (53.0) Kings Langley II 97-10 (35.0)
Hatfield II 200-5 (48.0) Old Camdenians II 201-7 (51.4)
UCA II 93-10 (31.1) Harpenden II 94-3 (35.4)
Watford Town II 204-6 (53.0) Radlett IV 129-8 (47.0)
Old Finchleians II 205-7 (53.0) Chipperfield II 133-10 (46.0)
Parkfield II 141-10 (49.4) Berkhamsted II 142-7 (48.4)
Northampton Exiles II 125-9 (43.0) Boxmoor II 129-5 (36.5)
Broxbourne II 149-8 (51.0) Leverstock Green II 57-10 (30.2)

Premier Division (2nd XI) - 20 Jun, 1998

Hitchin II 218-6 (52.0) Luton Town II 77-10 (43.0)
Bishop's Stortford II 105-10 (41.3) Knebworth Park II 107-6 (42.3)
St Albans II 125-10 (49.3) Welwyn Garden City II 126-5 (40.0)
Hertford II 159-10 (45.0) Letchworth Garden City II 94-9 (55.0)
Barnet II 191-10 (52.4) Wheathampstead II 192-7 (46.4)
North Mymms II 105-10 (40.0) Hoddesdon II 106-4 (29.1)
Hemel Hempstead Town II 251-6 (46.0) Dunstable II 165-6 (54.0)
*Sawbridgeworth II 191-10 (52.3) *West Herts II 102-10 (37.0)
*Langleybury II 253-6 (50.0) *Radlett II 256-3 (46.0)
Stevenage II 166-9 (53.0) Old Millhillians II 147-7 (47.0)

Premier Division A - 19 Jun, 1999

Bishop's Stortford v Hertford
Radlett v Watford Town
Langleybury v Stevenage
Hoddesdon v North Mymms
St Albans v Hemel Hempstead Town

Division One - 19 Jun, 1999

Abbots Langley 142-10 (47.0) Northwood 143-3 (27.0)
*Leverstock Green 103-10 (38.4) *Hitchin 107-7 (27.4)
*Old Camdenians 158-10 (51.0) *Wheathampstead 159-6 (48.2)
Dunstable 291-3 (48.5) Berkhamsted 202-7 (51.0)
Cottered 154-10 (52.0) Southgate Adelaide 150-10 (48.0)
Wormley 121-10 (45.3) Broxbourne 122-6 (44.3)
*Old Albanian 199-7 (53.0) *Knebworth Park 149-10 (45.0)
*Hatfield 162-10 (53.0) *Rickmansworth 165-8 (45.5)
*Old Finchleians 134-10 (52.5) *Harpenden 135-2 (37.2)
St Margaretsbury 165-9 (53.0) Chipperfield 168-6 (46.3)

Division Two (2nd XI) - 19 Jun, 1999

North Enfield II v Wormley II
Ickleford II v Old Owens II
Reed II v Southgate Compton II
Radlett III v Northwood Town II
Old Albanian II v Eversholt II
Hatfield Hyde II v Southgate Adelaide II
Sandridge II v UCA II
County Hall II v Parkfield II
Abbots Langley II v Northwood II
Bayford & Hertford II v Redbourn II

Division Three - 19 Jun, 1999

Old Elizabethans v Old Cholmeleians
Holtwhites Trinibis v Ware
Brimsdown v Northchurch
County Hall v Parkfield
Waltham X Rosedale v Totteridge
Ickleford v Old Owens
Botany Bay v Potton Town
Elstree v Clarendon
Radlett IV v London Colney
Southgate Compton v Hatch End

Premier Division A (2nd XI) - 19 Jun, 1999

Welwyn Garden City v Bishop's Stortford
Radlett v Knebworth Park
Hemel Hempstead Town v St Albans
Langleybury v Letchworth Garden City
Hoddesdon v West Herts

Division One (2nd XI) - 19 Jun, 1999

*Northampton Exiles II 117-10 (36.2) *Cockfosters II 119-0 (29.0)
Old Finchleians II 103-10 (46.4) Harpenden II 104-1 (20.0)
Rickmansworth II 100-10 (51.3) Hatfield II 87-10 (35.1)
St Margaretsbury II 225-8 (45.4) Chipperfield II 213-8 (54.0)
*Leverstock Green II 174-7 (53.0) *Hitchin II 175-7 (47.0)
*Old Camdenians II 209-7 (53.0) *Potters Bar II 198-8 (47.0)
Kings Langley II 200-8 (53.0) Cottered II 193-7 (47.0)
Ampthill Town II 177-9 (53.0) Preston II 135-10 (43.3)
*Barnet II 188-10 (51.5) *Watford Town II 187-10 (48.0)
Boxmoor II 226-8 (49.0) Broxbourne II 222-9 (51.0)

Division Three (2nd XI) - 19 Jun, 1999

Botany Bay II v Potton Town II
Northchurch II v Brimsdown II
Clarendon II v Elstree II
Datchworth II v Hatch End II
Old Cholmeleians II v Old Elizabethans II
Holtwhites Trinibis II v Ware II
London Colney II v Baldock II
Old Haberdashers II v Braughing II
Flitwick II v Bushey II
Waltham X Rosedale II v Totteridge II

Premier Division B - 19 Jun, 1999

Chorleywood v Cockfosters
Old Millhillians v West Herts
Sawbridgeworth v Potters Bar
Luton Town v Welwyn Garden City
Letchworth Garden City v Barnet

