First game of 2018 season:
Login here

Weekly results -

Premier Division - 14 May, 1994

St Albans 58-2 (17.0) Watford Town
Hertford 57-2 (21.0) Hemel Hempstead Town
North Mymms 84-1 (21.0) Welwyn Garden City
Bishop's Stortford 49-6 (21.0) West Herts
Radlett 27-0 (10.2) Luton Town
Hitchin 113-6 (31.0) Berkhamsted
Stevenage 118-8 (50.0) Cheshunt
Barnet 52-1 (19.1) Sawbridgeworth
Hoddesdon 131-3 (23.0) Letchworth Garden City
*Hertford 280-9 (50) Sawbridgeworth 282-5 (47,1)
Bishop's Stortford 152-10 (48,1) *North Mymms 154-4 (31,4)
*Potters Bar 230-6 (50) Letchworth Garden City 207-10 (48,1)
*Welwyn Garden City 161-10 (49,3) Harpenden 164-2 (36,3)
Radlett 231-8 (50) *Hemel Hempstead Town 128-10 (29,4)

Premier Division (2nd XI) - 14 May, 1994

Berkhamsted II 203-8 (51.3) Hitchin II
West Herts II 178-9 (52.0) Bishop's Stortford II 81-6 (40.0)
Letchworth Garden City II 200-3 (43.0) Hoddesdon II
Sawbridgeworth II 203-9 (50.3) Barnet II 204-6 (45.0)
Watford Town II 74-1 (22.2) St Albans II
Cheshunt II 45-5 (25.0) Stevenage II
Hemel Hempstead Town II Hertford II Cancelled
North Mymms II 187-10 (50.3) Welwyn Garden City II
Luton Town II 174-5 (46.0) Radlett II

Division One - 14 May, 1994

Chorleywood 65-1 (19.0) Wheathampstead
Northampton Exiles 99-3 (23.0) Wormley
Totteridge 209-7 (50.0) Eggington
Hatfield Hyde 76-2 (25.0) Potters Bar
Knebworth Park 187-1 (35.0) Old Millhillians
Old Finchleians 40-2 (18.0) Langleybury
Leverstock Green 79-3 (19.0) Old Camdenians
Boxmoor 70-4 (30.0) Broxbourne
Hatfield 77-4 (26.0) St Margaretsbury
*Langleybury 71-4 (30,4) Letchworth Garden City
Knebworth Park 77-10 (38,5) *St Margaretsbury
Dunstable 109-4 (33) *Bishop's Stortford
Hitchin 208-7 (46) *Hoddesdon 91-8 (37)
Luton Town & Indians 86-3 (35) *St Albans
*Knebworth Park 217-7 (53) St Margaretsbury 218-9 (46,5)
*St Albans 348-6 (50) Hoddesdon 129-10 (33,3)
*Berkhamsted 126-10 (38) Totteridge Millhillians 127-1 (24)
*Reed 189-10 (53) Hitchin 190-6 (37,1)
*Dunstable 123-10 (42,3) Letchworth Garden City 124-3 (27,1)

Division One (2nd XI) - 14 May, 1994

Potters Bar II 45-2 (15.2) Hatfield Hyde II
Broxbourne II 114-2 (25.0) Boxmoor II
Eggington II Totteridge II Conceded
St Margaretsbury II Hatfield II Cancelled
Chorleywood II 152-5 (40.1) Wheathampstead II 21-1 (4.0) R
Northampton Exiles II 41-0 (14.0) Wormley II
Knebworth Park II 27-2 (15.0) Old Millhillians II
Old Finchleians II 32-1 (10.2) Langleybury II
Old Camdenians II 41-2 (14.0) Leverstock Green II

