First game of 2018 season:
Login here

Weekly results -

Premier Division - 02 Jul, 1994

Radlett 256-6 (52.0) North Mymms 238-7 (56.0)
Sawbridgeworth 138-9 (52.0) St Albans 139-5 (40.0)
Watford Town 186-8 (52.0) Berkhamsted 180-7 (38.0)
Bishop's Stortford 229-4 (47.0) Letchworth Garden City 223-10 (48.4)
Barnet 210-10 (52.0) Cheshunt 213-5 (45.0)
Hoddesdon 88-10 (36.4) Welwyn Garden City 91-0 (11.0)
Luton Town 224-9 (52.0) Hemel Hempstead Town 185-5 (45.0)
Hertford 244-4 (48.0) Hitchin 210-9 (51.0)
West Herts 159-10 (50.5) Stevenage 160-4 (42.2)

Premier Division (2nd XI) - 02 Jul, 1994

Berkhamsted II 225-10 (50.0) Watford Town II 226-2 (40.0)
Hertford II 232-4 (50.2) Hitchin II 202-10 (42.0)
Hemel Hempstead Town II 203-10 (51.0) Luton Town II 198-8 (44.0)
Stevenage II 239-5 (43.0) West Herts II 241-2 (44.1)
Letchworth Garden City II 212-6 (52.0) Bishop's Stortford II 208-10 (45.0)
St Albans II 273-3 (39.0) Sawbridgeworth II 85-10 (30.0)
Barnet II 141-10 (57.0) Cheshunt II 144-5 (43.0)
Hoddesdon II 163-10 (48.0) Welwyn Garden City II 167-8 (40.5)
Radlett II 218-6 (50.2) North Mymms II 157-6 (48.0)

Division One - 02 Jul, 1994

Hatfield Hyde 193-10 (51.3) Eggington 152-10 (37.0)
Leverstock Green 213-5 (47.5) Boxmoor 217-5 (48.5)
St Margaretsbury 213-5 (52.0) Old Finchleians 175-9 (45.0)
Wormley 216-6 (52.0) Hatfield 214-8 (50.0)
Old Millhillians 194-9 (52.0) Potters Bar 198-4 (45.2)
Knebworth Park 236-8 (52.0) Chorleywood 203-9 (44.0)
Old Camdenians 223-2 (44.4) Totteridge 221-10 (52.5)
Broxbourne 155-10 (51.1) Langleybury 158-1 (42.3)
Northampton Exiles 251-3 (47.4) Wheathampstead 153-7 (45.0)

Division One (2nd XI) - 02 Jul, 1994

Totteridge II 259-6 (50.5) Old Camdenians II 260-6 (40.4)
Old Finchleians II 203-7 (51.1) St Margaretsbury II 152-10 (46.1)
Broxbourne II 92-10 (40.4) Langleybury II 96-2 (16.0)
Northampton Exiles II 124-10 (41.1) Wheathampstead II 125-3 (34.4)
Hatfield Hyde II 208-3 (47.0) Eggington II 181-9 (44.0)
Leverstock Green II 153-9 (52.0) Boxmoor II 110-10 (43.3)
Potters Bar II 152-10 (46.0) Old Millhillians II 153-5 (39.5)
Chorleywood II 181-10 (51.2) Knebworth Park II 99-10 (30.0)
Hatfield II 86-10 (40.0) Wormley II 89-5 (30.0)

Premier Division (2nd XI) - 24 Jun, 1995

Stevenage II 196-10 (52.0) Bishop's Stortford II 197-4 (41.3)
Cockfosters II 179-10 (50.4) Welwyn Garden City II 183-5 (36.0)
Hemel Hempstead Town II 152-10 (52.0) West Herts II 153-3 (40.0)
Watford Town II 210-7 (52.0) Cheshunt II 177-5 (40.0)
Berkhamsted II 59-10 (40.0) St Albans II 60-1 (20.0)
Hoddesdon II 196-5 (52.0) Hitchin II 197-1 (40.4)
Luton Town II 249-8 (52.0) Radlett II 148-10 (38.4)
Sawbridgeworth II 271-4 (52.0) Letchworth Garden City II 74-10 (42.0)
Barnet II 232-6 (52.0) North Mymms II 156-2 (50.0)
Langleybury II 207-9 (52.0) Hertford II 208-6 (45.0)

Premier Division - 24 Jun, 1995

Berkhamsted 104-10 (30.0) St Albans 105-4 (30.0)
Hoddesdon 298-7 (51.0) Hitchin 160-10 (31.3)
North Mymms 205-10 (52.0) Barnet 156-10 (40.0)
Sawbridgeworth 219-6 (52.0) Letchworth Garden City 221-5 (42.0)
Radlett 218-7 (52.0) Luton Town 152-7 (41.0)
Cheshunt 251-7 (51.4) Watford Town 134-9 (36.0)
Hertford 233-6 (52.0) Langleybury 227-9 (45.0)
Bishop's Stortford 177-10 (49.0) Stevenage 178-4 (41.0)
Cockfosters 155-10 (43.3) Welwyn Garden City 158-2 (18.1)
Hemel Hempstead Town 224-3 (52.0) West Herts 126-7 (41.0)

Division One (2nd XI) - 24 Jun, 1995

Wormley II 197-10 (51.5) Knebworth Park II 191-6 (48.0)
Broxbourne II 75-10 (42.0) Old Finchleians II 76-5 (30.4)
Old Millhillians II 220-9 (52.0) Hatfield II 197-8 (49.0)
Harpenden II 143-10 (50.5) Leverstock Green II 89-10 (39.3)
Wheathampstead II 76-10 (34.2) Potters Bar II 79-5 (24.2)
St Margaretsbury II 129-8 (52.0) Dunstable II 132-3 (18.4)
Eggington II 188-7 (52.0) Northampton Exiles II 192-3 (37.1)
Cottered II 217-8 (49.4) Totteridge II 80-10 (44.4)
Old Camdenians II 147-10 (47.2) Chorleywood II 149-6 (37.2)

Division One - 24 Jun, 1995

St Margaretsbury 245-3 (51.4) Dunstable 180-10 (43.3)
Boxmoor 156-10 (46.0) Old Millhillians 157-7 (39.3)
Eggington 206-10 (51.3) Northampton Exiles 168-10 (32.5)
Leverstock Green 228-3 (52.0) Harpenden 119-10 (47.1)
Hatfield Hyde 231-9 (51.4) UCA 184-3 (42.0)
Old Camdenians 219-9 (52.0) Chorleywood 220-4 (49.1)
Wormley 205-6 (51.0) Knebworth Park 211-5 (44.1)
Broxbourne 190-8 (52.0) Old Finchleians 183-9 (50.0)
Wheathampstead 245-1 (52.0) Potters Bar 218-7 (52.0)

Premier Division (2nd XI) - 29 Jun, 1996

Letchworth Garden City II 133-9 (52.0) Stevenage II 135-5 (37.0)
Dunstable II 171-9 (52.0) Watford Town II 74-10 (30.0)
Welwyn Garden City II 113-10 (47.2) Bishop's Stortford II 114-2 (26.0)
Langleybury II 211-4 (48.0) Cockfosters II 103-10 (35.0)
Hoddesdon II 205-10 (49.4) Hemel Hempstead Town II 194-9 (50.0)
North Mymms II 231-4 (51.0) Sawbridgeworth II 196-6 (49.0)
Cheshunt II 145-10 (50.4) West Herts II 148-6 (48.0)
Barnet II 136-10 (47.4) Radlett II 138-4 (40.1)
St Albans II 196-6 (52.0) Luton Town II 197-3 (40.0)
Hertford II 193-8 (51.0) Hitchin II 194-7 (48.0)

Division Two - 29 Jun, 1996

Eggington 184-10 (52.0) Northwood Town 158-10 (43.2)
Old Albanian 130-10 (51.3) Bushey 131-4 (27.4)
North Enfield 127-10 (45.3) Datchworth 132-1 (37.2)
Hatfield 164-8 (52.0) Old Haberdashers 143-8 (48.0)
Baldock 220-4 (50.0) Parkfield 221-5 (47.3)
Preston 202-8 (52.0) Northampton Exiles 182-10 (44.1)
Rickmansworth 166-10 (45.3) Totteridge 160-10 (53.3)
Bayford & Hertford 182-9 (52.0) Redbourn 177-9 (48.0)
Old Owens 73-10 (40.3) Holtwhites 74-6 (32.0)