Division Two - 19 Jun, 1999

Kings Langley v Hatfield Hyde
Northwood Town v Baldock
Old Haberdashers v Braughing
Sandridge v UCA
Preston v Ampthill Town
North Enfield v Boxmoor
Bayford & Hertford v Redbourn
Flitwick v Bushey
Eversholt v Northampton Exiles
Reed v Datchworth

Premier Division B (2nd XI) - 19 Jun, 1999

North Mymms v Old Millhillians
Wheathampstead v Chorleywood
Luton Town v Hertford
Berkhamsted v Stevenage
Sawbridgeworth v Dunstable

Premier Division - 17 Jun, 2000

*Langleybury 210-9 (46.0) *Hoddesdon 165-7 (64.0)
*Hemel Hempstead Town 221-5 (58.0) *Bishop's Stortford 152-10 (40.0)
*Stevenage 193-10 (55.2) *Watford Town 133-8 (54.0)
*West Herts 197-8 (58.0) *Letchworth Garden City 128-8 (52.0)
*North Mymms 167-8 (58.0) *Hertford 168-2 (32.4)
*Cockfosters 145-10 (54.4) *St Albans 146-5 (40.0)

Division One - 17 Jun, 2000

Hitchin 188-9 (53.0) Millhillians 138-10 (40.0)
Chipperfield 205-10 (52.4) Radlett II 161-7 (47.0)
Potters Bar 225-8 (53.0) Leverstock Green 181-7 (47.0)
Sawbridgeworth 168-10 (49.5) Dunstable 171-5 (45.3)
Welwyn Garden City 226-6 (46.5) Chorleywood 117-10 (41.5)

Division Two - 17 Jun, 2000

Abbots Langley 215-7 (53.0) Rickmansworth 148-10 (40.1)
Berkhamsted 188-6 (52.0) Luton Town II 148-10 (40.1)
*St Margaretsbury 230-3 (49.0) *Broxbourne 140-10 (41.5)
Southgate Adelaide 191-6 (53.0) Northwood 91-9 (47.0)
*Hoddesdon II 220-5 (53.0) *Knebworth Park 191-9 (47.0)
Old Albanian 226-7 (53.0) Harpenden 165-7 (47.0)

Division Three - 17 Jun, 2000

Wheathampstead 112-10 (40.0) Langleybury II 113-2 (30.0)
Old Camdenians 159-8 (53.0) St Albans II 161-5 (40.0)
*Welwyn Garden City II 157-8 (53.0) *Knebworth Park II 144-8 (47.0)
Flitwick 182-10 (50.0) Preston 193-7 (40.0)
Letchworth Garden City II 150-10 (45.0) Bishop's Stortford II 139-10 (35.0)
*Old Finchleians 146-10 (45.0) *Kings Langley 147-3 (40.0)
*Cottered 175-8 (53.0) *Hatfield 178-5 (43.3)
Hertford II 202-4 (53.0) Hemel Hempstead Town II 139-7 (47.0)
Stevenage II 154-8 (53.0) Eversholt 155-3 (40.0)
*Wormley 194-10 (50.0) *West Herts II 105-10 (30.0)

Division Four - 17 Jun, 2000

*Sawbridgeworth II 216-6 (53.0) *Old Haberdashers 155-8 (47.0)
*Northwood Town 171-9 (53.0) *Bayford & Hertford 120-9 (47.0)
*Boxmoor 204-9 (53.0) *Braughing 184-10 (45.0)
Berkhamsted II 138-10 (40.0) Ampthill Town 140-7 (35.0)
*Wheathampstead II 105-10 (40.0) *Millhillians II 106-1 (30.0)
*Northampton Exiles 121-10 (40.0) *North Mymms II 125-6 (40.0)
Reed 165-8 (53.0) Sandridge 143-8 (47.0)
*Bushey 184-10 (50.0) *Redbourn 186-8 (45.0)
Hatfield Hyde 184-10 (50.0) Dunstable II 185-6 (40.0)
*Chorleywood II 189-9 (53.0) *UCA 190-3 (40.0)

Division Five - 17 Jun, 2000

North Enfield 194-10 (52.3) Ickleford 195-5 (41.0)
Totteridge 202-4 (53.0) Chipperfield II 145-7 (47.0)
*Rickmansworth II 109-10 (46.0) *Potters Bar II 110-1 (40.0)
Brimsdown 157-10 (50.5) Clarendon 114-10 (39.1)
St Margaretsbury II 181-9 (53.0) Baldock 181-9 (47.0)
*Old Elizabethans 94-10 (51.0) *Harpenden II 95-3 (22.0)
*Parkfield 176-6 (51.0) *Watford Town II 180-3 (38.3)
Datchworth 211-6 (51.0) Cockfosters II 158-10 (45.1)
*Botany Bay 199-8 (53.0) *Northchurch 201-4 (43.2)
County Hall 195-9 (53.0) Holtwhites Trinibis 161-8 (47.0)

Division Six - 17 Jun, 2000

*Cheshunt 140-10 (50.1) *Hatfield II 124-9 (49.0)
*Ampthill Town II 136-10 (46.3) *Harpenden III 137-6 (49.3)
Old Cholmeleians 213-7 (53.0) Hexton 207-10 (46.1)
*Broxbourne II 141-7 (53.0) *Old Finchleians II 125-10 (35.0)
*Old Owens 171-7 (53.0) *Clifton 174-4 (39.4)
*Preston II 193-10 (53.0) *Tewin 142-10 (44.0)
*Radlett III 238-2 (46.0) *Leverstock Green II 239-5 (49.5)
*Southgate Compton 170-6 (53.0) *Hitchin II 151-9 (47.0)
*London Colney 194-5 (53.0) *Hertingfordbury 117-10 (34.2)
Old Centralians 240-9 (45.0) Potton Town 102-10 (29.0)

