17 Aug, 2019

Premier Division

Harpenden v Radlett
Bishop's Stortford v North Mymms
Welwyn Garden City v Totteridge Millhillians
West Herts v Potters Bar
Luton Town & Indians v Hertford

Championship

Hoddesdon v Leverstock Green
Ampthill Town v Flitwick
Reed v Shenley Village
Old Owens v Letchworth Garden City
Hemel Hempstead Town v Dunstable

Division One

Langleybury v Old Albanian
Kings Langley v Harpenden II
Knebworth Park v Preston
Ickleford v Hitchin
Sawbridgeworth v Broxbourne

Division Two A

Totteridge Millhillians II v Stevenage
St Margaretsbury v Chorleywood
Holtwhites Trinibis v Watford Town
Old Elizabethans v St Albans
Abbots Langley v Berkhamsted

Division Two B

Hertford II v Potton Town
Bushey v Cockfosters
Flitwick II v Welwyn Garden City II
Radlett II v Northwood
Redbourn v Allenburys & County Hall

Division Three A

Bayford & Hertford v North Enfield
Eversholt v Hoddesdon II
Datchworth v Northchurch
Letchworth Garden City II v Luton Town & Indians II
Dunstable II v Bishop's Stortford II

Division Three B

Chipperfield Clarendon v West Herts II
Potters Bar II v Langleybury II
Wheathampstead v Southgate Adelaide
Harpenden III v Hemel Hempstead Town II

Division Four A

Hatfield & Crusaders v Knebworth Park II
Leverstock Green II v Sandridge
Hatfield Hyde v Old Finchleians
Parkfield & Headstone v Cheshunt Rosedale
Northwood Town v Old Haberdashers

Division Four B

Chorleywood II v Flamstead
Watford Town II v Sawbridgeworth II
Hitchin II v Holtwhites Trinibis II
Stevenage II v Ampthill Town II
Northampton Exiles v Reed II

Division Five A

St Albans II v Clifton
North Mymms II v Rickmansworth
Radlett III v Hertford III
London Colney v Bentley Heath
Frogmore v Ickleford II

Division Five B

Shenley Village II v Baldock
Old Albanian II v Redbourn II
Welwyn Garden City III v Hertingfordbury
Broxbourne II v Abbots Langley II
Tewin v Luton Town & Indians III

Division Six A

Preston II v Old Cholmeleians
Cockfosters II v Letchworth Garden City III
Old Finchleians II v Mill Hill Village
Old Camdenians v Bushey II

Division Six B

Berkhamsted II v Radlett IV
Cheshunt Rosedale II v Old Elizabethans II
Boxmoor v Hatfield & Crusaders II
Watton-at-Stone v Potters Bar III
Allenburys & County Hall II v Kings Langley II

Division Seven A

Northwood II v Weston
Greenwood Park v Old Owens II
Rickmansworth II v Chipperfield Clarendon II
Totteridge Millhillians III v St Margaretsbury II
Pirton v Datchworth II

Division Seven B

Ware v Stevenage III
Flitwick III v Dunstable III
Southgate Adelaide II v Bovingdon
Potten End v Offley & Stopsley
Hatch End v Botany Bay

Division Eight A

St Albans III v Wheathampstead II
Knebworth Park III v Northampton Exiles II
Old Cholmeleians II v Harpenden Dolphins
Luton Town & Indians IV v Northwood Town II
Northchurch II v Harpenden IV

Division Eight B

Little Berkhamsted Sahibs v West Herts III
Stevenage IV v Redbourn III
Mill Hill Village II v Leverstock Green III
Baldock II v Shenley Village III
Old Albanian III v Lutonian II

Division Nine A

Hitchin III v Welwyn Garden City IV
Sandridge II v Hemel Hempstead Town IV
Letchworth Garden City IV v Aldenham
Langleybury III v Old Minchendenians
Hertford IV v Hatfield Hyde II

Division Nine B

Watford Town III v Boxmoor II
Cheshunt Rosedale III v Parkfield & Headstone II
Hoddesdon III v Harpenden V
Preston III v Bayford & Hertford II
Great Gaddesden v London Colney II

Division Ten A

Holtwhites Trinibis III v Hoddesdon IV
Southgate Compton v Frogmore II
Bentley Heath II v Ickleford III
Reed III v Bushey III
West Herts IV v Rickmansworth III

Division Ten B

Old Eastcotians v Northwood III
Northampton Exiles III v Abbots Langley III
North Enfield II v Old Owens III
Cockfosters III v Chorleywood III
Old Elizabethans III v Totteridge Millhillians IV

Regional Division A East

Potters Bar IV v Hitchin IV
Mill Hill Village III v Datchworth III
Old Haberdashers II v Knebworth Park IV
Stevenage V v Hatfield & Crusaders III
Hertingfordbury II v St Margaretsbury III

Regional Division A West

Redbourn IV v Watford Town IV
Berkhamsted III v Potten End II
Shenley Village IV v Bamville
Chorleywood IV v St Albans IV
Flamstead II v Old Albanian IV

Regional Division B East

Preston IV v Stevenage VI
Old Minchendenians II v Little Berkhamsted Sahibs II
Botany Bay II v Broxbourne III
Ware II v Tewin II
Hatfield Hyde III v Southgate Adelaide III
Datchworth IV v Letchworth Garden City V
Hatfield & Crusaders IV v Welwyn Garden City V

Regional Division B West

Bushey IV v Kings Langley III
Northwood IV v Wheathampstead III
Leverstock Green IV v Berkhamsted IV
Chipperfield Clarendon III v Northwood Town III
Boxmoor III v Langleybury IV
Old Camdenians II v Hatch End II
Rickmansworth IV v West Herts V
Harpenden VI v Markyate & Luton Town