Division Two (2nd XI) - 29 Jun, 1996

Abbots Langley II 189-8 (52.0) Ickleford II 189-8 (48.0)
Bayford & Hertford II 148-9 (52.0) Redbourn II 151-6 (43.0)
Old Owens II 210-6 (52.0) Holtwhites II 133-10 (46.3)
Old Albanian II 187-8 (52.0) Bushey II 192-6 (47.0)
Totteridge II 95-10 (29.2) Rickmansworth II 99-4 (15.2)
North Enfield II 83-10 (41.5) Datchworth II 85-4 (34.1)
Northwood Town II 224-8 (52.0) Eggington II 182-10 (44.0)
Parkfield II 187-10 (51.0) Kings Langley II 188-3 (42.2)
Hatfield Hyde II 142-9 (52.0) Radlett IV 146-3 (42.3)

Premier Division - 29 Jun, 1996

North Mymms 158-10 (48.5) Sawbridgeworth 162-3 (42.3)
Potters Bar 220-5 (52.0) Langleybury 221-7 (47.0)
Cheshunt 264-3 (50.0) West Herts 143-9 (50.0)
Hemel Hempstead Town 265-5 (51.0) Hoddesdon 247-9 (47.0)
Radlett 233-3 (50.0) Barnet 158-10 (46.4)
Bishop's Stortford 186-10 (51.5) Welwyn Garden City 187-7 (47.4)
Hertford 110-10 (43.4) Hitchin 111-2 (30.1)
Letchworth Garden City 142-10 (47.1) Stevenage 143-3 (32.5)
Berkhamsted 203-8 (49.2) Watford Town 183-10 (48.2)
Luton Town 135-8 (52.0) St Albans 136-5 (42.0)

Division One (2nd XI) - 29 Jun, 1996

Old Finchleians II 121-10 (51.5) Knebworth Park II 124-4 (33.4)
Berkhamsted II 163-9 (48.0) Chorleywood II 167-5 (45.0)
Wormley II 114-10 (48.0) Hatfield II 117-1 (36.2)
Wheathampstead II 203-8 (49.0) Broxbourne II 180-10 (46.0)
Cottered II 147-10 (51.3) Old Millhillians II 151-4 (35.0)
Northampton Exiles II 152-8 (52.0) Leverstock Green II 153-2 (34.2)
Boxmoor II 221-6 (52.0) St Margaretsbury II 225-7 (47.1)
Old Camdenians II 37-10 (26.5) UCA II 39-0 (6.0)
Harpenden II 190-7 (52.0) Potters Bar II 191-9 (47.3)

Division Three - 29 Jun, 1996

Sandridge 219-8 (48.0) Langley 220-5 (51.4)
Old Cholmeleians 99-10 (43.5) London Colney 103-0 (23.2)
Reed 253-4 (52.0) Northchurch 123-4 (48.0)
Southgate Compton 106-10 (39.0) Elstree 107-2 (31.4)
Waltham X Rosedale 177-10 (36.0) Braughing 179-6 (48.2)
Southgate Adelaide 197-5 (52.0) Kings Langley 145-8 (48.0)
Old Elizabethans 161-10 (43.0) Hatch End 128-10 (43.0)
Ickleford 177-9 (52.0) Ware 147-8 (48.0)
Radlett III 193-9 (51.0) Allenburys 194-4 (45.4)

Division Three (2nd XI) - 29 Jun, 1996

Old Elizabethans II 101-10 (27.3) Hatch End II 100-10 (27.4)
Northchurch II 209-10 (51.0) Reed II 210-6 (49.0)
Braughing II 187-9 (52.0) Waltham X Rosedale II 137-9 (48.0)
Langley II 88-10 (39.0) Sandridge II 89-3 (41.0)
Old Haberdashers II 217-6 (48.0) Allenburys II 154-10 (45.0)
Elstree II 127-10 (44.1) Southgate Compton II 62-10 (22.4)
Ware II 175-7 (52.0) Preston II 176-7 (45.2)
London Colney II 153-10 (46.1) Old Cholmeleians II 49-10 (26.2)
Southgate Adelaide II 175-7 (52.0) Baldock II 128-8 (48.0)

Division One - 29 Jun, 1996

St Margaretsbury 224-4 (50.0) Boxmoor 225-5 (47.2)
Cockfosters 199-9 (52.0) Harpenden 159-10 (47.0)
Leverstock Green 165-8 (52.0) Abbots Langley 151-10 (42.0)
Old Finchleians 158-9 (52.0) Knebworth Park 143-9 (48.0)
Broxbourne 190-9 (52.0) Wheathampstead 191-2 (43.0)
Old Millhillians 216-4 (52.0) Cottered 135-9 (48.0)
Chorleywood 221-5 (52.0) Dunstable 147-8 (48.0)
UCA 248-7 (52.0) Old Camdenians 176-8 (48.0)
Wormley 160-8 (52.0) Hatfield Hyde 136-9 (48.0)

Premier Division - 28 Jun, 1997

Langleybury Berkhamsted Cancelled
Hemel Hempstead Town Barnet Cancelled
Sawbridgeworth St Albans Cancelled
Hoddesdon Bishop's Stortford Cancelled
Radlett Stevenage Cancelled
Letchworth Garden City West Herts Cancelled
North Mymms Watford Town Cancelled
Knebworth Park Potters Bar Cancelled
Welwyn Garden City 206-9 (51.0) Luton Town 176-9 (45.0)
Hitchin Cheshunt Cancelled

Premier Division (2nd XI) - 28 Jun, 1997

Old Millhillians II North Mymms II Cancelled
West Herts II Letchworth Garden City II Cancelled
Stevenage II Radlett II Cancelled
St Albans II Sawbridgeworth II Cancelled
Cockfosters II Hertford II Cancelled
Luton Town II 191-7 (53.0) Welwyn Garden City II 161-10 (45.4)
Bishop's Stortford II Hoddesdon II Cancelled
Cheshunt II Hitchin II Cancelled
Dunstable II Langleybury II Cancelled
Barnet II Hemel Hempstead Town II Cancelled

Division One - 28 Jun, 1997

Abbots Langley Old Millhillians Cancelled
Boxmoor Broxbourne Cancelled
UCA St Margaretsbury Cancelled
Rickmansworth North Enfield Cancelled
Harpenden Hatfield Hyde Cancelled
Hertford Dunstable Cancelled
Leverstock Green Cockfosters Cancelled
Cottered Wheathampstead Cancelled
Wormley Chorleywood Cancelled

Division Two (2nd XI) - 28 Jun, 1997

North Enfield II Rickmansworth II Cancelled
Parkfield II Preston II Cancelled
Old Albanian II Ickleford II Cancelled
Old Haberdashers II Wormley II Cancelled
Hatfield Hyde II Bushey II Cancelled
Old Camdenians II Eggington II Cancelled
Old Owens II Datchworth II Cancelled
Northwood Town II Abbots Langley II Cancelled
Bayford & Hertford II Kings Langley II Cancelled

Division Two - 28 Jun, 1997

Reed Old Albanian Cancelled
Eggington Old Camdenians Cancelled
Bushey Hatfield Cancelled
Datchworth Old Owens Cancelled
Baldock Bayford & Hertford Cancelled
Redbourn Old Finchleians Cancelled
Southgate Adelaide Old Haberdashers Cancelled
Northampton Exiles Northwood Town Cancelled
Preston Parkfield Cancelled

Division Three (2nd XI) - 28 Jun, 1997

Southgate Compton II Old Cholmeleians II Cancelled
Elstree II Southgate Adelaide II Cancelled
London Colney II Hatch End II Cancelled
Old Elizabethans II Ware II Cancelled
Holtwhites II Totteridge II Cancelled
Braughing II Baldock II Cancelled
Waltham X Rosedale II Northchurch II Cancelled
Allenburys II Langley II
Sandridge II Reed II Cancelled

Division One (2nd XI) - 28 Jun, 1997

Chorleywood II Radlett IV Cancelled
Berkhamsted II Knebworth Park II Cancelled
Watford Town II Northampton Exiles II Cancelled
Potters Bar II Leverstock Green II Cancelled
Wheathampstead II Cottered II Cancelled
Old Finchleians II Redbourn II Cancelled
Hatfield II Harpenden II Cancelled
Broxbourne II Boxmoor II Cancelled
St Margaretsbury II UCA II Cancelled