Division Seven - 17 Jun, 2000

Hatch End 187-10 (52.3) Little Berkhamsted Sahibs 138-6 (47.0)
*Ware 194-10 (51.0) *Eversholt II 141-10 (40.0)
Dunstable III 165-9 (53.0) Waltham X Rosedale 167-1 (33.4)
*Redbourn II 79-10 (23.0) *Hemel Hempstead Town III 80-2 (15.0)
Abbots Langley II 198-7 (53.0) Old Albanian II 171-10 (45.0)
Watton-at-Stone 176-8 (53.0) Radlett IV 180-3 (40.0)
Old Camdenians II 208-9 (53.0) Southgate Adelaide II 187-9 (47.0)
*Elstree 210-6 (53.0) *Cottered II 170-10 (44.2)
*Boxmoor II 183-8 (53.0) *Northwood II 185-5 (40.0)
Northampton Exiles II 92-10 (35.4) Kings Langley II 94-2 (23.5)

Division Eight - 17 Jun, 2000

Reed II 74-10 (37.0) Sandridge II 75-1 (27.0)
*Letchworth Garden City III 130-10 (51.3) *Hertford III 134-5 (27.2)
*UCA II 208-4 (50.0) *Stevenage III 63-10 (33.0)
*Parkfield II 152-10 (53.0) *Hatfield Hyde II 134-10 (41.5)
Cockfosters III 161-7 (53.0) Holtwhites Trinibis II 162-4 (34.2)
*Knebworth Park III 212-8 (50.0) *Southgate Compton II 134-9 (50.0)
Wormley II 134-9 (53.0) Botany Bay II 139-7 (46.1)
Bayford & Hertford II 219-9 (53.0) Northwood Town II 133-10 (32.2)
Allenburys Langleybury III Conceded
*Ickleford II 173-9 (53.0) *North Enfield II 176-4 (41.3)

Division Nine - 17 Jun, 2000

Elstree II 159-9 (53.0) Potton Town II 120-10 (33.0)
North Mymms III 145-7 (53.0) Datchworth II 146-4 (38.4)
Braughing II 244-3 (50.5) Northchurch II 188-10 (47.2)
*Old Elizabethans II 139-9 (53.0) *London Colney II 140-1 (35.3)
*County Hall II 190-10 (50.0) *Shenley Village 169-8 (50.0)
Totteridge II 151-10 (36.0) Old Owens II 154-4 (37.0)
Flitwick II 188-8 (50.5) St Albans III 132-10 (44.2)
Brimsdown II 248-4 (50.0) Clarendon II 191-7 (50.0)
*Old Haberdashers II 187-6 (53.0) *Welwyn Garden City III 189-5 (46.5)
*Potters Bar III 56-10 (35.4) *Hatfield Crusaders 58-3 (17.0)

Division Ten - 17 Jun, 2000

*Shenley Village II 88-10 (36.5) *Watford Town III 89-4 (37.5)
St Thomas 236-10 (51.2) Cavendish 238-7 (30.0)
Graveley 202-5 (51.0) Stevenage IV 173-9 (49.0)
Clifton II 103-10 (31.5) Monken Hadley 104-2 (27.2)
Hatch End II Old Cholmeleians II Conceded
*Letchworth Garden City IV 223-2 (53.0) *Ware II 187-10 (40.1)
Waltham X Rosedale II 110-10 (40.0) West Herts III 111-4 (30.0)
*Sawbridgeworth III 252-5 (51.2) *Hoddesdon III 70-10 (37.0)
*Greenwood Park 203-8 (53.0) *Hexton II 152-10 (30.3)
*Knebworth Park IV 201-2 (49.0) *North Mymms IV 117-10 (47.2)

Premier Division - 23 Jun, 2001

Hemel Hempstead Town 124-10 (41.5) Stevenage 188-8 (58.0)
Watford Town 201-10 (56.0) Hoddesdon 205-1 (35.0)
Langleybury 115-2 (32.0) West Herts 114-10 (35.3)
*Bishop's Stortford 158-10 (57.5) *Welwyn Garden City 106-10 (46.0)
*Hertford 311-3 (53.0) *St Albans 259-10 (53.0)

Division One - 23 Jun, 2001

North Mymms 203-10 (42.0) Hitchin 203-9 (53.0)
*Sawbridgeworth 242-7 (47.0) *Cockfosters 246-6 (53.0)
*Millhillians 262-10 (53.0) *Potters Bar 351-5 (44.0)
Letchworth Garden City 182-10 (53.0) Dunstable 183-3 (40.1)
*Knebworth Park 139-5 (40.2) *Chorleywood 138-10 (36.4)

Division Two - 23 Jun, 2001

*Northwood 224-10 (51.0) *St Margaretsbury 226-3 (39.5)
Berkhamsted 137-8 (53.0) Old Albanian 108-10 (38.2)
*Hatfield 146-4 (45.0) *Radlett II 145-10 (50.4)
*Leverstock Green 101-10 (47.2) *Harpenden 102-2 (30.0)
*Cottered 190-9 (47.0) *Eversholt 211-10 (53.0)
Preston 208-7 (49.0) Hoddesdon II 289-6 (51.0)
Broxbourne 80-10 (33.5) Flitwick 81-3 (32.0)
Chipperfield 250-4 (53.0) Abbots Langley 254-6 (47.0)
Rickmansworth 89-10 (43.5) Kings Langley 92-2 (23.2)
Southgate Adelaide 130-10 (48.2) Wormley 132-8 (42.5)

