25 Jun, 2022

Premier Division

Welwyn Garden City v Hertford
Totteridge Millhillians v North Mymms
Potters Bar v Hoddesdon
Bishop's Stortford v Radlett
West Herts v Harpenden

Championship

Hemel Hempstead Town v Dunstable
Old Owens v Luton Town & Indians
Shenley Village v Flitwick
Broxbourne v Reed
Preston v Hitchin

Division One

Letchworth Garden City v Ampthill Town
Old Albanian v St Margaretsbury
Sawbridgeworth v Leverstock Green
Harpenden II v St Albans
Langleybury v Redbourn

Division Two A

Watford Town v Abbots Langley
Hoddesdon II v Holtwhites Trinibis
Berkhamsted v Bushey
Stevenage v Ickleford
Old Elizabethans v Chorleywood

Division Two B

Hertford II v Northchurch
Radlett II v Kings Langley
Flitwick II v Potters Bar II
Lutonian v Letchworth Garden City II
Northwood v Eversholt

Division Three A

Knebworth Park v Totteridge Millhillians II
Chipperfield Clarendon v North Enfield
Datchworth v West Herts II
Rickmansworth v Potton Town
Dunstable II v Allenburys & County Hall

Division Three B

Reed II v Hemel Hempstead Town II
Sandridge v Wheathampstead
Bayford & Hertford v London Colney
Old Finchleians v Welwyn Garden City II
Cockfosters v Parkfield & Headstone

Division Four A

Southgate Adelaide v Bishop's Stortford II
Old Haberdashers v Tewin
Luton Town & Indians II v Hatfield & Crusaders
Hitchin II v Watford Town II
Cheshunt Rosedale v Northwood Town

Division Four B

Redbourn II v Harpenden III
Chorleywood II v Stevenage II
Ampthill Town II v Hatfield Hyde
Holtwhites Trinibis II v Shenley Village II
St Albans II v Langleybury II

Division Five A

Leverstock Green II v Broxbourne II
North Mymms II v Preston II
Northampton Exiles v Hertford III
Frogmore v Radlett III
Bentley Heath v Old Camdenians

Division Five B

Baldock v Boxmoor
Potten End v Old Albanian II
Mill Hill Village v Clifton
Ickleford II v Sawbridgeworth II
Hertingfordbury v Flamstead

Division Six A

Welwyn Garden City III v Northwood II
Letchworth Garden City III v Berkhamsted II
Bushey II v Old Owens II
Hemel Hempstead Town III v Knebworth Park II
Radlett IV v Watton-at-Stone

Division Six B

Old Elizabethans II v Hatfield & Crusaders II
Greenwood Park v Botany Bay
Rickmansworth II v Luton Town & Indians III
Potters Bar III v Cheshunt Rosedale II
Bovingdon v Old Finchleians II

Division Seven A

Flitwick III v Stevenage III
Abbots Langley II v Datchworth II
Old Cholmeleians v Ware
Northwood Town II v Lutonian II
St Margaretsbury II v Weston

Division Seven B

Northchurch II v Shenley Village III
West Herts III v Northampton Exiles II
Little Berkhamsted Sahibs v Cockfosters II
Hatch End v Southgate Adelaide II
Allenburys & County Hall II v Harpenden Dolphins

Division Eight A

St Albans III v Offley & Stopsley
Watford Town III v Chipperfield Clarendon II
Hitchin III v Old Cholmeleians II
Aldenham v Pinner
Wheathampstead II v Old Minchendenians

Division Eight B

Harpenden IV v Totteridge Millhillians III
Boxmoor II v Mill Hill Village II
Old Albanian III v Bentley Heath II
Kings Langley II v Redbourn III
Dunstable III v Langleybury III

Division Nine A

Hatfield Hyde II v Sandridge II
Luton Town & Indians IV v Hoddesdon III
Hertford IV v Baldock II
Bamville v Southgate Compton
Great Gaddesden v Hemel Hempstead Town IV

Division Nine B

Preston III v Cheshunt Rosedale III
Pinner II v Leverstock Green III
London Colney II v Bushey III
Flamstead II v Knebworth Park III
Stevenage IV v Reed III

Division 10 North

Redbourn IV v Letchworth Garden City IV
Harpenden V v Preston IV
Datchworth III v Hitchin IV
Tewin II v Markyate
Stevenage V v Ickleford III

Division 10 South

North Enfield II v Southgate Adelaide III
Parkfield & Headstone II v Old Haberdashers II
Letchmore v Holtwhites Trinibis III
Botany Bay II v Potters Bar IV
Old Elizabethans III v Mill Hill Village III

Division 10 East

St Margaretsbury III v Bayford & Hertford II
Broxbourne III v Welwyn Garden City IV
Hatfield Hyde III v Old Albanian IV
Hoddesdon IV v Abbots Langley III
Shenley Village IV v St Albans IV

Division 10 West

Northwood III v Potten End II
Chorleywood III v West Herts IV
Rickmansworth III v Berkhamsted III
Berkhamsted IV v Watford Town IV
Northwood Town III v Old Eastcotians

Division 11 North

Hitchin V v Harpenden VI
Letchworth Garden City V v Flitwick IV
Tewin III v Wheathampstead III
Baldock IV v Welwyn Garden City V
Hatfield & Crusaders III v Baldock III

Division 11 South

Leverstock Green IV v Northwood IV
Rickmansworth IV v Boxmoor III
Pinner III v Chorleywood IV
West Herts V v Hatch End II
Old Camdenians II v Chipperfield Clarendon III

Division 11 East

Ware II v Tye Green
Cockfosters III v Edmonton
Old Owens III v Little Berkhamsted Sahibs II
Northampton Exiles III v Hertingfordbury II
Old Minchendenians II v Broxbourne IV

Division 12 North

Wheathampstead IV v Kimpton
Ickleford IV v Bengeo
Knebworth Park IV v Stevenage VI
Lutonian III v Datchworth IV

Division 12 South

Watford Town V v Edgware
West Herts VI v Berkhamsted V
Batchworth v Northwood Town IV
Northwood V v Royal Herts
Bushey IV v Kings Langley III

Division 12 East

Mill Hill Village IV v North Mymms III
Cheshunt Rosedale IV v Broxbourne V
Southgate Compton II v Hatfield Hyde IV
Old Minchendenians III v St Margaretsbury IV
Holtwhite Trinibis IV v Hoddesdon V