Division Three - 28 Jun, 1997

Kings Langley Braughing Cancelled
Northchurch Waltham X Rosedale Cancelled
Radlett III Elstree Cancelled
Langley Allenburys Cancelled
Totteridge Holtwhites Cancelled
Ickleford Sandridge Cancelled
Old Cholmeleians Southgate Compton Cancelled
Ware Old Elizabethans Cancelled
Hatch End London Colney Cancelled

Division Two - 27 Jun, 1998

Ickleford 60-3 (27.0) Parkfield
Reed 51-3 (21.0) Redbourn
*Eversholt 124-0 (26.0) *Datchworth
Hatfield Hyde 165-8 (49.0) Baldock 50-6 (21.0) R
Ampthill Town 54-4 (26.0) Old Haberdashers
Northwood 47-1 (18.0) Bushey
Preston 55-1 (25.0) Northwood Town
*Bayford & Hertford 67-7 (35.3) *Southgate Adelaide
Old Owens 94-10 (30.0) Braughing 4-0 (0.1) R
Old Albanian 113-1 (23.3) Northampton Exiles

Premier Division (2nd XI) - 27 Jun, 1998

West Herts II 53-3 (22.3) Hemel Hempstead Town II
*Stevenage II 117-4 (37.0) *Bishop's Stortford II
Hitchin II 69-4 (24.0) Hoddesdon II
Knebworth Park II 92-10 (43.2) Welwyn Garden City II 53-8 (40.0)
Barnet II 54-6 (26.0) North Mymms II
Langleybury II 38-4 (20.0) Hertford II
*Sawbridgeworth II 110-10 (44.2) *Letchworth Garden City II 112-3 (23.3)
Wheathampstead II 94-3 (31.5) Old Millhillians II
*Radlett II 234-1 (44.0) *Luton Town II 167-6 (45.0)
St Albans II 149-8 (50.0) Dunstable II 129-10 (48.0)

Division Two (2nd XI) - 27 Jun, 1998

Abbots Langley II 88-0 (27.0) Old Owens II
*Bayford & Hertford II 80-3 (33.0) *Southgate Adelaide II
Datchworth II 136-10 (51.5) Eversholt II 120-10 (43.2)
*North Enfield II 125-7 (46.0) *Old Albanian II 82-10 (27.4)
*Northwood Town II 99-10 (36.0) *Preston II 100-2 (22.0)
Hatfield Hyde II 157-9 (47.0) Wormley II 138-7 (41.0)
Redbourn II 146-7 (47.0) Reed II 30-2 (16.2) R
Ampthill Town II 156-10 (49.0) Old Haberdashers II 84-10 (48.3)
Northwood II 64-3 (21.0) Bushey II
Rickmansworth II 155-3 (38.0) Ickleford II 24-3 (7.1) R

Division Three - 27 Jun, 1998

Langley 140-10 (52.0) Waltham X Rosedale 90-10 (45.0)
Southgate Compton 142-9 (53.0) Radlett III 144-8 (46.0)
Elstree 128-10 (51.3) Sandridge 131-4 (26.4)
Hatch End 140-10 (50.5) County Hall 141-5 (44.5)
Kings Langley 170-8 (53.0) Eggington 154-9 (47.0)
*Old Elizabethans 104-9 (53.0) *Flitwick 105-3 (26.0)
Old Cholmeleians 139-10 (52.0) London Colney 141-5 (39.2)
Totteridge 122-10 (50.4) Northchurch 123-7 (38.3)
Holtwhites Trinibis 189-10 (50.3) Clarendon 148-8 (49.0)
Old Elizabethans 46-3 (30.3) Holtwhites Trinibis

Division One (2nd XI) - 27 Jun, 1998

Leverstock Green II 80-7 (30.0) St Margaretsbury II
Northampton Exiles II 69-2 (19.0) UCA II
Potters Bar II 43-2 (19.0) Boxmoor II
Watford Town II 70-3 (19.0) Parkfield II
*Broxbourne II 80-1 (29.0) *Old Camdenians II
Radlett IV 102-10 (41.2) Cottered II 106-0 (20.2)
Cockfosters II 119-1 (34.2) Chorleywood II
Chipperfield II 81-1 (31.3) Hatfield II
Kings Langley II 54-5 (32.0) Old Finchleians II
Harpenden II 49-2 (15.0) Berkhamsted II

Division Three (2nd XI) - 27 Jun, 1998

*Old Cholmeleians II 124-10 (51.0) *Holtwhites Trinibis II 125-3 (31.0)
*Baldock II 199-9 (42.4) *Eggington II 200-6 (54.5)
*Ware II 130-10 (51.0) *Sandridge II 131-2 (31.4)
Langley II 124-10 (35.1) Totteridge II 128-2 (34.0)
London Colney II 116-10 (46.0) Southgate Compton II 117-3 (37.4)
Southgate Compton II 144-10 (53.0) Sandridge II 108-8 (47.0)
Flitwick II 173-8 (53.0) Brimsdown II 102-7 (47.0)
*Elstree II 45-10 (38.1) *Old Elizabethans II 46-2 (15.0)
Braughing II 203-5 (53.0) Hatch End II 127-6 (47.0)
*Waltham X Rosedale II 132-10 (43.0) *County Hall II 51-10 (22.1)

Division One - 27 Jun, 1998

Cockfosters 47-2 (21.2) Chorleywood
Old Camdenians 134-2 (28.0) Broxbourne
Old Finchleians 80-4 (31.0) Abbots Langley
St Margaretsbury 87-1 (31.4) Leverstock Green
Wheathampstead 49-5 (23.0) Boxmoor
Berkhamsted 142-9 (45.0) Harpenden 148-6 (37.3)
Rickmansworth 47-2 (23.0) Dunstable
*Hatfield 62-3 (14.3) *Chipperfield
North Enfield 58-8 (25.0) UCA
Cottered 104-2 (26.3) Wormley

Premier Division - 27 Jun, 1998

Radlett 79-3 (18.0) Luton Town
*Sawbridgeworth 146-0 (33.5) *Letchworth Garden City
*Hertford 90-2 (26.0) *Langleybury
Welwyn Garden City 190-5 (45.0) Knebworth Park 98-7 (38.0)
North Mymms 85-1 (29.0) Barnet
*Stevenage 161-7 (43.0) *Bishop's Stortford 33-1 (11.0) R
Hitchin 189-8 (48.0) Hoddesdon 46-6 (15.0) R
Watford Town 88-4 (22.2) St Albans
Old Millhillians 68-1 (28.0) Potters Bar
Hemel Hempstead Town 36-2 (19.0) West Herts

Division Two - 26 Jun, 1999

Baldock v Northampton Exiles
Preston v Flitwick
Hatfield Hyde v Bayford & Hertford
Redbourn v Ampthill Town
Boxmoor v Reed
Sandridge v Northwood Town
North Enfield v UCA
Kings Langley v Eversholt
Braughing v Bushey
Datchworth v Old Haberdashers

Division One - 26 Jun, 1999

Abbots Langley 195-8 (53.0) Dunstable 199-3 (44.0)
Knebworth Park 265-3 (42.0) Southgate Adelaide 109-10 (43.1)
Old Camdenians 134-10 (45.2) Hitchin 135-6 (26.0)
*Old Finchleians 169-10 (46.3) *Old Albanian 171-4 (48.3)
St Margaretsbury 243-7 (46.3) Northwood 229-10 (52.3)
Cottered 194-6 (53.0) Berkhamsted 196-8 (46.3)
Chipperfield 216-7 (53.0) Wheathampstead 204-10 (45.1)
*Rickmansworth 160-10 (52.2) *Broxbourne 129-8 (47.0)
*Wormley 103-10 (38.3) *Leverstock Green 104-1 (21.4)
*Hatfield 224-8 (52.0) *Harpenden 225-7 (44.0)

Division Two (2nd XI) - 26 Jun, 1999

Sandridge II v Northwood Town II
Abbots Langley II v Redbourn II
County Hall II v Southgate Compton II
Ickleford II v Northwood II
Reed II v Wormley II
Bayford & Hertford II v Hatfield Hyde II
Old Albanian II v Radlett III
UCA II v North Enfield II
Eversholt II v Southgate Adelaide II
Old Owens II v Parkfield II