Division Three - 23 Jun, 2001

Letchworth Garden City II 213-6 (45.0) Redbourn 212-9 (53.0)
*Bishop's Stortford II 160-8 (47.0) *St Albans II 202-8 (53.0)
*Langleybury II 177-10 (53.0) *Hertford II 171-10 (45.5)
Old Finchleians 178-8 (47.0) Dunstable II 200-6 (53.0)
Wheathampstead 217-8 (53.0) Ampthill Town 202-8 (47.0)
*Knebworth Park II 241-5 (53.0) *West Herts II 188-10 (40.1)
*Hemel Hempstead Town II 161-10 (53.0) *UCA 162-8 (50.0)
Welwyn Garden City II 252-4 (46.0) Stevenage II 167-8 (54.0)
*Bayford & Hertford 206-10 (53.0) *Bushey 210-5 (45.5)
Luton Town II 165-3 (44.4) Northampton Exiles 161-7 (53.0)

Division Four - 23 Jun, 2001

Totteridge 154-10 (50.2) Old Haberdashers 119-10 (40.4)
Old Camdenians 83-1 (16.2) Clarendon 79-10 (38.5)
*County Hall 264-4 (47.0) *Boxmoor 163-10 (52.5)
*Northwood Town 242-7 (50.0) *Holtwhites Trinibis 109-10 (31.0)
*Harpenden II 223-5 (50.0) *Chorleywood II 180-8 (50.0)
Hatfield Hyde 157-10 (48.0) Braughing 158-7 (46.3)
Sandridge 216-66 (50.0) Wheathampstead II 220-8 (49.5)
*Reed 183-9 (47.0) *Millhillians II 232-6 (53.0)
*Berkhamsted II 146-3 (47.0) *Botany Bay 145-10 (53.0)
*North Mymms II 106-10 (40.4) *Northchurch 109-2 (27.4)

Division Five - 23 Jun, 2001

*Rickmansworth II 129-0 (21.0) *Sawbridgeworth II 128-10 (44.0)
Ickleford 160-10 (46.1) Clifton 163-4 (50.2)
*Brimsdown 186-7 (44.3) *Baldock 185-10 (52.5)
Hertingfordbury 136-1 (45.2) Potton Town 135-10 (47.0)
London Colney 155-7 (47.0) Parkfield 189-7 (53.0)
North Enfield 201-9 (53.0) Hitchin II 164-7 (47.0)
Preston II 128-10 (50.4) Potters Bar II 129-4 (28.2)
*Datchworth 236-7 (47.3) *Watford Town II 170-10 (36.0)
*Old Elizabethans 198-8 (53.0) *Cheshunt 142-10 (44.2)
Chipperfield II 132-8 (50.0) St Margaretsbury II 131-10 (44.1)

Division Six - 23 Jun, 2001

*Abbots Langley II 205-6 (51.0) *Leverstock Green II 166-10 (45.2)
Tewin 147-6 (49.0) Old Owens 203-10 (50.3)
Hatfield II 125-10 (50.2) Hexton 126-2 (22.2)
Southgate Compton 87-0 (16.1) Old Finchleians II 85-10 (35.0)
Kings Langley II 169-10 (41.0) Eversholt II 165-10 (47.0)
*Old Cholmeleians 161-3 (36.0) *Radlett III 160-10 (51.0)
*Old Albanian II 156-8 (53.0) *Waltham X Rosedale 144-10 (46.0)
*Ampthill Town II 182-9 (53.0) *Hatch End 188-6 (43.1)
Harpenden III 254-8 (47.0) Cockfosters II 255-4 (52.4)
Hemel Hempstead Town III 189-8 (53.0) Broxbourne II 190-4 (30.0)

Division Seven - 23 Jun, 2001

*Northwood II 100-10 (30.1) *Elstree 343-3 (45.0)
Radlett IV 177-7 (49.0) UCA II 176-10 (43.5)
Watton-at-Stone 100-10 (42.5) Ware 102-9 (33.0)
Northwood Town II 151-6 (46.0) Holtwhites Trinibis II 148-10 (51.3)
Boxmoor II 212-6 (52.0) Hertford III 139-10 (35.3)
*Sandridge II 150-8 (47.0) *Allenburys 213-9 (53.0)
*Redbourn II 71-1 (15.0) *Dunstable III 68-10 (29.4)
*Old Camdenians II 223-8 (51.0) *Northampton Exiles II 187-10 (47.1)
*Little Berkhamsted Sahibs 122-10 (36.1) *Botany Bay II 126-3 (37.3)
*Cottered II 194-6 (53.0) *Old Centralians 160-8 (47.0)

Division Eight - 23 Jun, 2001

Welwyn Garden City III 198-10 (51.0) Hatfield Crusaders 201-8 (48.1)
*London Colney II 225-2 (48.2) *Parkfield II 225-4 (51.0)
Reed II 181-9 (53.0) Knebworth Park III 153-10 (45.4)
*Shenley Village 203-4 (53.0) *Letchworth Garden City III 204-6 (43.0)
St Albans III 118-10 (45.2) North Enfield II 118-10 (40.5)
*Hatfield Hyde II 219-9 (37.2) *Langleybury III 234-3 (46.0)
*Southgate Adelaide II 113-9 (53.0) *Wormley II 143-10 (47.0)
Old Haberdashers II 188-10 (50.3) Ickleford II 139-10 (37.0)
Stevenage III 108-8 (42.2) Southgate Compton II 107-10 (42.5)
*Bayford & Hertford II 145-10 (40.4) *Flitwick II 193-8 (53.0)