Premier Division (2nd XI) - 06 May, 1995

Letchworth Garden City II 181-7 (52.0) Langleybury II 157-7 (45.0)
Sawbridgeworth II 220-5 (49.0) Stevenage II 148-6 (32.0)
Hoddesdon II 135-10 (47.0) Berkhamsted II 136-0 (21.1)
Barnet II 175-6 (52.0) St Albans II 177-6 (40.0)
Bishop's Stortford II 215-3 (52.0) Hitchin II 140-8 (53.0)
Cheshunt II 92-10 (42.0) Hertford II 93-2 (27.2)
Luton Town II 208-10 (51.0) West Herts II 183-6 (46.0)
Cockfosters II 174-10 (48.0) Hemel Hempstead Town II 174-7 (46.0)
North Mymms II 203-7 (47.3) Welwyn Garden City II 206-3 (31.2)
Radlett II 220-1 (52.0) Watford Town II 157-9 (45.0)

Division One (2nd XI) - 06 May, 1995

Old Finchleians II 162-10 (49.1) Wormley II 139-10 (39.3)
Knebworth Park II 150-9 (52.0) Wheathampstead II 151-6 (39.1)
Leverstock Green II 164-9 (51.5) St Margaretsbury II 140-10 (42.0)
Hatfield II 207-4 (45.0) Cottered II 139-7 (52.0)
Old Millhillians II 219-4 (45.2) Old Camdenians II 128-9 (47.0)
Eggington II 122-10 (45.3) Chorleywood II 115-10 (47.2)
Totteridge II 161-9 (52.0) Dunstable II 162-7 (30.0)
Northampton Exiles II 136-10 (46.0) Potters Bar II 139-3 (28.2)
Broxbourne II 162-7 (52.0) Harpenden II 133-8 (41.0)

Premier Division - 06 May, 1995

Radlett 201-7 (52.0) Watford Town 203-7 (42.1)
Letchworth Garden City 226-10 (51.5) Langleybury 158-10 (41.5)
Stevenage 292-9 (50.2) Sawbridgeworth 195-6 (44.0)
Hoddesdon 200-8 (48.4) Berkhamsted 202-5 (36.3)
St Albans 222-5 (41.0) Barnet 206-9 (53.0)
Bishop's Stortford 230-7 (47.0) Hitchin 172-8 (50.0)
Cheshunt 215-7 (43.3) Hertford 129-8 (25.0)
Luton Town 152-10 (49.5) West Herts 83-8 (39.0)
Cockfosters 179-9 (52.0) Hemel Hempstead Town 180-8 (45.0)
North Mymms 187-10 (51.4) Welwyn Garden City 177-7 (41.0)

Division One - 06 May, 1995

Old Millhillians 176-10 (47.1) Old Camdenians 179-7 (38.0)
Eggington 146-10 (52.0) Chorleywood 148-3 (35.5)
UCA 123-10 (50.0) Dunstable 126-2 (25.0)
Potters Bar 178-9 (52.0) Northampton Exiles 144-10 (37.0)
Broxbourne 123-10 (51.0) Harpenden 124-7 (38.0)
Wormley 156-8 (52.0) Old Finchleians 157-4 (37.5)
Knebworth Park 193-8 (52.0) Wheathampstead 195-6 (40.0)
St Margaretsbury 213-10 (50.0) Leverstock Green 203-8 (45.0)
Boxmoor 159-10 (52.0) Hatfield Hyde 126-10 (43.2)

Division Two - 11 May, 1996

Old Albanian 197-8 (52.0) Parkfield 172-9 (48.0)
Totteridge 156-10 (36.5) Baldock 157-3 (26.5)
Old Haberdashers 54-10 (27.2) Eggington 55-0 (17.1)
Hatfield 173-10 (46.3) Rickmansworth 147-10 (48.4)
Northwood Town 197-10 (49.5) Old Owens 201-6 (47.0)
Holtwhites 195-5 (52.0) Preston 196-7 (48.0)
Bushey 148-10 (51.2) Datchworth 125-9 (48.0)
Redbourn 176-9 (52.0) North Enfield 177-6 (46.4)
Northampton Exiles 176-7 (52.0) Bayford & Hertford 151-9 (48.0)