Division One (2nd XI) - 26 Jun, 1999

Leverstock Green II v Boxmoor II
Potters Bar II v Chipperfield II
St Margaretsbury II v Preston II
Old Camdenians II v Hitchin II
Broxbourne II v Rickmansworth II
Old Finchleians II v Northampton Exiles II
Cottered II v Barnet II
Harpenden II v Hatfield II
Watford Town II v Ampthill Town II
*Kings Langley II 49-10 (19.2) *Cockfosters II 51-1 (10.5)

Division Three (2nd XI) - 26 Jun, 1999

Ware II v Old Elizabethans II
Old Haberdashers II v Datchworth II
Potton Town II v London Colney II
Clarendon II v Old Cholmeleians II
Braughing II v Bushey II
Holtwhites Trinibis II v Totteridge II
Flitwick II v Elstree II
Botany Bay II v Brimsdown II
Baldock II v Waltham X Rosedale II
Northchurch II v Hatch End II

Division Three - 26 Jun, 1999

Radlett IV v Waltham X Rosedale
Old Owens v Parkfield
Elstree v Ickleford
Brimsdown v Botany Bay
Ware v Old Elizabethans
Potton Town v London Colney
Hatch End v Northchurch
Clarendon v Old Cholmeleians
Holtwhites Trinibis v Totteridge
Southgate Compton v County Hall

Premier Division - 24 Jun, 2000

Hoddesdon 302-3 (58.0) North Mymms 259-9 (52.0)
*West Herts 162-10 (55.4) *Stevenage 161-10 (53.1)
Cockfosters 58-10 (37.0) Bishop's Stortford 59-1 (15.0)
*Hertford 181-10 (56.1) *St Albans 115-10 (46.1)
*Watford Town 275-7 (58.0) *Langleybury 218-9 (52.0)
*Hemel Hempstead Town 188-9 (58.0) *Letchworth Garden City 140-10 (44.0)

Division One - 24 Jun, 2000

*Sawbridgeworth 130-10 (47.3) *Potters Bar 131-5 (36.0)
Chorleywood 112-10 (47.4) Leverstock Green 113-4 (31.2)
*Welwyn Garden City 264-4 (53.0) *Hitchin 123-10 (40.4)
Dunstable 218-6 (48.0) Radlett II 167-10 (44.3)
Chipperfield 130-10 (48.1) Millhillians 131-2 (27.2)

Division Two - 24 Jun, 2000

*Luton Town II 145-7 (53.0) *St Margaretsbury 147-5 (39.5)
*Northwood 212-6 (53.0) *Abbots Langley 184-8 (47.0)
Hoddesdon II 201-9 (53.0) Rickmansworth 182-10 (44.2)
Broxbourne 157-8 (53.0) Old Albanian 159-5 (43.3)
*Knebworth Park 205-8 (53.0) *Harpenden 179-9 (47.0)
Berkhamsted 162-8 (53.0) Southgate Adelaide 163-5 (46.5)

Division Three - 24 Jun, 2000

*Hatfield 151-10 (51.4) *Eversholt 155-2 (33.2)
*Langleybury II 150-8 (53.0) *Hertford II 151-3 (42.0)
Wheathampstead 161-7 (50.0) Old Finchleians 145-8 (44.0)
St Albans II 137-10 (53.0) Stevenage II 140-4 (40.0)
Letchworth Garden City II 198-10 (52.0) Preston 101-10 (37.0)
*West Herts II 199-4 (52.0) *Hemel Hempstead Town II 131-10 (40.0)
Old Camdenians 133-10 (32.0) Bishop's Stortford II 135-3 (28.0)
Welwyn Garden City II 128-8 (53.0) Cottered 134-3 (32.0)
Wormley 199-6 (53.0) Knebworth Park II 103-10 (37.0)
Kings Langley 223-7 (53.0) Flitwick 154-10 (44.0)

Division Four - 24 Jun, 2000

Ampthill Town 235-3 (46.3) Reed 143-9 (53.0)
Boxmoor 99-10 (33.0) Redbourn 100-0 (21.5)
*Bushey 175-10 (53.0) *Hatfield Hyde 126-9 (47.0)
Old Haberdashers 197-8 (53.0) Sandridge 133-10 (40.0)
Dunstable II 188-9 (53.0) Millhillians II 150-7 (47.0)
Berkhamsted II 75-10 (28.2) North Mymms II 78-5 (24.1)
*Wheathampstead II 170-10 (51.5) *Sawbridgeworth II 139-8 (48.0)
*Braughing 257-7 (48.3) *UCA 224-10 (48.2)
Northwood Town 170-8 (53.0) Chorleywood II 171-6 (40.0)
Northampton Exiles 74-10 (33.3) Bayford & Hertford 76-0 (22.0)

Division Five - 24 Jun, 2000

Holtwhites Trinibis 200-9 (52.0) Ickleford 133-7 (48.0)
Watford Town II 193-6 (53.0) Datchworth 197-6 (41.5)
*Old Elizabethans 186-6 (53.0) *County Hall 186-7 (47.0)
Baldock 241-5 (49.0) Chipperfield II 73-10 (27.5)
Totteridge 171-9 (53.0) Parkfield 107-7 (47.0)
St Margaretsbury II 176-10 (50.0) Rickmansworth II 73-10 (30.0)
Clarendon 137-10 (51.3) Harpenden II 139-4 (37.1)
Potters Bar II 223-5 (46.0) North Enfield 205-10 (53.4)
Brimsdown 112-10 (52.3) Botany Bay 115-4 (29.0)
Cockfosters II 108-9 (53.0) Northchurch 111-1 (26.5)

Division Six - 24 Jun, 2000

Leverstock Green II 191-5 (48.0) Broxbourne II 159-5 (42.0)
Hatfield II 161-8 (52.0) Old Owens 159-10 (42.4)
*Preston II 222-5 (53.0) *Harpenden III 129-10 (38.0)
Hexton 115-10 (46.5) Radlett III 116-8 (41.0)
Cheshunt 128-10 (47.2) Old Finchleians II 72-10 (25.2)
*Old Centralians 186-10 (52.0) *Hitchin II 187-6 (45.3)
Potton Town 229-6 (49.0) Clifton 177-8 (42.4)
London Colney 128-10 (47.5) Ampthill Town II 129-4 (40.2)
*Southgate Compton 158-9 (53.0) *Tewin 159-7 (45.5)
Old Cholmeleians 102-10 (48.2) Hertingfordbury 103-2 (28.0)

Division Seven - 24 Jun, 2000

Watton-at-Stone 190-7 (53.0) Hatch End 192-4 (45.1)
Old Camdenians II 186-10 (52.2) Little Berkhamsted Sahibs 188-4 (39.0)
*Hemel Hempstead Town III 167-10 (45.0) *Cottered II 158-10 (38.0)
Kings Langley II 227-7 (53.0) Radlett IV 179-7 (47.0)
Northampton Exiles II 161-10 (49.0) Waltham X Rosedale 165-5 (46.0)
*Old Albanian II 210-6 (51.0) *Northwood II 178-6 (49.0)
Dunstable III 229-5 (53.0) Abbots Langley II 187-7 (47.0)
*Redbourn II 174-7 (51.0) *Boxmoor II 176-6 (42.5)
Ware 184-10 (50.0) Southgate Adelaide II 124-8 (50.0)
*Elstree 144-10 (52.1) *Eversholt II 118-10 (40.5)

Division Eight - 24 Jun, 2000

Hertford III 246-1 (53.0) Allenburys 113-3 (47.0)
*Knebworth Park III 194-8 (53.0) *Hatfield Hyde II 104-10 (33.0)
Reed II 230-7 (53.0) North Enfield II 130-8 (47.0)
Wormley II 146-8 (53.0) Southgate Compton II 98-10 (46.5)
Cockfosters III 115-10 (51.4) Bayford & Hertford II 116-5 (36.2)
Parkfield II 92-10 (38.0) Letchworth Garden City III 95-0 (29.4)
Ickleford II 90-10 (47.0) Holtwhites Trinibis II 93-2 (18.4)
Sandridge II 202-3 (53.0) Langleybury III 107-10 (40.0)
Botany Bay II 167-8 (53.0) UCA II 169-5 (45.0)
*Northwood Town II 151-10 (37.0) *Stevenage III 98-10 (30.0)