Division Nine - 23 Jun, 2001

*County Hall II *Brimsdown II Conceded
Graveley 239-8 (48.0) Potton Town II 188-8 (52.0)
*Cockfosters III 104-9 (53.0) *Potters Bar III 106-2 (25.3)
*Northchurch II 241-5 (48.0) *Elstree II 196-8 (52.0)
*Clarendon II 127-1 (38.2) *Greenwood Park 122-10 (40.2)
*Datchworth II 205-3 (40.0) *Braughing II 203-9 (53.0)
St Thomas 217-10 (49.0) Monken Hadley 218-5 (40.0)
*Old Owens II 72-2 (10.1) *Cavendish 71-10 (33.1)
Totteridge II 186-4 (47.0) Clifton II 269-9 (53.0)
North Mymms III 150-4 (40.0) Hoddesdon III 146-10 (50.0)

Division Ten - 23 Jun, 2001

*Luton Town III 129-5 (49.0) *Hatch End II 128-10 (41.0)
Shenley Village II 215-7 (50.0) Letchworth Garden City IV 221-9 (50.0)
Hemel Hempstead Town IV 178-6 (47.0) Old Cholmeleians II 245-6 (53.0)
Hexton II 226-5 (51.0) Weston 172-5 (49.0)
Stevenage IV 107-10 (39.3) St Albans West Indian 109-1 (17.1)
*Old Elizabethans II 98-8 (26.3) *Waltham X Rosedale II 97-10 (38.4)
*Knebworth Park IV 205-10 (51.0) *Sawbridgeworth III 110-10 (30.5)
*Watford Town III 97-10 (21.0) *Berkhamsted III 98-3 (21.0)
*Dunstable IV 156-10 (37.0) *West Herts III 215-9 (53.0)
Ware II Welwyn Garden City IV Conceded

Division Eleven - 23 Jun, 2001

Hatfield III 111-10 (39.5) Harpenden Dolphins 176-10 (47.3)
Abbots Langley III 111-9 (47.) Cheshunt II 200-9 (53.0)
*Met Police Bushey 170-4 (45.0) *St Margaretsbury III 165-10 (49.5)
North Mymms IV 194-10 (48.0) Bentley Heath 185-10 (40.0)
Chipperfield III v Leverstock Green III
Ibis 191-7 (53.0) Northwood III 192-9 (42.0)
*Rickmansworth III 89-6 (32.3) *Two Woods 88-10 (47.3)
Chorleywood III 173-7 (47.1) Kings Langley III 169-10 (46.0)
*Flamstead 182-8 (53.0) *Broxbourne III 210-5 (47.0)

Division Twelve - 23 Jun, 2001

Harpenden IV v Old Camdenians III
*Knebworth Park V 103-10 (38.5) *Hertingfordbury II 200-8 (52.0)
*Monken Hadley II 170-10 (49.1) *Baldock II 174-4 (48.4)
Northampton Exiles III 214-10 (44.4) Langleybury IV 215-5 (45.3)
Rising Stars 232-10 (46.0) St Albans IV 88-10 (31.0)
Southgate Adelaide III Wheathampstead III Conceded
Bushey II 105-10 (35.2) Wormley III 108-6 (33.2)
Botany Bay III 122-1 (42.2) Letchworth Garden City V 121-10 (41.5)

Division Thirteen - 23 Jun, 2001

*Old Albanian III 167-8 (51.0) *Waltham X Rosedale III 145-7 (47.0)
*Hemel Hempstead Town V 217-10 (51.0) *Hoddesdon IV 204-10 (48.0)
Hitchin III v Tewin II

Division Six - 15 Jun, 2002

Eversholt II 110-10 (50.3) Ampthill Town II 113-2 (25.1)
Cockfosters II 111-10 (44.5) Old Albanian II 168-8 (53.0)
*Abbots Langley II 32-10 (20.3) *Harpenden III 106-10 (50.1)
*Broxbourne II 142-10 (40.0) *Watton-at-Stone 145-7 (52.0)
*Watford Town II 81-1 (15.3) *Old Finchleians II 78-10 (29.3)
*Hitchin II 80-0 (23.1) *Hatch End 79-10 (28.5)
Southgate Compton 140-3 (44.0) Tewin 138-10 (51.5)
Hatfield II 197-5 (53.0) Chipperfield II 195-7 (47.0)
*Ware 141-8 (51.0) *Holtwhites Trinibis II 140-10 (48.0)
*Northwood II 148-5 (41.0) *Hemel Hempstead Town III 147-9 (53.0)

Division Thirteen - 15 Jun, 2002

*Radlett V *Wheathampstead III
Watton-at-Stone II Northampton Exiles III Conceded
Potters Bar IV Hexton III Conceded
*Shenley Village III 160-8 (47.0) *Thorley II 74-9 (41.0)
*St Margaretsbury IV *Potton Town III

