26 Jun, 2021

Premier Division

Hertford v Reed
Welwyn Garden City v Harpenden
North Mymms v Totteridge Millhillians
West Herts v Hoddesdon
Radlett v Potters Bar

Championship

Dunstable v Langleybury
Luton Town & Indians v Letchworth Garden City
Preston v Old Owens
Shenley Village v Flitwick
Bishop's Stortford v Hemel Hempstead Town

Division One

Ickleford v Ampthill Town
Sawbridgeworth v Old Albanian
Harpenden II v Broxbourne
Leverstock Green v St Margaretsbury
Holtwhites Trinibis v Hitchin

Division Two A

Berkhamsted v Bushey
Knebworth Park v Stevenage
Abbots Langley v Redbourn
Kings Langley v Watford Town
Chorleywood v St Albans

Division Two B

Allenburys & County Hall v Northchurch
Hoddesdon II v Welwyn Garden City II
Flitwick II v Northwood
Potters Bar II v Hertford II
Old Elizabethans v Radlett II

Division Three A

North Enfield v Dunstable II
Datchworth v Potton Town
Eversholt v Luton Town & Indians II
Letchworth Garden City II v Chipperfield Clarendon
Totteridge Millhillians II v Parkfield & Headstone

Division Three B

Hemel Hempstead Town II v Lutonian
Reed II v Wheathampstead
Bayford & Hertford v Southgate Adelaide
Sandridge v Cockfosters
Harpenden III v West Herts II

Division Four A

Rickmansworth v Leverstock Green II
Watford Town II v Cheshunt Rosedale
Northwood Town v Old Haberdashers
Langleybury II v Hatfield & Crusaders
Old Finchleians v Bishop's Stortford II

Division Four B

Hitchin II v Northampton Exiles
Ampthill Town II v Flamstead
Stevenage II v Shenley Village II
London Colney v Holtwhites Trinibis II
Hatfield Hyde v Chorleywood II

Division Five A

St Albans II v North Mymms II
Radlett III v Ickleford II
Old Camdenians v Tewin
Hertford III v Knebworth Park II
Bentley Heath v Frogmore

Division Five B

Welwyn Garden City III v Luton Town & Indians III
Redbourn II v Boxmoor
Old Albanian II v Sawbridgeworth II
Mill Hill Village v Hertingfordbury
Broxbourne II v Baldock

Division Six A

Hemel Hempstead Town III v Berkhamsted II
Clifton v Preston II
Bushey II v Letchworth Garden City III
Northwood II v Radlett IV
Old Cholmeleians v Old Finchleians II

Division Six B

Greenwood Park v Abbots Langley II
Cheshunt Rosedale II v Potten End
Potters Bar III v Allenburys & County Hall II
Old Elizabethans II v Watton-at-Stone
Rickmansworth II v Hatfield & Crusaders II

Division Seven A

Old Owens II v Datchworth II
Stevenage III v Weston
Cockfosters II v Flitwick III
St Margaretsbury II v Northwood Town II

Division Seven B

Northchurch II v Harpenden Dolphins
Ware v Offley & Stopsley
Shenley Village III v Hatch End
Northampton Exiles II v Bovingdon
Southgate Adelaide II v Kings Langley II

Division Eight A

St Albans III v Harpenden IV
Luton Town & Indians IV v Pinner
Wheathampstead II v Little Berkhamsted Sahibs
Chipperfield Clarendon II v Aldenham
Lutonian II v Old Cholmeleians II

Division Eight B

Watford Town III v Old Minchendenians
Leverstock Green III v Mill Hill Village II
Baldock II v Totteridge Millhillians III
West Herts III v Old Albanian III
Redbourn III v Dunstable III

Division Nine A

Hitchin III v Sandridge II
Southgate Compton v Hatfield Hyde II
Knebworth Park III v Welwyn Garden City IV
Hoddesdon III v Hemel Hempstead Town IV
Langleybury III v Bentley Heath II

Division Nine B

Old Eastcotians v Preston III
Great Gaddesden v Hertford IV
Bushey III v Stevenage IV
Boxmoor II v London Colney II
Cheshunt Rosedale III v Bayford & Hertford II

Division Ten A

Rickmansworth III v Reed III
Letchworth Garden City IV v Holtwhites Trinibis III
Pinner II v West Herts IV
Bamville v Northwood III
Old Haberdashers II v Harpenden V

Division Ten B

Parkfield & Headstone II v Chorleywood III
Preston IV v North Enfield II
Old Elizabethans III v Hoddesdon IV
Flamstead II v Northampton Exiles III
Letchmore v Mill Hill Village III

Regional Division A East

Cockfosters III v Hitchin IV
Tewin II v St Margaretsbury III
Broxbourne III v Ickleford III
Hertingfordbury II v Datchworth III
Stevenage V v Potters Bar IV

Regional Division A West

Markyate & Luton Town v Boxmoor III
Potten End II v Watford Town IV
Harpenden VI v Shenley Village IV
Old Albanian IV v Abbots Langley III
Berkhamsted III v St Albans IV

Regional Division B East

Little Berkhamsted Sahibs II v Welwyn Garden City V
Hatfield & Crusaders III v Edmonton
Hatfield Hyde III v Baldock III
Letchworth Garden City V v Ware II
Old Owens III v Botany Bay II

Regional Division B West

Northwood IV v Redbourn IV
Wheathampstead III v Old Camdenians II
Rickmansworth IV v Leverstock Green IV
Hatch End II v Old Minchendenians II
Chipperfield Clarendon III v Northwood Town III

Regional Division C East

Mill Hill Village IV v North Mymms III
Tye Green v Cheshunt Rosedale IV
Southgate Adelaide III v Hoddesdon V
St Margaretsbury IV v Broxbourne IV

Regional Division C West

West Herts V v Northwood V
Chorleywood IV v Bushey IV
Watford Town V v Pinner III
Northwood Town IV v Kings Langley III
Batchworth v Berkhamsted IV

Regional Division C North

Ickleford IV v Baldock IV
Flitwick IV v Wheathampstead IV
Hitchin V v Hatfield Hyde IV
Datchworth IV v Tewin III