02 Jul, 2022

Premier Division

Harpenden v Bishop's Stortford
Hoddesdon v Welwyn Garden City
Radlett v Potters Bar
North Mymms v West Herts
Hertford v Totteridge Millhillians

Championship

Dunstable v Broxbourne
Flitwick v Preston
Luton Town & Indians v Hemel Hempstead Town
Reed v Shenley Village
Hitchin v Old Owens

Division One

Redbourn v Harpenden II
Ampthill Town v Old Albanian
St Margaretsbury v Langleybury
St Albans v Sawbridgeworth
Leverstock Green v Letchworth Garden City

Division Two A

Holtwhites Trinibis v Berkhamsted
Chorleywood v Stevenage
Ickleford v Hoddesdon II
Bushey v Watford Town
Abbots Langley v Old Elizabethans

Division Two B

Northchurch v Northwood
Letchworth Garden City II v Hertford II
Potters Bar II v Radlett II
Kings Langley v Lutonian
Eversholt v Flitwick II

Division Three A

Allenburys & County Hall v Knebworth Park
West Herts II v Dunstable II
North Enfield v Potton Town
Rickmansworth v Datchworth
Totteridge Millhillians II v Chipperfield Clarendon

Division Three B

Wheathampstead v Bayford & Hertford
Parkfield & Headstone v Reed II
Welwyn Garden City II v Cockfosters
Hemel Hempstead Town II v Sandridge
London Colney v Old Finchleians

Division Four A

Tewin v Cheshunt Rosedale
Hatfield & Crusaders v Old Haberdashers
Bishop's Stortford II v Hitchin II
Northwood Town v Southgate Adelaide
Watford Town II v Luton Town & Indians II

Division Four B

Shenley Village II v Ampthill Town II
Stevenage II v Redbourn II
Hatfield Hyde v Chorleywood II
Harpenden III v St Albans II
Langleybury II v Holtwhites Trinibis II

Division Five A

Radlett III v Bentley Heath
Hertford III v North Mymms II
Preston II v Frogmore
Broxbourne II v Northampton Exiles
Old Camdenians v Leverstock Green II

Division Five B

Clifton v Baldock
Flamstead v Mill Hill Village
Sawbridgeworth II v Hertingfordbury
Boxmoor v Potten End
Old Albanian II v Ickleford II

Division Six A

Old Owens II v Letchworth Garden City III
Northwood II v Bushey II
Berkhamsted II v Radlett IV
Watton-at-Stone v Hemel Hempstead Town III
Knebworth Park II v Welwyn Garden City III

Division Six B

Luton Town & Indians III v Hatfield & Crusaders II
Old Elizabethans II v Bovingdon
Botany Bay v Potters Bar III
Old Finchleians II v Greenwood Park
Cheshunt Rosedale II v Rickmansworth II

Division Seven A

Ware v Northwood Town II
Lutonian II v Abbots Langley II
Stevenage III v Old Cholmeleians
Weston v Flitwick III
Datchworth II v St Margaretsbury II

Division Seven B

Cockfosters II v West Herts III
Harpenden Dolphins v Little Berkhamsted Sahibs
Southgate Adelaide II v Allenburys & County Hall II
Northampton Exiles II v Northchurch II
Shenley Village III v Hatch End

Division Eight A

Old Minchendenians v Aldenham
Pinner v St Albans III
Offley & Stopsley v Watford Town III
Chipperfield Clarendon II v Hitchin III
Old Cholmeleians II v Wheathampstead II

Division Eight B

Redbourn III v Old Albanian III
Mill Hill Village II v Harpenden IV
Langleybury III v Boxmoor II
Totteridge Millhillians III v Kings Langley II
Bentley Heath II v Dunstable III

Division Nine A

Hemel Hempstead Town IV v Luton Town & Indians IV
Southgate Compton v Hertford IV
Hoddesdon III v Bamville
Baldock II v Hatfield Hyde II
Sandridge II v Great Gaddesden

Division Nine B

Leverstock Green III v Preston III
Reed III v Flamstead II
Bushey III v Stevenage IV
Knebworth Park III v Pinner II
Cheshunt Rosedale III v London Colney II

Division 10 North

Preston IV v Tewin II
Ickleford III v Harpenden V
Letchworth Garden City IV v Stevenage V
Markyate v Datchworth III
Hitchin IV v Redbourn IV

Division 10 South

Mill Hill Village III v Parkfield & Headstone II
Old Haberdashers II v North Enfield II
Southgate Adelaide III v Botany Bay II
Holtwhites Trinibis III v Old Elizabethans III
Potters Bar IV v Letchmore

Division 10 East

St Albans IV v Hoddesdon IV
Welwyn Garden City IV v Shenley Village IV
Bayford & Hertford II v Hatfield Hyde III
Old Albanian IV v Broxbourne III
Abbots Langley III v St Margaretsbury III

Division 10 West

West Herts IV v Northwood III
Watford Town IV v Chorleywood III
Potten End II v Rickmansworth III
Berkhamsted III v Northwood Town III
Old Eastcotians v Berkhamsted IV

Division 11 North

Wheathampstead III v Hatfield & Crusaders III
Flitwick IV v Tewin III
Baldock III v Hitchin V
Harpenden VI v Baldock IV
Welwyn Garden City V v Letchworth Garden City V

Division 11 South

Chipperfield Clarendon III v Boxmoor III
Chorleywood IV v Old Camdenians II
Northwood IV v West Herts V
Rickmansworth IV v Leverstock Green IV
Hatch End II v Pinner III

Division 11 East

Tye Green v Old Owens III
Little Berkhamsted Sahibs II v Old Minchendenians II
Hertingfordbury II v Ware II
Cockfosters III v Northampton Exiles III
Broxbourne IV v Edmonton

Division 12 North

Hitchin VI v Lutonian III
Stevenage VI v Ickleford IV
Datchworth IV v Wheathampstead IV
Kimpton v Knebworth Park IV

Division 12 South

Berkhamsted V v Batchworth
Northwood Town IV v Bushey IV
Kings Langley III v Watford Town V
Edgware v Northwood V
Royal Herts v West Herts VI

Division 12 East

Hatfield Hyde IV v Old Minchendenians III
North Mymms III v Holtwhite Trinibis IV
St Margaretsbury IV v Cheshunt Rosedale IV
Hoddesdon V v Southgate Compton II
Broxbourne V v Mill Hill Village IV