Division Two - 15 Jun, 2002

Hemel Hempstead Town II 78-10 (37.4) Abbots Langley 151-10 (50.2)
*Knebworth Park II 209-10 (47.3) *Northwood 218-5 (51.0)
*Preston 161-10 (50.2) *Leverstock Green 119-10 (36.0)
UCA 84-10 (36.0) Berkhamsted 87-2 (28.4)
Hatfield 95-5 (39.0) Chipperfield 94-10 (41.0)
*Cockfosters 102-10 (52.0) *Old Albanian 40-10 (28.0)
Cottered 147-5 (40.0) Radlett II 146-10 (52.1)
Eversholt 180-8 (46.0) Ampthill Town 177-9 (53.0)
*Flitwick 115-10 (40.5) *Hoddesdon II 161-10 (51.2)
*Kings Langley 230-8 (53.0) *Broxbourne 166-9 (47.0)

Division Five - 15 Jun, 2002

Old Elizabethans Waltham X Rosedale Cancelled
*Datchworth 147-8 (45.5) *Radlett III 146-10 (52.2)
North Enfield 173-9 (53.0) Cheshunt 138-6 (47.0)
Millhillians II 53-10 (22.3) Preston II 54-0 (11.0)
Rickmansworth II 135-6 (48.0) Baldock 126-8 (42.0)
Berkhamsted II 214-7 (53.0) London Colney 117-9 (47.0)
*Kings Langley II 212-2 (37.5) *Ickleford 211-10 (51.3)
Hertingfordbury 194-7 (53.0) Brimsdown 78-10 (35.2)
Parkfield Wheathampstead II Cancelled
St Margaretsbury II 210-6 (50.0) Hexton 192-8 (50.0)

Division Four - 15 Jun, 2002

*Reed 124-10 (48.0) *Potters Bar II 125-3 (33.4)
*Potton Town 116-10 (0.0) *North Mymms II 213-7 (0.0)
Harpenden II 169-8 (53.0) Totteridge 170-7 (46.5)
Holtwhites Trinibis 154-5 (47.0) St Albans II 191-7 (53.0)
Clarendon 130-10 (51.2) Clifton 131-4 (36.5)
*Boxmoor 99-3 (33.1) *Old Camdenians 98-10 (50.5)
*Hatfield Hyde 167-9 (43.1) *Old Haberdashers 165-10 (43.4)
Sandridge Braughing Conceded
Sawbridgeworth II 140-9 (47.0) Luton Town II 189-5 (53.0)
*Chorleywood II 215-7 (53.0) *West Herts II 121-5 (47.0)

Division Nine - 15 Jun, 2002

*Monken Hadley *Hexton II Conceded
Clifton II 248-7 (52.0) Stevenage III 207-8 (48.0)
Old Owens II 155-9 (0.53) Greenwood Park 156-6 (43.2)
Clarendon II 138-8 (48.5) Potton Town II 136-9 (51.0)
*Hemel Hempstead Town IV 144-5 (34.5) *St Albans West Indian 143-10 (52.1)
*Hoddesdon III 146-10 (47.0) *Langleybury III 158-10 (41.4)
*Cockfosters III *Braughing II Conceded
*Elstree II 158-10 (49.4) *Parkfield II 159-8 (4.1)
*Knebworth Park IV 141-1 (34.1) *Totteridge II 140-9 (53.0)
North Mymms III 113-10 (48.3) Northchurch II 99-10 (45.0)

Division Eleven - 15 Jun, 2002

Abbots Langley III 152-4 (39.0) Bentley Heath 150-6 (53.0)
Hatfield III 185-5 (50.1) Wormley III 153-9 (48.0)
Leverstock Green III 97-10 (44.5) Rising Stars 98-7 (39.5)
Knebworth Park V 174-6 (47.0) Cheshunt II 200-8 (53.0)
*Northwood III 94-6 (36.2) *Baldock II 90-10 (31.4)
North Mymms IV 60-2 (13.0) St Margaretsbury III 59-10 (38.0)
*Luton Town III 175-6 (44.0) *Chorleywood III 173-10 (40.0)
Flamstead 187-5 (40.0) Broxbourne III 86-10 (24.1)
*Rickmansworth III 85-2 (17.0) *Bragbury 84-10 (20.5)

HCPL Division 2 East - 15 Jun, 2002

*Chorleywood 110-2 (31.5) *Potters Bar 108-10 (56.3)
*Hoddesdon 132-3 (40.0) *Langleybury 131-10 (50.0)
Hemel Hempstead Town 168-9 (60.0) Bishop's Stortford 102-9 (60.0)
*Welwyn Garden City 138-8 (38.1) *Hertford 137-7 (60.0)
*Luton Town 199-9 (51.0) *Stevenage 202-5 (60.0)
West Herts 153-8 (60.0) St Albans 122-10 (46.1)

Division Eight - 15 Jun, 2002

Shenley Village 179-9 (53.0) County Hall II 119-10 (35.2)
St Albans III 114-10 (43.3) Potters Bar III 115-5 (49.1)
Hatfield Hyde II 214-8 (48.0) Old Haberdashers II 95-10 (38.0)
*Wormley II 147-4 (51.1) *Southgate Compton II 206-4 (49.0)
*North Enfield II *Welwyn Garden City III Conceded
Northampton Exiles II 57-10 (29.0) Ickleford II 58-5 (30.0)
Southgate Adelaide II 190-7 (53.0) Reed II 155-10 (42.1)
Redbourn II 143-8 (53.0) Cavendish 145-4 (25.3)
*London Colney II 121-10 (53.0) *Graveley 122-5 (35.3)
*Sandridge II 114-6 (47.0) *Bayford & Hertford II 173-9 (53.0)

