29 Jun, 2019

Premier Division

Welwyn Garden City v Bishop's Stortford
Hertford v Radlett
North Mymms v Harpenden
Totteridge Millhillians v West Herts
Potters Bar v Luton Town & Indians

Championship

Reed v Ampthill Town
Dunstable v Letchworth Garden City
Leverstock Green v Hemel Hempstead Town
Flitwick v Old Owens
Shenley Village v Hoddesdon

Division One

Preston v Ickleford
Broxbourne v Old Albanian
Knebworth Park v Kings Langley
Hitchin v Sawbridgeworth
Harpenden II v Langleybury

Division Two A

St Margaretsbury v Abbots Langley
St Albans v Totteridge Millhillians II
Berkhamsted v Holtwhites Trinibis
Stevenage v Watford Town
Chorleywood v Old Elizabethans

Division Two B

Radlett II v Bushey
Potton Town v Redbourn
Cockfosters v Flitwick II
Allenburys & County Hall v Welwyn Garden City II
Northwood v Hertford II

Division Three A

Luton Town & Indians II v Dunstable II
Northchurch v Bayford & Hertford
Bishop's Stortford II v Eversholt
Letchworth Garden City II v Datchworth
Hoddesdon II v North Enfield

Division Three B

Harpenden III v Potters Bar II
Southgate Adelaide v Chipperfield Clarendon
Hemel Hempstead Town II v Wheathampstead
Langleybury II v Lutonian

Division Four A

Parkfield & Headstone v Leverstock Green II
Cheshunt Rosedale v Hatfield Hyde
Old Finchleians v Northwood Town
Old Haberdashers v Knebworth Park II
Sandridge v Hatfield & Crusaders

Division Four B

Flamstead v Reed II
Watford Town II v Hitchin II
Sawbridgeworth II v Stevenage II
Holtwhites Trinibis II v Northampton Exiles
Ampthill Town II v Chorleywood II

Division Five A

Bentley Heath v Frogmore
Clifton v North Mymms II
Rickmansworth v Ickleford II
Radlett III v St Albans II
Hertford III v London Colney

Division Five B

Redbourn II v Broxbourne II
Hertingfordbury v Tewin
Baldock v Luton Town & Indians III
Old Albanian II v Welwyn Garden City III
Abbots Langley II v Shenley Village II

Division Six A

Mill Hill Village v Cockfosters II
Bushey II v Preston II
Old Cholmeleians v Letchworth Garden City III
Hemel Hempstead Town III v Old Finchleians II

Division Six B

Hatfield & Crusaders II v Berkhamsted II
Old Elizabethans II v Radlett IV
Watton-at-Stone v Boxmoor
Potters Bar III v Allenburys & County Hall II
Kings Langley II v Cheshunt Rosedale II

Division Seven A

Datchworth II v Northwood II
Old Owens II v Totteridge Millhillians III
Chipperfield Clarendon II v Pirton
Rickmansworth II v Greenwood Park
Weston v St Margaretsbury II

Division Seven B

Dunstable III v Stevenage III
Offley & Stopsley v Hatch End
Bovingdon v Ware
Potten End v Southgate Adelaide II
Botany Bay v Flitwick III

Division Eight A

Northwood Town II v Old Cholmeleians II
Luton Town & Indians IV v Knebworth Park III
Harpenden Dolphins v St Albans III
Northampton Exiles II v Northchurch II
Wheathampstead II v Harpenden IV

Division Eight B

West Herts III v Mill Hill Village II
Lutonian II v Leverstock Green III
Stevenage IV v Old Albanian III
Shenley Village III v Little Berkhamsted Sahibs
Redbourn III v Baldock II

Division Nine A

Letchworth Garden City IV v Langleybury III
Welwyn Garden City IV v Hertford IV
Old Minchendenians v Sandridge II
Aldenham v Hitchin III
Hatfield Hyde II v Hemel Hempstead Town IV

Division Nine B

Bayford & Hertford II v Cheshunt Rosedale III
Hoddesdon III v Preston III
Boxmoor II v Great Gaddesden
Harpenden V v Watford Town III
London Colney II v Parkfield & Headstone II

Division Ten A

Bushey III v Hoddesdon IV
Frogmore II v West Herts IV
Ickleford III v Holtwhites Trinibis III
Southgate Compton v Bentley Heath II
Rickmansworth III v Reed III

Division Ten B

Totteridge Millhillians IV v Cockfosters III
North Enfield II v Old Elizabethans III
Old Owens III v Northampton Exiles III
Old Eastcotians v Chorleywood III
Abbots Langley III v Northwood III

Regional Division A East

Datchworth III v Old Haberdashers II
Mill Hill Village III v Stevenage V
Knebworth Park IV v Potters Bar IV
Hatfield & Crusaders III v Hertingfordbury II
Hitchin IV v St Margaretsbury III

Regional Division A West

St Albans IV v Flamstead II
Chorleywood IV v Shenley Village IV
Watford Town IV v Potten End II
Bamville v Berkhamsted III
Old Albanian IV v Redbourn IV

Regional Division B East

Preston IV v Datchworth IV
Little Berkhamsted Sahibs II v Botany Bay II
Hatfield Hyde III v Welwyn Garden City V
Southgate Adelaide III v Hatfield & Crusaders IV
Old Minchendenians II v Broxbourne III
Tewin II v Baldock III
Stevenage VI v Letchworth Garden City V

Regional Division B West

Hatch End II v Chipperfield Clarendon III
Northwood IV v West Herts V
Langleybury IV v Markyate & Luton Town
Boxmoor III v Harpenden VI
Rickmansworth IV v Wheathampstead III
Berkhamsted IV v Bushey IV
Old Camdenians II v Northwood Town III
Leverstock Green IV v Kings Langley III