Premier Division - 11 May, 1996

Hoddesdon 160-10 (47.0) Luton Town 163-6 (42.0)
Stevenage 270-4 (45.0) Barnet 133-10 (32.0)
Hertford 186-7 (50.0) Berkhamsted 188-6 (45.0)
Hemel Hempstead Town 221-3 (52.0) Bishop's Stortford 225-5 (45.4)
Langleybury 155-10 (50.0) North Mymms 157-3 (45.0)
Potters Bar 152-9 (52.0) Cheshunt 156-4 (40.0)
West Herts 158-8 (52.0) Radlett 159-2 (34.0)
Sawbridgeworth 295-8 (52.0) Welwyn Garden City 180-6 (48.0)
Hitchin 219-8 (52.0) Letchworth Garden City 206-8 (48.0)
St Albans 184-8 (52.0) Watford Town 165-9 (48.0)

Division Three (2nd XI) - 11 May, 1996

Sandridge II 86-10 (33.0) Southgate Adelaide II 87-4 (26.0)
Old Elizabethans II Baldock II Conceded
Northchurch II 107-10 (39.0) Old Haberdashers II 108-6 (30.0)
Hatch End II 216-8 (52.0) Allenburys II 217-6 (44.0)
Southgate Compton II 122-10 (51.5) Reed II 124-8 (45.2)
Preston II 234-7 (52.0) Elstree II 69-10 (29.2)
Langley II 204-9 (49.0) Old Cholmeleians II 194-8 (44.0)
London Colney II 73-10 (34.0) Waltham X Rosedale II 76-5 (36.2)
Braughing II 154-10 (48.2) Ware II 157-9 (50.0)

Division One (2nd XI) - 11 May, 1996

Old Camdenians II 149-9 (50.3) Hatfield II 151-3 (35.5)
Berkhamsted II 157-9 (50.0) Old Millhillians II 145-10 (40.0)
Chorleywood II 182-9 (52.0) Leverstock Green II 136-8 (48.0)
Knebworth Park II 122-10 (49.0) Harpenden II 119-10 (50.5)
Old Finchleians II 117-10 (52.0) Wheathampstead II 118-4 (38.5)
Broxbourne II 207-7 (48.0) Northampton Exiles II 123-10 (30.0)
St Margaretsbury II 209-4 (52.0) Potters Bar II 212-5 (40.0)
UCA II 220-9 (51.0) Boxmoor II 128-10 (35.4)
Wormley II 159-9 (52.0) Cottered II 103-10 (37.2)

Division One - 11 May, 1996

Knebworth Park 74-10 (30.0) Harpenden 75-4 (24.0)
Old Finchleians 171-8 (52.0) Wheathampstead 140-7 (48.0)
Broxbourne 115-10 (40.0) Abbots Langley 116-5 (30.0)
Cockfosters 240-7 (52.0) St Margaretsbury 161-3 (48.0)
Boxmoor 125-10 (51.3) UCA 129-3 (34.0)
Wormley 165-10 (50.3) Cottered 166-2 (46.1)
Old Camdenians 188-8 (52.0) Hatfield Hyde 191-7 (46.2)
Old Millhillians 153-9 (52.0) Dunstable 156-9 (47.3)
Leverstock Green 231-9 (52.0) Chorleywood 195-7 (48.0)

Division Three - 11 May, 1996

Reed 196-10 (50.5) Southgate Compton 154-10 (42.2)
Elstree 119-10 (48.0) Ickleford 123-3 (27.0)
Langley 274-4 (46.0) Old Cholmeleians 117-10 (50.2)
London Colney 228-6 (43.1) Waltham X Rosedale 67-10 (27.3)
Ware 155-10 (52.0) Braughing 156-5 (38.0)
Sandridge 167-10 (46.0) Southgate Adelaide 168-8 (51.1)
Old Elizabethans 120-10 (46.3) Kings Langley 123-3 (37.4)
Radlett III 150-10 (48.2) Northchurch 151-6 (48.2)
Hatch End 194-9 (52.0) Allenburys 54-10 (29.0)