Division Nine - 24 Jun, 2000

Potton Town II 148-10 (47.5) Totteridge II 152-7 (31.1)
Clarendon II 54-10 (25.4) London Colney II 55-0 (12.0)
Potters Bar III 74-10 (30.0) St Albans III 78-1 (20.0)
*Brimsdown II 191-7 (53.0) *Braughing II 172-9 (47.0)
*Elstree II 159-8 (53.0) *Datchworth II 160-6 (44.0)
Old Haberdashers II 205-3 (53.0) Hatfield Crusaders 188-8 (47.0)
Northchurch II 200-7 (51.0) North Mymms III 200-7 (49.0)
Old Elizabethans II 77-10 (36.5) County Hall II 83-4 (27.4)
Flitwick II 203-3 (49.0) Shenley Village 162-10 (46.0)
Old Owens II 187-10 (52.0) Welwyn Garden City III 191-4 (45.4)

Division Ten - 24 Jun, 2000

*Stevenage IV 101-10 (36.3) *West Herts III 106-4 (24.0)
*Graveley 174-10 (51.5) *Monken Hadley 144-10 (40.0)
Ware II 144-10 (43.0) Greenwood Park 146-0 (33.0)
*Shenley Village II 57-10 (27.5) *Hoddesdon III 60-6 (24.1)
*North Mymms IV 96-10 (48.0) *Clifton II 97-0 (16.3)
Watford Town III 76-10 (36.5) Waltham X Rosedale II 77-3 (22.5)
*Knebworth Park IV 146-8 (53.0) *St Thomas 148-2 (25.2)
*Hatch End II 152-10 (49.5) *Sawbridgeworth III 153-6 (34.4)
Hexton II 258-10 (50.0) Old Cholmeleians II 43-10 (19.0)
*Letchworth Garden City IV 96-10 (45.0) *Cavendish 97-3 (30.0)

Premier Division - 30 Jun, 2001

*St Albans 277-9 (52.0) *Hoddesdon 277-10 (57.5)
*Hemel Hempstead Town 86-5 (27.1) *West Herts 85-10 (45.0)
Bishop's Stortford 180-3 (36.0) Hertford 179-9 (58.0)
Stevenage 221-4 (58.0) Watford Town 108-10 (42.2)
*Langleybury 221-8 (58.0) *Welwyn Garden City 225-5 (51.2)

Division One - 30 Jun, 2001

Potters Bar 86-10 (32.2) North Mymms 110-9 (53.0)
Cockfosters 107-10 (31.4) Millhillians 108-2 (17.0)
Knebworth Park 197-8 (47.0) Hitchin 220-6 (53.0)
Sawbridgeworth 142-5 (47.0) Dunstable 236-5 (53.0)
*Letchworth Garden City 158-9 (53.0) *Chorleywood 159-8 (38.0)

Division Two - 30 Jun, 2001

*Old Albanian 151-10 (41.1) *Harpenden 152-7 (50.3)
Hoddesdon II 185-3 (46.3) Flitwick 184-9 (53.0)
Kings Langley 167-10 (52.2) Hatfield 170-4 (40.4)
Radlett II 194-8 (47.0) St Margaretsbury 238-8 (53.0)
*Cottered 202-8 (53.0) *Rickmansworth 168-10 (44.2)
Northwood 208-9 (53.0) Berkhamsted 170-10 (40.2)
Wormley 156-10 (49.0) Broxbourne 147-9 (51.0)
Eversholt 166-9 (47.0) Preston 215-8 (53.0)
Leverstock Green 263-9 (53.0) Abbots Langley 167-9 (47.0)
Southgate Adelaide 191-3 (45.5) Chipperfield 188-8 (53.0)

Division Three - 30 Jun, 2001

*Stevenage II 122-1 (24.0) *Old Finchleians 118-10 (52.3)
Bushey Dunstable II Cancelled
St Albans II 132-10 (51.0) Redbourn 136-2 (40.0)
Bishop's Stortford II 172-10 (53.0) Hertford II 159-9 (47.0)
UCA 190-8 (53.0) Letchworth Garden City II 110-10 (44.0)
*Welwyn Garden City II 284-6 (51.0) *West Herts II 120-10 (45.5)
Northampton Exiles 120-4 (42.3) Hemel Hempstead Town II 118-10 (35.4)
*Knebworth Park II 209-8 (53.0) *Langleybury II 131-10 (39.5)
Wheathampstead 171-10 (48.1) Luton Town II 245-6 (50.0)
Bayford & Hertford 112-5 (37.1) Ampthill Town 106-10 (50.1)

Division Four - 30 Jun, 2001

Northwood Town 73-10 (31.3) Wheathampstead II 249-8 (46.0)
*Hatfield Hyde 221-3 (40.0) *Reed 219-10 (52.2)
*Sandridge 102-2 (26.0) *County Hall 99-10 (44.0)
Old Haberdashers 220-5 (53.0) Clarendon 177-9 (47.0)
*North Mymms II 179-9 (49.0) *Berkhamsted II 201-7 (51.0)
Botany Bay 237-6 (47.0) Harpenden II 236-7 (52.0)
*Chorleywood II 184-10 (44.2) *Holtwhites Trinibis 186-3 (40.0)
Old Camdenians 158-10 (48.0) Boxmoor 159-9 (45.0)
Braughing 241-10 (51.0) Totteridge 147-6 (49.0)
Millhillians II 110-10 (44.0) Northchurch 112-1 (24.5)

Division Five - 30 Jun, 2001

Baldock 174-8 (53.0) Potton Town 165-10 (46.1)
Chipperfield II 155-5 (42.0) Sawbridgeworth II 154-10 (52.2)
Hitchin II 146-9 (47.0) London Colney 153-10 (53.0)
Rickmansworth II 62-10 (0.0) Datchworth 63-3 (0.0)
*Parkfield 139-10 (0.0) *Cheshunt 143-10 (0.0)
*Watford Town II 256-5 (50.0) *Ickleford 197-10 (44.0)
Brimsdown 90-4 (17.2) Potters Bar II 88-10 (36.4)
Old Elizabethans 76-8 (47.0) Hertingfordbury 200-9 (53.0)
North Enfield 198-9 (53.0) St Margaretsbury II 158-9 (47.0)
*Preston II 192-3 (43.2) *Clifton 188-8 (53.0)

Division Six - 30 Jun, 2001

Old Albanian II 126-4 (47.0) Abbots Langley II 233-4 (53.0)
*Kings Langley II 133-4 (30.0) *Hexton 130-10 (48.3)
Old Finchleians II 132-2 (26.3) Radlett III 131-10 (45.1)
Leverstock Green II 160-8 (45.2) Hatch End 159-10 (52.4)
*Tewin 220-6 (52.1) *Harpenden III 177-10 (42.1)
*Cockfosters II 156-10 (39.0) *Hatfield II 253-7 (46.0)
Broxbourne II 105-10 (51.2) Ampthill Town II 106-7 (32.3)
*Eversholt II 203-8 (51.0) *Old Cholmeleians 157-10 (46.0)
Old Owens 276-5 (50.0) Waltham X Rosedale 214-10 (38.5)
*Hemel Hempstead Town III 117-4 (31.2) *Southgate Compton 114-10 (38.0)

Division Seven - 30 Jun, 2001

*UCA II 163-1 (34.0) *Dunstable III 161-10 (52.2)
*Elstree 125-1 (20.0) *Ware 121-10 (40.2)
Old Centralians 117-4 (31.1) Holtwhites Trinibis II 114-8 (53.0)
Old Camdenians II 121-1 (27.0) Boxmoor II 120-9 (51.0)
Allenburys 175-1 (28.0) Northwood Town II 174-10 (52.0)
Botany Bay II 195-9 (53.0) Cottered II 106-6 (47.0)
Northwood II 193-9 (52.0) Redbourn II 232-7 (48.0)
*Hertford III 134-10 (39.0) *Sandridge II 212-4 (49.0)
Northampton Exiles II 161-10 (40.0) Radlett IV 162-4 (40.3)
*Little Berkhamsted Sahibs 190-3 (40.2) *Watton-at-Stone 187-8 (53.0)