Division Twelve - 15 Jun, 2002

*Ibis 163-5 (53.0) *St Albans IV 167-3 (36.0)
*Hertingfordbury II 75-10 (37.1) *Hoddesdon IV 171-5 (53.2)
Harpenden IV 162-3 (44.2) Hemel Hempstead Town V 159-10 (50.0)
*Tewin II *Old Albanian III
Letchworth Garden City V 79-10 (39.0) Botany Bay III 117-10 (43.0)
*Langleybury IV 119-10 (32.3) *Monken Hadley II 160-7 (48.0)
*Southgate Adelaide III 154-10 (50.0) *Bushey II 125-10 (40.0)

Division Seven - 15 Jun, 2002

Old Camdenians II 78-10 (34.5) Boxmoor II 159-10 (51.0)
*Botany Bay II 155-3 (36.0) *Hertford III 154-10 (50.0)
Old Centralians 150-10 (53.0) Old Owens 113-10 (41.4)
*Letchworth Garden City III 172-10 (47.2) *Radlett IV 156-10 (44.5)
Northwood Town II 111-2 (30.4) Allenburys 110-10 (49.5)
*Dunstable III 117-2 (27.4) *Knebworth Park III 114-10 (41.0)
*Old Cholmeleians 115-10 (44.5) *Leverstock Green II 159-10 (52.3)
*Flitwick II 196-8 (53.0) *Little Berkhamsted Sahibs 174-7 (47.0)
*UCA II 65-3 (23.3) *Hatfield Crusaders 64-10 (34.0)
Cottered II Elstree Cancelled

Division Ten - 15 Jun, 2002

Stevenage IV 110-10 (30.4) Met Police Bushey 111-6 (30.3)
*Two Woods 106-1 (18.2) *Ware II 103-10 (35.0)
Dunstable IV Berkhamsted III
West Herts III Welwyn Garden City IV Conceded
Harpenden Dolphins 180-7 (53.0) Hatch End II 125-7 (47.0)
*Datchworth II 118-10 (43.0) *Old Elizabethans II 119-6 (34.2)
Old Cholmeleians II Shenley Village II Cancelled
*Weston 90-6 (38.1) *Sawbridgeworth III 86-10 (48.1)
Kings Langley III 129-6 (33.2) Waltham X Rosedale II 128-10 (43.0)
*Letchworth Garden City IV 173-4 (29.4) *Brimsdown II 172-6 (43.0)

Division One - 15 Jun, 2002

Sawbridgeworth 203-9 (53.0) Millhillians 105-10 (41.0)
*Knebworth Park 205-9 (53.0) *St Margaretsbury 204-9 (47.0)
*North Mymms 121-10 (43.3) *Hitchin 167-7 (53.0)
*Harpenden 172-10 (45.2) *Watford Town 205-7 (52.0)
*Letchworth Garden City 208-7 (53.0) *Dunstable 197-10 (45.5)

Division Three - 15 Jun, 2002

*Botany Bay 174-10 (53.0) *Northampton Exiles 140-7 (47.0)
County Hall 140-5 (53.0) Old Finchleians 130-9 (47.0)
*Stevenage II 150-8 (47.0) *Wormley 161-9 (53.0)
Wheathampstead 183-8 (53.0) Redbourn 140-10 (39.5)
Northwood Town 146-10 (50.2) Langleybury II 98-10 (38.2)
Bushey 136-10 (38.0) Letchworth Garden City II 138-6 (52.0)
Rickmansworth 215-2 (40.0) Dunstable II 213-7 (53.0)
*Hertford II 214-9 (47.0) *Northchurch 213-5 (53.0)
*Bishop's Stortford II 213-5 (48.0) *Bayford & Hertford 168-10 (51.0)
*Welwyn Garden City II 123-10 (51.4) *Southgate Adelaide 127-7 (47.5)

HCPL Division 1 - 14 Jun, 2003

Reading 150-10 (58.0) Radlett 154-9 (45.0)
Slough v Oxford
Beaconsfield 194-8 (66.0) Basingstoke & North Hants 195-6 (51.5)
Henley 140-10 (37.0) High Wycombe 142-2 (34.0)
*Banbury 230-6 (57.4) *Hemel Hempstead Town 229-10 (52.2)

Division Nine - 14 Jun, 2003

Langleybury III 118-10 (49.4) Elstree II 226-8 (50.0)
*Hemel Hempstead Town IV 164-10 (48.0) *Greenwood Park 212-5 (52.0)
Clifton II 222-7 (53.0) Hexton II 99-10 (29.2)
Knebworth Park IV 217-7 (53.0) Northchurch II 185-8 (45.0)
*Stevenage III 138-10 (56.3) *Met Police Bushey 140-10 (40.0)
North Mymms III 200-7 (53.0) Potton Town II 150-6 (47.0)
Parkfield II 162-10 (52.0) Sawbridgeworth III 167-2 (31.0)
Shenley Village II 185-4 (43.2) Waltham X Rosedale II 181-8 (53.0)
*Cockfosters III 105-4 (22.0) *Clarendon II 104-10 (33.0)
Southgate Compton II 139-10 (43.0) Old Owens II 140-5 (30.0)

Division Three - 14 Jun, 2003

*Northwood Town 105-10 (50.4) *St Albans II 106-1 (24.0)
*Bayford & Hertford 276-2 (50.0) *Redbourn 279-4 (46.0)
*Bishop's Stortford II 196-9 (47.0) *Southgate Adelaide 240-6 (53.0)
*Bushey 209-6 (52.0) *Rickmansworth 185-10 (44.0)
Cottered 162-8 (47.0) Harpenden II 199-8 (53.0)
*Northampton Exiles 183-7 (0.0) *Potton Town 182-7 (53.0)
*Letchworth Garden City II 156-10 (46.0) *Reed 191-6 (53.0)
*Wheathampstead 95-10 (35.0) *Welwyn Garden City II 96-1 (25.0)
*Hatfield 132-10 (43.1) *Botany Bay 135-5 (47.4)
*Hertford II 164-10 (52.5) *County Hall 168-6 (46.3)

