03 Jul, 2021

Premier Division

Totteridge Millhillians v Radlett
Harpenden v West Herts
Potters Bar v Hertford
Hoddesdon v North Mymms
Reed v Welwyn Garden City

Championship

Langleybury v Bishop's Stortford
Old Owens v Shenley Village
Letchworth Garden City v Preston
Flitwick v Dunstable
Hemel Hempstead Town v Luton Town & Indians

Division One

Hitchin v Harpenden II
Ampthill Town v Leverstock Green
Old Albanian v Holtwhites Trinibis
St Margaretsbury v Sawbridgeworth
Broxbourne v Ickleford

Division Two A

St Albans v Abbots Langley
Redbourn v Kings Langley
Watford Town v Berkhamsted
Bushey v Knebworth Park
Stevenage v Chorleywood

Division Two B

Welwyn Garden City II v Flitwick II
Northwood v Potters Bar II
Northchurch v Hoddesdon II
Radlett II v Allenburys & County Hall
Hertford II v Old Elizabethans

Division Three A

Chipperfield Clarendon v Eversholt
Luton Town & Indians II v Totteridge Millhillians II
Dunstable II v Letchworth Garden City II
Parkfield & Headstone v Datchworth
Potton Town v North Enfield

Division Three B

Southgate Adelaide v Harpenden III
West Herts II v Sandridge
Wheathampstead v Hemel Hempstead Town II
Lutonian v Bayford & Hertford
Cockfosters v Reed II

Division Four A

Hatfield & Crusaders v Rickmansworth
Leverstock Green II v Northwood Town
Old Haberdashers v Watford Town II
Cheshunt Rosedale v Old Finchleians
Bishop's Stortford II v Langleybury II

Division Four B

Northampton Exiles v London Colney
Holtwhites Trinibis II v Hatfield Hyde
Chorleywood II v Stevenage II
Flamstead v Hitchin II
Shenley Village II v Ampthill Town II

Division Five A

North Mymms II v Radlett III
Ickleford II v Hertford III
Frogmore v St Albans II
Knebworth Park II v Old Camdenians
Tewin v Bentley Heath

Division Five B

Luton Town & Indians III v Redbourn II
Sawbridgeworth II v Mill Hill Village
Hertingfordbury v Welwyn Garden City III
Baldock v Old Albanian II
Boxmoor v Broxbourne II

Division Six A

Berkhamsted II v Bushey II
Preston II v Northwood II
Letchworth Garden City III v Clifton
Radlett IV v Old Cholmeleians
Old Finchleians II v Hemel Hempstead Town III

Division Six B

Allenburys & County Hall II v Cheshunt Rosedale II
Abbots Langley II v Potters Bar III
Rickmansworth II v Greenwood Park
Potten End v Watton-at-Stone
Old Elizabethans II v Hatfield & Crusaders II

Division Seven A

Flitwick III v Botany Bay
Datchworth II v Stevenage III
Northwood Town II v Cockfosters II
Weston v St Margaretsbury II

Division Seven B

Offley & Stopsley v Northchurch II
Kings Langley II v Ware
Harpenden Dolphins v Shenley Village III
Hatch End v Northampton Exiles II
Bovingdon v Southgate Adelaide II

Division Eight A

Harpenden IV v Luton Town & Indians IV
Old Cholmeleians II v Wheathampstead II
Pinner v Lutonian II
Little Berkhamsted Sahibs v Chipperfield Clarendon II
Aldenham v St Albans III

Division Eight B

Totteridge Millhillians III v Watford Town III
Old Albanian III v Leverstock Green III
Old Minchendenians v West Herts III
Mill Hill Village II v Redbourn III
Dunstable III v Baldock II

Division Nine A

Sandridge II v Langleybury III
Welwyn Garden City IV v Hoddesdon III
Hemel Hempstead Town IV v Southgate Compton
Bentley Heath II v Knebworth Park III
Hatfield Hyde II v Hitchin III

Division Nine B

London Colney II v Great Gaddesden
Bayford & Hertford II v Bushey III
Stevenage IV v Old Eastcotians
Hertford IV v Cheshunt Rosedale III
Preston III v Boxmoor II

Division Ten A

Northwood III v Pinner II
Rickmansworth III v Letchworth Garden City IV
Harpenden V v Reed III
West Herts IV v Old Haberdashers II
Holtwhites Trinibis III v Bamville

Division Ten B

North Enfield II v Flamstead II
Northampton Exiles III v Parkfield & Headstone II
Chorleywood III v Letchmore
Hoddesdon IV v Preston IV
Mill Hill Village III v Old Elizabethans III

Regional Division A East

Datchworth III v Cockfosters III
Ickleford III v Tewin II
St Margaretsbury III v Hertingfordbury II
Potters Bar IV v Broxbourne III
Hitchin IV v Stevenage V

Regional Division A West

Watford Town IV v Harpenden VI
Abbots Langley III v Potten End II
Shenley Village IV v Markyate & Luton Town
Boxmoor III v Berkhamsted III
St Albans IV v Old Albanian IV

Regional Division B East

Baldock III v Old Owens III
Botany Bay II v Letchworth Garden City V
Welwyn Garden City V v Hatfield & Crusaders III
Ware II v Little Berkhamsted Sahibs II
Edmonton v Hatfield Hyde III

Regional Division B West

Redbourn IV v Wheathampstead III
Northwood Town III v Northwood IV
Old Minchendenians II v Chipperfield Clarendon III
Old Camdenians II v Rickmansworth IV
Leverstock Green IV v Hatch End II

Regional Division C East

Hoddesdon V v Tye Green
Cheshunt Rosedale IV v Southgate Adelaide III
North Mymms III v St Margaretsbury IV
Broxbourne IV v Mill Hill Village IV

Regional Division C West

Kings Langley III v Watford Town V
Berkhamsted IV v Chorleywood IV
Pinner III v West Herts V
Bushey IV v Northwood Town IV
Northwood V v Batchworth

Regional Division C North

Knebworth Park IV v Datchworth IV
Tewin III v Ickleford IV
Baldock IV v Flitwick IV
Wheathampstead IV v Hitchin V