10 Aug, 2019

Premier Division

North Mymms v Welwyn Garden City
Luton Town & Indians v Harpenden
Radlett v West Herts
Hertford v Totteridge Millhillians
Potters Bar v Bishop's Stortford

Championship

Flitwick v Reed
Letchworth Garden City v Hoddesdon
Dunstable v Shenley Village
Hemel Hempstead Town v Old Owens
Leverstock Green v Ampthill Town

Division One

Sawbridgeworth v Langleybury
Hitchin v Kings Langley
Broxbourne v Preston
Harpenden II v Knebworth Park
Old Albanian v Ickleford

Division Two A

St Albans v Abbots Langley
Watford Town v Old Elizabethans
Stevenage v Chorleywood
Berkhamsted v St Margaretsbury
Totteridge Millhillians II v Holtwhites Trinibis

Division Two B

Potton Town v Bushey
Allenburys & County Hall v Northwood
Redbourn v Flitwick II
Cockfosters v Radlett II
Welwyn Garden City II v Hertford II

Division Three A

Eversholt v Bayford & Hertford
Northchurch v Letchworth Garden City II
Bishop's Stortford II v Datchworth
Hoddesdon II v Luton Town & Indians II
North Enfield v Dunstable II

Division Three B

Langleybury II v Harpenden III
Southgate Adelaide v Potters Bar II
West Herts II v Hemel Hempstead Town II
Chipperfield Clarendon v Lutonian

Division Four A

Northwood Town v Hatfield & Crusaders
Sandridge v Parkfield & Headstone
Knebworth Park II v Hatfield Hyde
Old Haberdashers v Cheshunt Rosedale
Old Finchleians v Leverstock Green II

Division Four B

Chorleywood II v Northampton Exiles
Holtwhites Trinibis II v Watford Town II
Flamstead v Sawbridgeworth II
Ampthill Town II v Hitchin II
Reed II v Stevenage II

Division Five A

Frogmore v North Mymms II
Ickleford II v Hertford III
Bentley Heath v St Albans II
Rickmansworth v London Colney
Radlett III v Clifton

Division Five B

Shenley Village II v Tewin
Hertingfordbury v Old Albanian II
Abbots Langley II v Welwyn Garden City III
Baldock v Redbourn II
Luton Town & Indians III v Broxbourne II

Division Six A

Bushey II v Old Finchleians II
Mill Hill Village v Hemel Hempstead Town III
Letchworth Garden City III v Old Camdenians
Preston II v Cockfosters II

Division Six B

Cheshunt Rosedale II v Berkhamsted II
Hatfield & Crusaders II v Watton-at-Stone
Kings Langley II v Boxmoor
Radlett IV v Allenburys & County Hall II
Old Elizabethans II v Potters Bar III

Division Seven A

Datchworth II v Greenwood Park
Northwood II v Totteridge Millhillians III
St Margaretsbury II v Pirton
Weston v Chipperfield Clarendon II
Old Owens II v Rickmansworth II

Division Seven B

Stevenage III v Hatch End
Flitwick III v Ware
Dunstable III v Offley & Stopsley
Bovingdon v Potten End
Botany Bay v Southgate Adelaide II

Division Eight A

Northampton Exiles II v Luton Town & Indians IV
Harpenden IV v Old Cholmeleians II
St Albans III v Northchurch II
Harpenden Dolphins v Knebworth Park III
Wheathampstead II v Northwood Town II

Division Eight B

Little Berkhamsted Sahibs v Leverstock Green III
Lutonian II v Stevenage IV
Shenley Village III v Old Albanian III
Mill Hill Village II v Baldock II
West Herts III v Redbourn III

Division Nine A

Hemel Hempstead Town IV v Hitchin III
Hertford IV v Sandridge II
Welwyn Garden City IV v Langleybury III
Hatfield Hyde II v Aldenham
Old Minchendenians v Letchworth Garden City IV

Division Nine B

Boxmoor II v Preston III
London Colney II v Harpenden V
Parkfield & Headstone II v Watford Town III
Bayford & Hertford II v Hoddesdon III
Great Gaddesden v Cheshunt Rosedale III

Division Ten A

Hoddesdon IV v West Herts IV
Bushey III v Frogmore II
Reed III v Holtwhites Trinibis III
Ickleford III v Southgate Compton
Rickmansworth III v Bentley Heath II

Division Ten B

Old Eastcotians v Old Owens III
Chorleywood III v Northampton Exiles III
Northwood III v Cockfosters III
Abbots Langley III v Old Elizabethans III
Totteridge Millhillians IV v North Enfield II

Regional Division A East

Knebworth Park IV v Stevenage V
Hatfield & Crusaders III v Mill Hill Village III
Hitchin IV v Datchworth III
St Margaretsbury III v Old Haberdashers II
Potters Bar IV v Hertingfordbury II

Regional Division A West

Watford Town IV v St Albans IV
Potten End II v Flamstead II
Redbourn IV v Berkhamsted III
Old Albanian IV v Shenley Village IV
Bamville v Chorleywood IV

Regional Division B East

Tewin II v Little Berkhamsted Sahibs II
Southgate Adelaide III v Broxbourne III
Stevenage VI v Baldock III
Ware II v Old Minchendenians II
Datchworth IV v Hatfield & Crusaders IV
Hatfield Hyde III v Botany Bay II
Letchworth Garden City V v Welwyn Garden City V

Regional Division B West

Markyate & Luton Town v Northwood Town III
Boxmoor III v Kings Langley III
Berkhamsted IV v Wheathampstead III
Langleybury IV v Bushey IV
Old Camdenians II v Rickmansworth IV
Leverstock Green IV v Northwood IV
Harpenden VI v Chipperfield Clarendon III
Hatch End II v West Herts V