First game of 2017 season:
Login here

Fixtures/Results - County T/20 Cup

Round 1

30 Apr Watford Town v West Herts
30 Apr Harpenden v Frogmore
30 Apr *Chipperfield Clarendon 117-10 (19.3) Lost to Northchurch 118-1 (11.2)
30 Apr *Shenley Village 185-8 (20) Beat Holtwhites Trinibis 160-10 (20)
30 Apr Hatfield Hyde v Datchworth
30 Apr *Northwood Town Beat Parkfield & Headstone Conceded
30 Apr Northampton Exiles 100-4 (20) Lost to *Old Elizabethans 90-0 (11.1) R
30 Apr *Broxbourne 176-7 (20) Beat Hoddesdon 71-10 (14.2)
30 Apr West Herts v Watford Town
30 Apr Frogmore v Harpenden
30 Apr Northchurch v Chipperfield Clarendon
30 Apr Holtwhites Trinibis v Shenley Village
30 Apr *Datchworth 193-4 (20) Beat Hatfield Hyde 77-10 (14.5)
30 Apr Parkfield & Headstone 119-8 (20) Beat *Northwood Town 97-8 (20)
30 Apr *Old Elizabethans 206-7 (20) Beat Northampton Exiles 98-9 (20)
30 Apr *Radlett 175-6 (20) Lost to Berkhamsted 127-5 (14) R
30 Apr Broxbourne Beat Hoddesdon Conceded
30 Apr *Radlett 97-10 (19.3) Lost to Berkhamsted 101-3 (16.4)

Round 2

30 Apr West Herts v Langleybury
30 Apr Frogmore v Welwyn Garden City
30 Apr *Cockfosters 183-4 (20) Beat Holtwhites Trinibis 133-8 (20)
30 Apr Watton-at-Stone 145-7 (20) Lost to *Datchworth 146-4 (16.1)
30 Apr Parkfield & Headstone 124-6 (20) Lost to *Bushey 126-6 (18.3)
30 Apr *Old Elizabethans Beat Mill Hill Village Conceded
30 Apr Bishop's Stortford Beat Hoddesdon Conceded
30 Apr Langleybury v West Herts
30 Apr *Welwyn Garden City Beat Frogmore Conceded
30 Apr *Holtwhites Trinibis 128-7 (20) Lost to Cockfosters 129-2 (16)
30 Apr Datchworth 222-2 (20) Beat *Watton-at-Stone 185-7 (20)
30 Apr Parkfield & Headstone 97-10 (20) Lost to *Bushey 100-2 (11.4)
30 Apr *Mill Hill Village Beat Old Elizabethans Conceded
30 Apr Bishop's Stortford v Hoddesdon
30 Apr *Berkhamsted 108-8 (20) Lost to Chipperfield Clarendon 109-3 (15)
30 Apr Berkhamsted Beat *Chipperfield Clarendon Conceded
11 Jun Radlett 129-9 (20) Lost to *Northchurch 130-3 (15.4)
25 Jun Northchurch v Radlett

Round 3

30 Apr Watford Town v Langleybury
30 Apr Harpenden v Welwyn Garden City
30 Apr Langleybury v Watford Town
30 Apr Welwyn Garden City Beat *Harpenden Conceded
30 Apr *Radlett 117-10 (18.1) Beat Chipperfield Clarendon 92-10 (19.4)
30 Apr Shenley Village v Cockfosters
30 Apr Cockfosters Beat Shenley Village Conceded
30 Apr *Hatfield Hyde 232-4 (20) Beat Watton-at-Stone 133-10 (17)
30 Apr Hatfield Hyde v Watton-at-Stone
30 Apr Northwood Town 107-4 (20) Lost to *Bushey 108-2 (15.2)
30 Apr Northwood Town 103-9 (20) Lost to *Bushey 104-4 (16.3)
30 Apr *Mill Hill Village Beat Northampton Exiles Conceded
30 Apr Bishop's Stortford v Broxbourne
30 Apr *Broxbourne 160-3 (20) Beat Bishop's Stortford 140-9 (20)
30 Apr *Northchurch Beat Berkhamsted Conceded
30 Apr *Berkhamsted 128-7 (20) Lost to Northchurch 130-7 (19)
11 Jun Radlett Beat Chipperfield Clarendon Conceded
25 Jun *Mill Hill Village 98-10 (18.2) Lost to Northampton Exiles 99-1 (16.2)

Round 4

09 Jul Datchworth v Bushey
09 Jul Cockfosters 122-8 (20) Lost to *Northchurch 126-5 (18.2)
09 Jul *Broxbourne 127-9 (20) Lost to Old Elizabethans 131-5 (19)
© Copyright DragonStack 2016