Division Eight - 30 Jun, 2001

*Flitwick II 195-9 (55.0) *Letchworth Garden City III 235-4 (45.0)
*Stevenage III 82-10 (28.3) *Old Haberdashers II 84-2 (22.0)
*Shenley Village *Parkfield II Conceded
*Hatfield Hyde II 103-10 (42.0) *Reed II 104-4 (33.0)
Southgate Adelaide II 206-4 (50.0) Southgate Compton II 91-10 (35.3)
Wormley II 158-10 (0.0) Bayford & Hertford II 222-7 (53.0)
*St Albans III 144-10 (0.0) *London Colney II 125-9 (0.0)
*North Enfield II 183-8 (44.0) *Welwyn Garden City III 180-4 (53.0)
*Knebworth Park III 130-5 (46.1) *Hatfield Crusaders 129-10 (50.3)
*Langleybury III 142-9 (51.0) *Ickleford II 248-9 (49.0)

Division Nine - 30 Jun, 2001

Potton Town II 112-10 (46.0) County Hall II 113-9 (44.0)
*St Thomas 218-10 (41.1) *Hoddesdon III 211-10 (56.5)
*Brimsdown II 135-7 (50.0) *Greenwood Park 136-2 (35.0)
*Old Owens II 112-6 (40.0) *Monken Hadley 111-10 (25.0)
Potters Bar III 133-10 (43.0) Northchurch II 243-4 (48.0)
Elstree II 97-10 (28.2) Cavendish 99-1 (17.0)
*North Mymms III 202-10 (52.4) *Graveley 205-8 (47.0)
Clifton II 84-8 (24.2) Clarendon II 83-10 (24.0)
*Cockfosters III 137-7 (48.0) *Datchworth II 205-8 (52.0)
*Braughing II 73-1 (24.4) *Totteridge II 70-10 (23.4)

Division Ten - 30 Jun, 2001

Hemel Hempstead Town IV 170-9 (47.0) Shenley Village II 181-10 (53.0)
*Ware II 65-2 (21.0) *Knebworth Park IV 64-10 (31.0)
*Hatch End II 109-3 (20.2) *St Albans West Indian 108-10 (52.1)
*Watford Town III *Luton Town III Conceded
*Old Cholmeleians II 112-10 (39.4) *Hexton II 115-2 (18.3)
Welwyn Garden City IV 146-3 (43.0) Weston 145-10 (45.0)
Stevenage IV 131-3 (20.0) Old Elizabethans II 130-10 (46.1)
*West Herts III 198-3 (45.0) *Sawbridgeworth III 196-9 (53.0)
*Dunstable IV 106-3 (42.5) *Waltham X Rosedale II 104-10 (40.1)
Letchworth Garden City IV 146-10 (40.0) Berkhamsted III 221-4 (51.0)

Division Eleven - 30 Jun, 2001

North Mymms IV 37-10 (17.0) Rickmansworth III 125-10 (50.0)
*Bentley Heath 135-10 (45.1) *Flamstead 136-5 (38.0)
*Cheshunt II 78-10 (33.4) *Hatfield III 81-10 (31.1)
Chorleywood III 128-10 (38.0) Harpenden Dolphins 110-10 (33.0)
Kings Langley III 213-5 (46.0) Northwood III 210-5 (46.0)
Two Woods v Chipperfield III
*Abbots Langley III 142-10 (50.1) *Leverstock Green III 139-9 (49.0)
Met Police Bushey 232-7 (45.0) Ibis 118-10 (34.4)
St Margaretsbury III 222-7 (53.0) Broxbourne III 167-7 (47.0)

Division Twelve - 30 Jun, 2001

Hertingfordbury II 228-9 (46.4) Harpenden IV 224-7 (53.0)
Botany Bay III 199-8 (53.0) Southgate Adelaide III 132-10 (30.0)
*Baldock II 73-10 (32.1) *Wormley III 203-10 (51.1)
*Langleybury IV 152-10 (49.3) *Bushey II 153-0 (25.1)
Wheathampstead III 41-10 (14.0) St Albans IV 42-0 (10.0)
Old Camdenians III v Rising Stars
Northampton Exiles III 101-3 (37.1) Knebworth Park V 100-10 (37.0)
Monken Hadley II 164-9 (49.0) Letchworth Garden City V 228-8 (51.0)

Division Thirteen - 30 Jun, 2001

*Tewin II 142-10 (36.5) *Old Albanian III 189-9 (46.5)
Waltham X Rosedale III v Potton Town III
Hitchin III v Hemel Hempstead Town V

Division Three - 22 Jun, 2002

*Wheathampstead 149-10 (51.0) *Old Finchleians 133-10 (46.4)
Letchworth Garden City II 192-10 (50.2) Southgate Adelaide 193-6 (48.0)
*Bishop's Stortford II 104-8 (31.3) *Rickmansworth 101-10 (39.5)
*Bayford & Hertford 132-10 (50.4) *Northchurch 135-5 (35.5)
*Wormley 140-9 (47.0) *Langleybury II 208-7 (53.0)
Botany Bay 165-9 (47.0) Hertford II 194-8 (53.0)
*Dunstable II 183-8 (50.0) *Bushey 204-8 (50.0)
*County Hall 178-10 (53.0) *Stevenage II 96-10 (37.1)
*Northampton Exiles 156-10 (51.5) *Northwood Town 139-8 (48.0)
Redbourn 95-5 (31.2) Welwyn Garden City II 94-10 (47.0)

Division Ten - 22 Jun, 2002

Dunstable IV 191-5 (53.0) Harpenden Dolphins 80-10 (27.1)
Old Elizabethans II 157-10 (46.4) Ware II 92-10 (27.2)
Kings Langley III 165-10 (41.5) Datchworth II 168-7 (34.1)
West Herts III Berkhamsted III
Hatch End II 103-7 (53.0) Shenley Village II 107-7 (46.1)
*Welwyn Garden City IV 30-10 (13.0) *Waltham X Rosedale II 31-1 (6.4)
Old Cholmeleians II 198-9 (48.1) Letchworth Garden City IV 196-10 (50.0)
*Stevenage IV 172-8 (52.3) *Brimsdown II 171-10 (46.4)
*Sawbridgeworth III 85-10 (33.0) *Two Woods 219-6 (51.0)
Weston 176-8 (53.0) Met Police Bushey 178-5 (45.3)

Division Seven - 22 Jun, 2002

Northwood Town II 111-10 (48.1) Hertford III 115-3 (32.0)
Radlett IV 209-5 (52.0) Allenburys 204-7 (48.0)
*Boxmoor II 120-1 (31.4) *Old Centralians 119-10 (42.3)
*Dunstable III *Cottered II Conceded
*Elstree 146-10 (33.0) *Leverstock Green II 147-2 (29.1)
Old Cholmeleians 58-10 (31.2) Letchworth Garden City III 62-9 (37.4)
Little Berkhamsted Sahibs 133-10 (52.1) Old Owens 134-3 (40.4)
*Hatfield Crusaders 160-10 (49.0) *Botany Bay II 244-4 (49.0)
*Old Camdenians II 92-1 (17.5) *Knebworth Park III 90-10 (52.3)
Flitwick II 143-10 (44.1) UCA II 168-9 (53.0)

Division Six - 22 Jun, 2002

Abbots Langley II 213-7 (51.0) Hatfield II 87-10 (27.0)
Hitchin II 204-7 (52.0) Northwood II 142-8 (48.0)
*Watford Town II 100-10 (38.3) *Old Albanian II 101-4 (28.2)
Hatch End 109-4 (42.2) Old Finchleians II 107-10 (45.3)
Watton-at-Stone 212-6 (53.0) Holtwhites Trinibis II 134-9 (47.0)
*Cockfosters II 89-10 (45.0) *Eversholt II 63-10 (30.5)
Ware 125-10 (48.1) Tewin 127-4 (24.4)
Broxbourne II 133-2 (45.3) Ampthill Town II 132-10 (43.1)
Harpenden III 160-9 (53.0) Southgate Compton 162-5 (38.2)
*Chipperfield II 136-4 (24.4) *Hemel Hempstead Town III 135-10 (52.0)

