27 Jun, 2020

Premier Division

Radlett v Reed
Totteridge Millhillians v North Mymms
Hoddesdon v Welwyn Garden City
Hertford v Potters Bar
West Herts v Harpenden

Championship

Dunstable v Preston
Old Owens v Letchworth Garden City
Bishop's Stortford v Shenley Village
Hemel Hempstead Town v Luton Town & Indians
Langleybury v Flitwick

Division One

Broxbourne v Old Albanian
Hitchin v Holtwhites Trinibis
Harpenden II v St Margaretsbury
Sawbridgeworth v Leverstock Green
Ickleford v Ampthill Town

Division Two A

Knebworth Park v St Albans
Stevenage v Chorleywood
Redbourn v Watford Town
Berkhamsted v Kings Langley
Abbots Langley v Bushey

Division Two B

Potters Bar II v Northwood
Flitwick II v Hertford II
Welwyn Garden City II v Radlett II
Old Elizabethans v Hoddesdon II
Northchurch v Allenburys & County Hall

Division Three A

Letchworth Garden City II v Eversholt
North Enfield v Totteridge Millhillians II
Chipperfield Clarendon v Parkfield & Headstone
Datchworth v Dunstable II
Luton Town & Indians II v Potton Town

Division Three B

Sandridge v West Herts II
Cockfosters v Hemel Hempstead Town II
Wheathampstead v Bayford & Hertford
Reed II v Lutonian
Southgate Adelaide v Harpenden III

Division Four A

Rickmansworth v Watford Town II
Leverstock Green II v Langleybury II
Old Haberdashers v Bishop's Stortford II
Cheshunt Rosedale v Northwood Town
Old Finchleians v Hatfield & Crusaders

Division Four B

Holtwhites Trinibis II v Stevenage II
Chorleywood II v Hitchin II
Northampton Exiles v Flamstead
Shenley Village II v London Colney
Ampthill Town II v Hatfield Hyde

Division Five A

St Albans II v Ickleford II
Tewin v Radlett III
North Mymms II v Knebworth Park II
Frogmore v Hertford III
Bentley Heath v Old Camdenians

Division Five B

Hertingfordbury v Broxbourne II
Old Albanian II v Welwyn Garden City III
Mill Hill Village v Redbourn II
Boxmoor v Baldock
Luton Town & Indians III v Sawbridgeworth II

Division Six A

Preston II v Old Cholmeleians
Bushey II v Hemel Hempstead Town III
Clifton v Old Finchleians II
Northwood II v Letchworth Garden City III
Radlett IV v Berkhamsted II

Division Six B

Allenburys & County Hall II v Potten End
Hatfield & Crusaders II v Cheshunt Rosedale II
Old Elizabethans II v Watton-at-Stone
Rickmansworth II v Greenwood Park
Potters Bar III v Abbots Langley II

Division Seven A

Northwood Town II v Pirton
Stevenage III v Datchworth II
Flitwick III v St Margaretsbury II
Botany Bay v Old Owens II
Weston v Cockfosters II

Division Seven B

Hatch End v Southgate Adelaide II
Kings Langley II v Northchurch II
Harpenden Dolphins v Ware
Shenley Village III v Offley & Stopsley
Bovingdon v Northampton Exiles II

Division Eight A

Lutonian II v Aldenham
Old Cholmeleians II v Luton Town & Indians IV
St Albans III v Chipperfield Clarendon II
Harpenden IV v Wheathampstead II
Pinner v Little Berkhamsted Sahibs

Division Eight B

Baldock II v Mill Hill Village II
Old Albanian III v Dunstable III
Totteridge Millhillians III v Redbourn III
Watford Town III v Leverstock Green III
Old Minchendenians v West Herts III

Division Nine A

Hatfield Hyde II v Southgate Compton
Knebworth Park III v Langleybury III
Hemel Hempstead Town IV v Bentley Heath II
Hoddesdon III v Sandridge II
Welwyn Garden City IV v Hitchin III

Division Nine B

London Colney II v Boxmoor II
Hertford IV v Stevenage IV
Preston III v Great Gaddesden
Old Eastcotians v Cheshunt Rosedale III
Bayford & Hertford II v Bushey III

Division Ten A

Holtwhites Trinibis III v Northwood III
West Herts IV v Pinner II
Rickmansworth III v Old Haberdashers II
Reed III v Bamville
Letchworth Garden City IV v Harpenden V

Division Ten B

Old Elizabethans III v Chorleywood III
Mill Hill Village III v North Enfield II
Northampton Exiles III v Frogmore II
Flamstead II v Preston IV
Parkfield & Headstone II v Hoddesdon IV

Regional Division A East

Stevenage V v Potters Bar IV
Datchworth III v Hertingfordbury II
Ickleford III v Tewin II
Hitchin IV v Cockfosters III
St Margaretsbury III v Broxbourne III

Regional Division A West

Potten End II v St Albans IV
Abbots Langley III v Old Albanian IV
Markyate & Luton Town v Watford Town IV
Berkhamsted III v Shenley Village IV
Harpenden VI v Boxmoor III

Regional Division B East

Old Owens III v Botany Bay II
Hatfield & Crusaders III v Welwyn Garden City V
Ware II v Letchworth Garden City V
Little Berkhamsted Sahibs II v Stevenage VI

Regional Division B West

Leverstock Green IV v Hatch End II
Redbourn IV v Wheathampstead III
Rickmansworth IV v Northwood Town III
Old Camdenians II v Chipperfield Clarendon III
Northwood IV v Old Minchendenians II

Regional Division C East

Edmonton v Hitchin V
Hoddesdon V v Knebworth Park IV
Hatfield Hyde IV v Datchworth IV
Baldock III v Tye Green

Regional Division C West

Watford Town V v Southgate Adelaide III
Kings Langley III v Berkhamsted IV
Chorleywood IV v West Herts V
Bushey IV v North Mymms III