06 Jul, 2024

Premiership

Radlett v Bishop's Stortford
Hertford v Old Owens
Harpenden v Potters Bar
West Herts v Shenley Village
North Mymms v Totteridge Millhillians

Championship

Chorleywood v Broxbourne
Letchworth Garden City v Dunstable Town
St Albans v Hemel Hempstead Town
Flitwick v Hoddesdon
Preston v Welwyn Garden City

Division 1

Luton Town & Indians v Hitchin
Abbots Langley v Leverstock Green
St Margaretsbury v Lutonian
Sawbridgeworth v Old Elizabethans
Reed v Redbourn

Division 2 A

Radlett II v Eversholt
Berkhamsted v Harpenden II
Ampthill Town v Langleybury
Watford Town v Northwood
Stevenage v West Herts II

Division 2 B

Kings Langley v Flitwick II
Welwyn Garden City II v Hertford II
Bishop's Stortford II v Holtwhites Trinibis
Knebworth Park v Old Finchleians
Potters Bar II v Rickmansworth

Division 3 A

Tewin v Bushey
Datchworth v Ickleford
Totteridge Millhillians II v Letchworth Garden City II
Allenburys & County Hall v Potton Town
Hemel Hempstead Town II v St Albans II

Division 3 B

Hoddesdon II v Chorleywood II
Chipperfield Clarendon v Cockfosters
Dunstable Town II v Northchurch
London Colney v Northwood Town
Redbourn II v Wheathampstead

Division 4 A

Shenley Village II v Hatfield & Crusaders
Hitchin II v Old Camdenians
Cheshunt Rosedale v Old Haberdashers
North Enfield v Sandridge
Leverstock Green II v Watford Town II

Division 4 B

Flamstead v Hatfield Hyde
Broxbourne II v Northampton Exiles
Holtwhites Trinibis II v Preston II
Harpenden III v Reed II
Bayford & Hertford v Stevenage II

Division 5 A

Lutonian II v Bentley Heath
Mill Hill Village v Clifton
Old Owens II v Luton Town & Indians II
Potten End v North Mymms II
Boxmoor v Southgate Adelaide

Division 5 B

Old Finchleians II v Berkhamsted II
Old Albanians v Cheshunt Rosedale II
Botany Bay v Frogmore
Northwood II v Greenwood Park
Langleybury II v Sawbridgeworth II

Division 6 A

Weston v Abbots Langley II
Pinner v Hemel Hempstead Town III
Baldock v Hertford III
Rickmansworth II v Watton-at-Stone
Welwyn Garden City III v Ampthill Town II

Division 6 B

Eaton Bray v Aldenham
Old Elizabethans II v Hertingfordbury
Ickleford II v Knebworth Park II
Hatfield & Crusaders II v St Margaretsbury II
Southgate Adelaide II v Stevenage III

Division 7 East

Wheathampstead II v Harpenden Dolphins
Letchworth Garden City III v Hitchin III
St Albans III v Mill Hill Village II
Radlett III v Old Minchendenians
Shenley Village III v Potters Bar III

Division 7 West

Bushey II v Flitwick III
Northwood Town II v Hatch End
Watford Town III v Kings Langley II
Northchurch II v Ley Hill
West Herts III v Luton Town & Indians III

Division 8 East

Northampton Exiles II v Allenburys & County Hall II
Bentley Heath II v Datchworth II
Hatfield Hyde II v Little Berkhamsted
Old Cholmeleians v Southgate Compton
Cockfosters II v Totteridge Millhillians III

Division 8 West

Redbourn III v Boxmoor II
Dunstable Town III v Harpenden IV
Radlett IV v Markyate
Preston III v Old Cholmeleians II
Hemel Hempstead Town IV v Pinner II

Division 9 East

Southgate Compton II v Baldock II
Broxbourne III v London Colney II
Bamville v North Enfield II
Sandridge II v St Albans IV
Stevenage IV v Tewin II

Division 9 West

Rickmansworth III v Chipperfield Clarendon II
Great Gaddesden v Flamstead II
Luton Town & Indians IV v Offley & Stopsley
Leverstock Green III v Old Albanians II
Berkhamsted III v West Herts IV

Division 10 North

Ickleford III v Kimpton
Hitchin IV v Letchworth Garden City IV
Potton Town II v Preston IV
Knebworth Park III v Stevenage V
Wheathampstead III v Welwyn Garden City IV

Division 10 East

Ware v Bayford & Hertford II
Reed III v Broxbourne IV
Hertford IV v Cheshunt Rosedale III
St Margaretsbury III v Hoddesdon III
Hatfield & Crusaders III v Holtwhites Trinibis III

Division 10 South

Royal Herts v Abbots Langley III
Batchworth v Edgware
Pinner III v Northwood Town III
West Herts V v Old Eastcotians
Bushey III v Watford Town IV

Division 10 West

Northwood III v Berkhamsted IV
Flitwick IV v Eaton Bray II
Tring Park IV v Langleybury III
Chorleywood III v Lutonian III
Ley Hill II v West Herts VI

Division 10 Central

Old Camdenians II v Botany Bay II
Old Haberdashers II v Harpenden V
Old Elizabethans III v Old Albanians III
Mill Hill Village III v Old Owens III
Hatfield Hyde III v Shenley Village IV

Division 11 North

Bengeo v Baldock III
Letchworth Garden City V v Hitchin V
Welwyn Garden City V v Knebworth Park IV
Tewin III v St Margaretsbury IV
Datchworth IV v Ware II

Division 11 East

Old Camdenians III v Cockfosters III
Holtwhites Trinibis IV v Enfield IV
Cheshunt Rosedale IV v Mill Hill Village IV
Old Minchendenians III v Southgate Adelaide III

Division 11 South

Old Minchendenians II v Kings Langley III
Northwood Town IV v Letchmore
Hatch End II v Northwood V
Hemel Hempstead Town V v Pinner IV
Watford Town V v Rickmansworth IV

Division 11 West

Abbots Langley IV v Boxmoor III
Northwood IV v Chorleywood IV
Kings Langley IV v Dunstable Town IV
Redbourn V v Leverstock Green IV
Chipperfield Clarendon III v Potten End II

Division 11 Central

Hitchin VI v Datchworth III
Old Albanians IV v North Mymms III
Little Berkhamsted II v Redbourn IV
Harpenden VI v St Albans V
Potters Bar IV v Wheathampstead IV