Division Thirteen - 22 Jun, 2002

*St Margaretsbury IV 119-6 (30.4) *Hexton III 118-10 (43.1)
*Waltham X Rosedale III *Potton Town III
*Potters Bar IV 91-10 (36.1) *Northampton Exiles III 123-10 (32.5)
Watton-at-Stone II 79-2 (24.0) Radlett V 78-10 (40.3)
Thorley II Wheathampstead III

Division Nine - 22 Jun, 2002

Greenwood Park 167-8 (53.0) Monken Hadley 140-8 (47.0)
Totteridge II 227-9 (53.0) Langleybury III 174-6 (47.0)
*Clifton II 207-9 (52.0) *Clarendon II 208-9 (44.3)
*Old Owens II 163-7 (53.0) *Hoddesdon III 165-2 (35.0)
Knebworth Park IV 109-10 (35.3) Stevenage III 193-4 (53.0)
*St Albans West Indian 230-10 (54.0) *Hexton II 256-5 (45.0)
*Hemel Hempstead Town IV 102-10 (33.0) *Parkfield II 156-10 (49.0)
Northchurch II Braughing II Conceded
Potton Town II 157-10 (52.3) North Mymms III 160-4 (43.3)
Cockfosters III 120-10 (43.0) Elstree II 103-10 (48.2)

Division Four - 22 Jun, 2002

*Reed 232-4 (50.0) *Luton Town II 149-8 (50.0)
Hatfield Hyde 211-5 (50.0) Sandridge 185-7 (50.0)
Braughing 219-8 (53.0) St Albans II 176-10 (46.5)
*North Mymms II 155-10 (51.0) *Clifton 158-2 (34.1)
*Old Haberdashers 218-9 (49.0) *Boxmoor 219-7 (51.0)
Clarendon 54-10 (32.0) Harpenden II 55-0 (15.3)
West Herts II 204-8 (53.0) Totteridge 207-5 (47.0)
*Potters Bar II 191-9 (48.0) *Old Camdenians 200-9 (52.0)
Holtwhites Trinibis 204-10 (52.4) Potton Town 61-10 (33.4)
*Sawbridgeworth II 104-10 (32.0) *Chorleywood II 201-5 (52.0)

Division Eight - 22 Jun, 2002

Southgate Adelaide II 189-6 (53.0) North Enfield II 148-10 (39.5)
*Wormley II 160-9 (53.0) *London Colney II 162-8 (47.0)
Potters Bar III Bayford & Hertford II Conceded
Reed II 118-3 (44.0) Redbourn II 117-10 (51.0)
Graveley 205-7 (49.0) Northampton Exiles II 81-10 (29.1)
*Shenley Village 177-10 (50.0) *Cavendish 178-4 (34.0)
St Albans III 206-5 (47.0) Ickleford II 64-10 (39.5)
*Welwyn Garden City III 201-8 (53.0) *Old Haberdashers II 262-3 (47.0)
Sandridge II 104-10 (47.0) Hatfield Hyde II 105-2 (36.0)
*County Hall II 70-10 (39.4) *Southgate Compton II 204-8 (52.0)

Division Five - 22 Jun, 2002

*Kings Langley II 222-10 (46.2) *Berkhamsted II 228-7 (53.0)
London Colney 143-7 (53.0) Radlett III 141-10 (47.0)
*Parkfield 126-10 (32.0) *Cheshunt 205-6 (53.0)
*Old Elizabethans 199-5 (42.3) *Datchworth 198-8 (53.0)
*St Margaretsbury II 144-10 (43.2) *Baldock 197-6 (53.0)
*Brimsdown 190-4 (32.0) *Ickleford 188-10 (50.3)
Rickmansworth II 71-0 (25.1) Waltham X Rosedale 70-10 (37.0)
Hertingfordbury 210-9 (47.0) Preston II 228-3 (53.0)
Hexton 127-6 (45.3) North Enfield 126-10 (44.2)
*Wheathampstead II 124-8 (47.0) *Millhillians II 211-6 (53.0)

HCPL Division 2 East - 22 Jun, 2002

Potters Bar 200-9 (60.0) Hemel Hempstead Town 155-10 (52.5)
Luton Town 235-6 (59.0) Chorleywood 177-7 (54.0)
St Albans 263-9 (60.0) Hertford 208-6 (57.0)
Hoddesdon 177-10 (58.1) West Herts 154-9 (57.0)
Bishop's Stortford 165-6 (60.0) Langleybury 145-8 (54.0)
Stevenage 234-8 (60.0) Welwyn Garden City 199-8 (57.0)

Division One - 22 Jun, 2002

Millhillians 212-5 (43.5) St Margaretsbury 209-8 (53.0)
Watford Town 52-2 (13.4) Sawbridgeworth 48-10 (18.0)
Letchworth Garden City 156-7 (48.2) Harpenden 152-10 (49.4)
North Mymms 157-6 (45.2) Knebworth Park 153-7 (53.0)
Hitchin 162-9 (47.0) Dunstable 161-10 (53.0)

Division Twelve - 22 Jun, 2002

*Langleybury IV 90-3 (29.0) *Hertingfordbury II 89-10 (39.3)
Botany Bay III Hoddesdon IV Conceded
*St Albans IV 163-10 (50.1) *Hemel Hempstead Town V 164-8 (40.0)
*Bushey II 118-6 (48.0) *Monken Hadley II 223-5 (52.0)
Southgate Adelaide III Old Albanian III
*Ibis 110-6 (35.5) *Tewin II 106-10 (52.0)
Harpenden IV 110-10 (45.4) Letchworth Garden City V 227-3 (46.0)

Division Two - 22 Jun, 2002

*Cottered 68-4 (13.5) *Northwood 64-10 (22.1)
Flitwick 236-2 (47.0) UCA 191-10 (45.3)
*Leverstock Green 114-10 (40.2) *Radlett II 92-10 (39.0)
Old Albanian 118-10 (48.0) Preston 119-7 (42.0)
Hemel Hempstead Town II 213-6 (53.0) Hoddesdon II 125-10 (33.4)
*Knebworth Park II 122-8 (43.2) *Chipperfield 121-10 (49.1)
*Hatfield 75-10 (28.2) *Abbots Langley 76-1 (20.0)
Kings Langley 212-7 (53.0) Berkhamsted 160-7 (47.0)
Cockfosters 213-10 (49.4) Eversholt 232-4 (49.0)
*Ampthill Town 67-2 (27.0) *Broxbourne 66-10 (32.3)

Division Eleven - 22 Jun, 2002

Knebworth Park V 227-4 (44.0) Rickmansworth III 88-10 (25.1)
Hatfield III 229-8 (45.3) Broxbourne III 228-6 (53.0)
*Rising Stars 193-4 (51.0) *Chorleywood III 192-10 (42.2)
Bragbury 65-3 (25.2) Abbots Langley III 63-10 (31.4)
St Margaretsbury III 85-10 (42.3) Baldock II 87-1 (22.2)
*Flamstead 166-10 (36.2) *Luton Town III 211-4 (46.0)
Leverstock Green III 127-6 (49.0) North Mymms IV 204-4 (51.0)
*Northwood III 99-10 (32.1) *Bentley Heath 80-10 (29.1)
*Wormley III 174-10 (46.0) *Cheshunt II 175-7 (47.0)

HCPL Division 1 - 21 Jun, 2003

*Hemel Hempstead Town 158-5 (37.1) *Slough 155-10 (51.0)
*Reading 193-9 (45.2) *Basingstoke & North Hants 190-10 (56.4)
Oxford v Radlett
High Wycombe 268-5 (59.0) Beaconsfield 244-7 (61.0)
*Henley 187-4 (55.0) *Banbury 316-6 (65.0)

Division Eleven - 21 Jun, 2003

Wormley III 166-10 (51.0) Bushey II 115-10 (37.0)
*Bragbury 104-4 (17.3) *Chorleywood III 103-10 (46.2)
Leverstock Green III 242-4 (40.4) Hemel Hempstead Town V 237-10 (47.3)
North Mymms IV 135-10 (48.2) Northwood III 136-8 (42.2)
*Abbots Langley III 197-10 (52.3) *Frogmore 198-3 (40.3)
Ickleford Cricketers Hatfield III Conceded
*Baldock II 121-7 (41.0) *St Margaretsbury III 118-10 (36.2)
Rickmansworth III 100-10 (33.0) Luton Town III 101-1 (11.0)
Harpenden IV 205-7 (53.0) St Albans IV 153-10 (44.0)

