06 Jul, 2019

Premier Division

Bishop's Stortford v Hertford
Harpenden v Totteridge Millhillians
Luton Town & Indians v North Mymms
West Herts v Welwyn Garden City
Radlett v Potters Bar

Championship

Ampthill Town v Dunstable
Hoddesdon v Reed
Hemel Hempstead Town v Flitwick
Old Owens v Shenley Village
Letchworth Garden City v Leverstock Green

Division One

Kings Langley v Broxbourne
Ickleford v Knebworth Park
Sawbridgeworth v Harpenden II
Langleybury v Preston
Old Albanian v Hitchin

Division Two A

Totteridge Millhillians II v Berkhamsted
Old Elizabethans v St Margaretsbury
Holtwhites Trinibis v Chorleywood
Abbots Langley v Stevenage
Watford Town v St Albans

Division Two B

Bushey v Allenburys & County Hall
Welwyn Garden City II v Potton Town
Redbourn v Cockfosters
Hertford II v Radlett II
Flitwick II v Northwood

Division Three A

Dunstable II v Letchworth Garden City II
North Enfield v Bishop's Stortford II
Bayford & Hertford v Luton Town & Indians II
Datchworth v Hoddesdon II
Eversholt v Northchurch

Division Three B

Chipperfield Clarendon v Langleybury II
Wheathampstead v Harpenden III
Potters Bar II v West Herts II
Lutonian v Hemel Hempstead Town II

Division Four A

Hatfield Hyde v Parkfield & Headstone
Knebworth Park II v Old Finchleians
Northwood Town v Sandridge
Leverstock Green II v Old Haberdashers
Hatfield & Crusaders v Cheshunt Rosedale

Division Four B

Northampton Exiles v Sawbridgeworth II
Hitchin II v Flamstead
Stevenage II v Watford Town II
Chorleywood II v Holtwhites Trinibis II
Reed II v Ampthill Town II

Division Five A

Rickmansworth v Bentley Heath
St Albans II v Ickleford II
Frogmore v Clifton
London Colney v Radlett III
North Mymms II v Hertford III

Division Five B

Luton Town & Indians III v Abbots Langley II
Broxbourne II v Old Albanian II
Welwyn Garden City III v Baldock
Tewin v Redbourn II
Shenley Village II v Hertingfordbury

Division Six A

Letchworth Garden City III v Bushey II
Old Finchleians II v Old Cholmeleians
Old Camdenians v Hemel Hempstead Town III
Preston II v Mill Hill Village

Division Six B

Radlett IV v Kings Langley II
Allenburys & County Hall II v Watton-at-Stone
Boxmoor v Old Elizabethans II
Cheshunt Rosedale II v Hatfield & Crusaders II
Berkhamsted II v Potters Bar III

Division Seven A

St Margaretsbury II v Datchworth II
Greenwood Park v Weston
Northwood II v Old Owens II
Totteridge Millhillians III v Chipperfield Clarendon II
Pirton v Rickmansworth II

Division Seven B

Ware v Offley & Stopsley
Flitwick III v Bovingdon
Hatch End v Potten End
Southgate Adelaide II v Dunstable III
Stevenage III v Botany Bay

Division Eight A

Northchurch II v Northwood Town II
Old Cholmeleians II v Luton Town & Indians IV
Knebworth Park III v Wheathampstead II
St Albans III v Northampton Exiles II
Harpenden IV v Harpenden Dolphins

Division Eight B

Baldock II v Stevenage IV
Leverstock Green III v Redbourn III
Old Albanian III v West Herts III
Mill Hill Village II v Shenley Village III
Little Berkhamsted Sahibs v Lutonian II

Division Nine A

Hertford IV v Old Minchendenians
Langleybury III v Hatfield Hyde II
Hemel Hempstead Town IV v Welwyn Garden City IV
Hitchin III v Letchworth Garden City IV
Sandridge II v Aldenham

Division Nine B

Great Gaddesden v Bayford & Hertford II
Watford Town III v Hoddesdon III
Parkfield & Headstone II v Boxmoor II
Preston III v London Colney II
Cheshunt Rosedale III v Harpenden V

Division Ten A

Bentley Heath II v Bushey III
Hoddesdon IV v Rickmansworth III
Holtwhites Trinibis III v Frogmore II
Reed III v Ickleford III
West Herts IV v Southgate Compton

Division Ten B

Northampton Exiles III v North Enfield II
Northwood III v Totteridge Millhillians IV
Old Elizabethans III v Old Eastcotians
Chorleywood III v Abbots Langley III
Cockfosters III v Old Owens III

Regional Division A East

Potters Bar IV v Hatfield & Crusaders III
Old Haberdashers II v Mill Hill Village III
Stevenage V v Hitchin IV
Hertingfordbury II v Datchworth III
St Margaretsbury III v Knebworth Park IV

Regional Division A West

Flamstead II v Chorleywood IV
Shenley Village IV v Watford Town IV
Potten End II v Old Albanian IV
Redbourn IV v Bamville
Berkhamsted III v St Albans IV

Regional Division B East

Letchworth Garden City V v Southgate Adelaide III
Baldock III v Old Minchendenians II
Botany Bay II v Ware II
Hatfield & Crusaders IV v Stevenage VI
Welwyn Garden City V v Preston IV
Datchworth IV v Hatfield Hyde III
Broxbourne III v Tewin II

Regional Division B West

Northwood Town III v Boxmoor III
Harpenden VI v Old Camdenians II
Rickmansworth IV v Leverstock Green IV
Markyate & Luton Town v Hatch End II
Kings Langley III v Wheathampstead III
West Herts V v Berkhamsted IV
Bushey IV v Northwood IV
Chipperfield Clarendon III v Langleybury IV