Division Six - 14 Jun, 2003

*Holtwhites Trinibis II 105-4 (34.0) *Abbots Langley II 104-10 (34.0)
Southgate Compton 172-9 (47.0) Hitchin II 188-8 (53.0)
Little Berkhamsted Sahibs 223-8 (53.0) Ware 148-10 (42.1)
Eversholt II 252-4 (45.3) Wheathampstead II 180-10 (45.5)
Old Albanian II 160-9 (53.0) Radlett IV 161-3 (44.0)
*Letchworth Garden City III 188-8 (47.0) *Chipperfield II 196-6 (53.0)
*Cockfosters II 228-5 (51.0) *Hatfield II 118-10 (35.1)
*Northwood II 180-5 (34.4) *Harpenden III 179-10 (52.3)
Knebworth Park III 193-10 (47.0) Tewin 193-9 (53.0)
Watton-at-Stone 157-9 (47.0) Broxbourne II 194-9 (53.0)

Division Twelve - 14 Jun, 2003

*Tewin II 91-8 (36.0) *Shenley Village III 90-10 (46.0)
Botany Bay III 87-2 (18.4) Hertingfordbury II 86-10 (39.0)
*Hoddesdon IV 129-6 (33.0) *Waltham X Rosedale III 128-10 (52.3)
Potters Bar IV Langleybury IV
*Thorley II 242-8 (53.0) *Letchworth Garden City V 194-10 (45.2)
Southgate Adelaide III 257-4 (41.0) Ibis 44-10 (22.3)
Radlett V Monken Hadley II Conceded

Division Five - 14 Jun, 2003

Hertingfordbury 202-9 (43.4) Old Elizabethans 201-8 (53.0)
Rickmansworth II 104-10 (48.3) Chorleywood II 107-5 (29.1)
*St Margaretsbury II 200-10 (53.0) *Cheshunt 201-7 (38.0)
Kings Langley II 191-10 (36.1) Hemel Hempstead Town III 249-5 (53.0)
*Old Finchleians II 197-9 (53.0) *Millhillians II 144-10 (37.4)
Parkfield 127-10 (30.5) Brimsdown 248-5 (48.0)
Ampthill Town II 122-10 (40.0) Hexton 214-2 (50.0)
Preston II 196-5 (35.3) Radlett III 192-7 (53.0)
*Baldock 167-6 (37.2) *Datchworth 166-9 (53.0)
*Hatch End 117-3 (29.3) *Berkhamsted II 115-10 (42.1)

Division Thirteen - 14 Jun, 2003

*Welwyn Garden City IV 156-5 (36.4) *Datchworth III 153-10 (50.4)
*Hexton III 170-7 (44.0) *Northampton Exiles III 168-10 (42.0)
Watton-at-Stone II Met Police Bushey II Conceded
*Old Albanian III 212-10 (45.4) *Flamstead II 97-10 (38.2)
Potton Town III v Wheathampstead III

HCPL Division 2 East - 14 Jun, 2003

Potters Bar 219-10 (59.4) Stevenage 168-6 (56.0)
St Albans 300-7 (57.4) St Margaretsbury 302-7 (50.5)
*Hertford 108-2 (18.2) *Welwyn Garden City 107-10 (52.3)
Millhillians 187-10 (59.1) West Herts 155-9 (61.0)
*Hoddesdon 211-8 (50.0) *Chorleywood 303-7 (60.0)

Division Seven - 14 Jun, 2003

Old Centralians 208-9 (48.0) Hatfield Crusaders 215-3 (52.0)
*Flitwick II 139-10 (42.4) *Elstree 143-9 (45.3)
*Old Cholmeleians 164-8 (43.2) *Old Owens 160-9 (53.0)
Hertford III 197-10 (46.4) Graveley 214-6 (51.0)
Shenley Village 283-4 (48.1) Watford Town II 144-10 (36.2)
St Albans III 200-5 (53.0) Leverstock Green II 205-5 (42.3)
Boxmoor II 142-9 (48.2) Botany Bay II 141-10 (50.3)
*Dunstable III *Cavendish Conceded
Allenburys 122-10 (47.1) UCA 125-6 (30.3)
*Northwood Town II *Cottered II

Division Two - 14 Jun, 2003

Hemel Hempstead Town II 222-3 (43.3) Kings Langley 220-8 (53.0)
Berkhamsted 97-4 (20.0) Northwood 96-10 (44.4)
*Ampthill Town 167-8 (53.0) *Old Albanian 112-7 (47.0)
*Wormley 188-7 (53.0) *Cockfosters 147-9 (47.0)
*Hoddesdon II 234-7 (53.0) *Eversholt 237-8 (44.0)
*Broxbourne 203-8 (47.0) *Northchurch 214-6 (53.0)
Knebworth Park II 77-10 (33.5) Flitwick 79-3 (15.5)
Dunstable II 141-10 (41.0) Preston 151-10 (51.1)
*Leverstock Green 246-4 (48.0) *Chipperfield 235-9 (52.0)
Old Finchleians 140-9 (49.0) Watford Town 161-10 (50.3)

Division One - 14 Jun, 2003