Division Seven - 21 Jun, 2003

*Flitwick II 155-6 (53.0) *Shenley Village 157-1 (27.0)
*Hatfield Crusaders 169-6 (42.0) *Hertford III 165-9 (53.0)
Elstree 108-10 (34.0) UCA 251-9 (41.5)
*Old Centralians 243-6 (52.0) *Allenburys 150-10 (45.0)
Botany Bay II 182-2 (40.1) Old Owens 179-8 (53.0)
Boxmoor II 185-9 (53.0) Graveley 186-4 (36.3)
Watford Town II Cottered II
St Albans III 238-7 (53.0) Cavendish 239-6 (39.4)
Dunstable III 117-10 (40.0) Old Cholmeleians 118-1 (0.0)
*Northwood Town II 91-10 (33.3) *Leverstock Green II 93-4 (17.3)

Division Five - 21 Jun, 2003

*Old Elizabethans 153-10 (26.0) *Hemel Hempstead Town III 156-7 (42.0)
*Radlett III 243-2 (43.0) *Brimsdown 174-10 (43.0)
*Hatch End 154-10 (47.4) *Rickmansworth II 139-10 (44.2)
*St Margaretsbury II 180-9 (47.0) *Baldock 182-8 (53.0)
Ampthill Town II 67-10 (26.0) Parkfield 163-10 (43.0)
*Millhillians II 240-6 (50.0) *Preston II 170-8 (50.0)
Old Finchleians II 161-2 (28.4) Chorleywood II 157-7 (53.0)
Kings Langley II 214-7 (53.0) Cheshunt 138-10 (28.0)
Hexton 133-10 (37.3) Hertingfordbury 134-4 (30.0)
*Berkhamsted II 180-7 (48.3) *Datchworth 179-10 (50.2)

Division One - 21 Jun, 2003

*Knebworth Park 129-9 (47.0) *Abbots Langley 262-10 (50.3)
*Luton Town 222-5 (46.0) *Sawbridgeworth 220-7 (53.0)
Langleybury 141-9 (48.0) Hitchin 173-10 (51.3)
Harpenden 232-8 (53.0) Letchworth Garden City 233-7 (47.0)
*Dunstable 220-10 (44.4) *Bishop's Stortford 235-8 (53.0)
*North Mymms 211-10 (52.0) *Radlett II 188-7 (48.0)

Division Four - 21 Jun, 2003

Potters Bar II 227-8 (52.0) Holtwhites Trinibis 228-6 (46.0)
Clarendon 157-5 (47.0) Langleybury II 194-10 (53.0)
*North Enfield 147-5 (35.0) *Luton Town II 146-8 (53.0)
*Waltham X Rosedale 193-9 (47.0) *Totteridge 231-10 (53.0)
*Sandridge 82-10 (47.0) *Boxmoor 83-8 (35.1)
*Sawbridgeworth II 155-6 (46.0) *Hatfield Hyde 154-10 (52.3)
North Mymms II 169-6 (35.0) Old Camdenians 167-10 (51.0)
Old Haberdashers 200-9 (53.0) Clifton 156-10 (41.0)
*London Colney 210-7 (53.0) *Ickleford 211-1 (35.4)
*Stevenage II 135-6 (49.0) *West Herts II 248-4 (51.0)

Division Six - 21 Jun, 2003

*Hatfield II 203-10 (35.2) *Radlett IV 204-4 (49.5)
*Broxbourne II 163-10 (0.0) *Wheathampstead II 233-6 (0.0)
*Chipperfield II 234-5 (53.0) *Southgate Compton 118-10 (32.3)
Cockfosters II 242-4 (48.0) Hitchin II 184-10 (42.3)
Eversholt II 148-7 (45.3) Old Albanian II 144-8 (53.0)
Little Berkhamsted Sahibs 170-6 (53.0) Harpenden III 174-6 (42.5)
*Holtwhites Trinibis II 147-10 (38.0) *Tewin 148-8 (48.0)
Letchworth Garden City III 201-5 (46.0) Northwood II 200-10 (49.5)
*Knebworth Park III 224-8 (53.0) *Ware 113-10 (30.4)
Watton-at-Stone 228-8 (53.0) Abbots Langley II 193-10 (46.0)

Division Twelve - 21 Jun, 2003

Botany Bay III 135-5 (29.0) Ibis 132-10 (47.1)
Potters Bar IV 170-9 (47.0) Monken Hadley II 187-9 (53.0)
*Hertingfordbury II 225-5 (45.0) *Thorley II 185-9 (55.0)
*Southgate Adelaide III *Langleybury IV
Letchworth Garden City V 102-10 (31.0) Shenley Village III 103-3 (28.3)
Hoddesdon IV 147-2 (21.2) Radlett V 146-10 (41.3)
Tewin II 113-10 (47.0) Waltham X Rosedale III 115-7 (33.3)

Division Three - 21 Jun, 2003

Redbourn 152-5 (34.0) St Albans II 150-10 (52.4)
Northwood Town 92-5 (22.2) Cottered 89-10 (34.3)
Wheathampstead 239-8 (42.4) Southgate Adelaide 236-8 (53.0)
Harpenden II 164-10 (48.2) Rickmansworth 201-6 (51.0)
Northampton Exiles 79-10 (35.0) Bushey 115-10 (49.0)
Bishop's Stortford II 193-9 (47.0) Bayford & Hertford 200-8 (53.0)
County Hall 202-8 (46.3) Potton Town 201-6 (53.0)
Hertford II 247-9 (53.0) Botany Bay 253-4 (47.0)
*Reed 253-5 (53.0) *Welwyn Garden City II 248-8 (47.0)
*Letchworth Garden City II 232-1 (48.0) *Hatfield 193-10 (51.5)

Division Two - 21 Jun, 2003

*Hoddesdon II 148-10 (38.4) *Berkhamsted 197-9 (53.0)
Leverstock Green 89-10 (35.5) Northwood 88-10 (34.3)
*Broxbourne 188-10 (49.5) *Old Albanian 192-6 (50.0)
*Knebworth Park II 124-10 (39.1) *Kings Langley 128-5 (29.1)
Cockfosters 128-10 (37.4) Dunstable II 204-6 (53.0)
*Old Finchleians 202-9 (53.0) *Chipperfield 164-8 (47.0)
*Hemel Hempstead Town II 165-10 (46.0) *Northchurch 166-4 (34.0)
Flitwick 180-7 (45.4) Eversholt 177-9 (53.0)
Preston 215-9 (52.0) Watford Town 216-5 (46.2)
*Wormley 152-8 (39.5) *Ampthill Town 151-7 (53.0)

Division Thirteen - 21 Jun, 2003

*Met Police Bushey II 160-10 (43.0) *Northampton Exiles III 127-10 (42.2)
Watton-at-Stone II v Potton Town III
Wheathampstead III v Flamstead II
*Welwyn Garden City IV *Hexton III Conceded
*Datchworth III 124-10 (48.3) *St Margaretsbury IV 105-10 (44.0)

HCPL Division 2 East - 21 Jun, 2003

Stevenage 235-10 (59.2) Millhillians 153-9 (50.0)
St Margaretsbury 105-10 (47.4) Potters Bar 106-5 (28.2)
West Herts 174-8 (60.0) Welwyn Garden City 177-6 (48.3)
*Chorleywood 165-8 (50.0) *Hertford 234-10 (59.1)
*St Albans 236-5 (51.0) *Hoddesdon 274-10 (59.4)

Division Ten - 21 Jun, 2003

Kings Langley III 105-5 (11.4) Rising Stars 103-10 (34.1)
*Letchworth Garden City IV 124-10 (37.0) *Dunstable IV 125-5 (30.0)
*West Herts III 94-10 (43.3) *Flamstead 95-1 (17.3)
Stevenage IV 252-9 (53.0) Bentley Heath 254-2 (38.4)
Old Cholmeleians II 137-10 (41.4) Datchworth II 125-10 (51.4)
*Brimsdown II 182-9 (49.0) *Knebworth Park V 160-10 (47.0)
*Broxbourne III *Two Woods
*Harpenden Dolphins 129-3 (35.3) *Weston 128-10 (42.5)
Cheshunt II