04 Jul, 2020

Premier Division

Reed v Hoddesdon
Harpenden v Totteridge Millhillians
Potters Bar v Radlett
North Mymms v Hertford
Welwyn Garden City v West Herts

Championship

Preston v Hemel Hempstead Town
Letchworth Garden City v Bishop's Stortford
Shenley Village v Langleybury
Flitwick v Dunstable
Luton Town & Indians v Old Owens

Division One

Leverstock Green v Hitchin
Holtwhites Trinibis v Broxbourne
St Margaretsbury v Ickleford
Old Albanian v Harpenden II
Ampthill Town v Sawbridgeworth

Division Two A

Watford Town v Knebworth Park
St Albans v Abbots Langley
Kings Langley v Redbourn
Chorleywood v Berkhamsted
Bushey v Stevenage

Division Two B

Allenburys & County Hall v Welwyn Garden City II
Radlett II v Old Elizabethans
Hoddesdon II v Flitwick II
Hertford II v Potters Bar II
Northwood v Northchurch

Division Three A

Eversholt v Luton Town & Indians II
Potton Town v Datchworth
Dunstable II v North Enfield
Parkfield & Headstone v Letchworth Garden City II
Totteridge Millhillians II v Chipperfield Clarendon

Division Three B

Hemel Hempstead Town II v Reed II
Harpenden III v Wheathampstead
Bayford & Hertford v Sandridge
West Herts II v Cockfosters
Lutonian v Southgate Adelaide

Division Four A

Rickmansworth v Leverstock Green II
Hatfield & Crusaders v Watford Town II
Northwood Town v Old Finchleians
Bishop's Stortford II v Cheshunt Rosedale
Langleybury II v Old Haberdashers

Division Four B

London Colney v Chorleywood II
Flamstead v Shenley Village II
Hitchin II v Holtwhites Trinibis II
Stevenage II v Ampthill Town II
Hatfield Hyde v Northampton Exiles

Division Five A

Old Camdenians v Frogmore
Ickleford II v Tewin
Hertford III v North Mymms II
Radlett III v Bentley Heath
Knebworth Park II v St Albans II

Division Five B

Welwyn Garden City III v Hertingfordbury
Baldock v Old Albanian II
Broxbourne II v Luton Town & Indians III
Redbourn II v Boxmoor
Sawbridgeworth II v Mill Hill Village

Division Six A

Old Cholmeleians v Radlett IV
Berkhamsted II v Northwood II
Letchworth Garden City III v Bushey II
Old Finchleians II v Preston II
Hemel Hempstead Town III v Clifton

Division Six B

Greenwood Park v Watton-at-Stone
Potten End v Potters Bar III
Cheshunt Rosedale II v Allenburys & County Hall II
Abbots Langley II v Rickmansworth II
Old Elizabethans II v Hatfield & Crusaders II

Division Seven A

Pirton v Weston
Cockfosters II v St Margaretsbury II
Datchworth II v Botany Bay
Flitwick III v Stevenage III
Old Owens II v Northwood Town II

Division Seven B

Offley & Stopsley v Harpenden Dolphins
Northampton Exiles II v Shenley Village III
Northchurch II v Hatch End
Southgate Adelaide II v Bovingdon
Ware v Kings Langley II

Division Eight A

Aldenham v St Albans III
Chipperfield Clarendon II v Old Cholmeleians II
Luton Town & Indians IV v Harpenden IV
Wheathampstead II v Pinner
Little Berkhamsted Sahibs v Lutonian II

Division Eight B

West Herts III v Baldock II
Leverstock Green III v Totteridge Millhillians III
Mill Hill Village II v Old Albanian III
Dunstable III v Watford Town III
Redbourn III v Old Minchendenians

Division Nine A

Langleybury III v Hatfield Hyde II
Sandridge II v Knebworth Park III
Hitchin III v Hemel Hempstead Town IV
Southgate Compton v Welwyn Garden City IV
Bentley Heath II v Hoddesdon III

Division Nine B

Bushey III v Old Eastcotians
Great Gaddesden v Hertford IV
Cheshunt Rosedale III v Preston III
Stevenage IV v London Colney II
Boxmoor II v Bayford & Hertford II

Division Ten A

Northwood III v Rickmansworth III
Bamville v Letchworth Garden City IV
Old Haberdashers II v West Herts IV
Pinner II v Reed III
Harpenden V v Holtwhites Trinibis III

Division Ten B

North Enfield II v Northampton Exiles III
Chorleywood III v Parkfield & Headstone II
Preston IV v Mill Hill Village III
Frogmore II v Old Elizabethans III
Hoddesdon IV v Flamstead II

Regional Division A East

Cockfosters III v Datchworth III
Tewin II v St Margaretsbury III
Broxbourne III v Hitchin IV
Hertingfordbury II v Stevenage V
Potters Bar IV v Ickleford III

Regional Division A West

Old Albanian IV v Potten End II
Shenley Village IV v Harpenden VI
Watford Town IV v Abbots Langley III
Boxmoor III v Markyate & Luton Town
St Albans IV v Berkhamsted III

Regional Division B East

Stevenage VI v Old Owens III
Botany Bay II v Hatfield & Crusaders III
Hatfield Hyde III v Ware II
Letchworth Garden City V v Little Berkhamsted Sahibs II

Regional Division B West

Chipperfield Clarendon III v Leverstock Green IV
Wheathampstead III v Old Camdenians II
Rickmansworth IV v Northwood IV
Old Minchendenians II v Redbourn IV
Hatch End II v Northwood Town III

Regional Division C East

Knebworth Park IV v Baldock III
Tye Green v Hoddesdon V
Datchworth IV v Edmonton
Hitchin V v Hatfield Hyde IV

Regional Division C West

Southgate Adelaide III v Chorleywood IV
North Mymms III v Kings Langley III
Berkhamsted IV v Bushey IV
West Herts V v Watford Town V