Premier Division (2nd XI) - 11 May, 1996

Barnet II 95-10 (44.1) Stevenage II 96-5 (33.3)
Hertford II 208-6 (52.0) Dunstable II 206-8 (48.0)
Hemel Hempstead Town II 152-10 (52.0) Bishop's Stortford II 155-4 (43.0)
North Mymms II 175-7 (52.0) Langleybury II 180-2 (30.1)
Cockfosters II 83-10 (30.0) Cheshunt II 87-2 (30.0)
West Herts II 191-7 (52.0) Radlett II 192-2 (30.2)
Welwyn Garden City II 260-4 (44.4) Sawbridgeworth II 201-10 (52.4)
Letchworth Garden City II 76-10 (27.3) Hitchin II 77-4 (16.3)
St Albans II 94-10 (37.4) Watford Town II 72-10 (41.3)
Hoddesdon II 157-10 (40.0) Luton Town II 160-3 (40.0)

Division Two (2nd XI) - 11 May, 1996

Redbourn II 193-7 (52.0) North Enfield II 123-8 (48.0)
Bayford & Hertford II 161-9 (52.0) Abbots Langley II 111-7 (48.0)
Old Albanian II 85-10 (35.5) Parkfield II 86-1 (16.0)
Totteridge II 65-10 (28.0) Kings Langley II 69-1 (19.4)
Eggington II 161-10 (51.4) Radlett IV 162-2 (38.2)
Rickmansworth II 95-10 (36.3) Hatfield Hyde II 96-5 (33.3)
Old Owens II 200-7 (52.0) Northwood Town II 168-9 (48.0)
Holtwhites II 96-10 (39.5) Ickleford II 97-2 (34.0)
Datchworth II 188-10 (50.0) Bushey II 142-10 (40.0)

Division One - 10 May, 1997

Abbots Langley 123-10 (49.0) Cottered 126-5 (26.0)
North Enfield 87-2 (21.1) Boxmoor
Wheathampstead 128-7 (51.0) Dunstable 131-7 (38.0)
Broxbourne 220-4 (44.0) Cockfosters 201-6 (38.0)
Hertford 163-10 (50.0) Leverstock Green 164-7 (43.3)
Rickmansworth 106-10 (48.3) Harpenden 107-7 (50.1)
Old Millhillians 190-7 (50.0) Chorleywood 191-9 (44.0)
Wormley 187-7 (44.0) UCA 108-6 (38.0)
Hatfield Hyde 175-6 (44.0) St Margaretsbury 176-7 (37.4)

Division Two (2nd XI) - 10 May, 1997

Wormley II 148-5 (51.0) Preston II 149-3 (40.2)
Hatfield Hyde II 121-8 (53.0) Parkfield II 122-2 (28.4)
North Enfield II 118-9 (50.0) Kings Langley II 119-6 (43.0)
Ickleford II 116-9 (53.0) Datchworth II 118-6 (43.3)
Old Albanian II 205-3 (52.0) Bayford & Hertford II 150-9 (46.0)
Old Camdenians II 224-9 (50.4) Old Owens II 103-7 (45.0)
Bushey II 97-10 (41.2) Rickmansworth II 101-2 (15.0)
Eggington II Abbots Langley II Cancelled
Northwood Town II 200-10 (51.5) Old Haberdashers II 99-9 (48.0)

Division Three (2nd XI) - 10 May, 1997

London Colney II 116-10 (49.1) Baldock II 120-2 (37.0)
Reed II 204-10 (47.2) Old Cholmeleians II 122-10 (49.0)
Holtwhites II Allenburys II Cancelled
Totteridge II 141-9 (53.0) Southgate Adelaide II 142-6 (43.3)
Elstree II 116-10 (45.2) Old Elizabethans II 108-10 (39.0)
Langley II Hatch End II Cancelled
Waltham X Rosedale II 112-10 (48.1) Southgate Compton II 118-1 (29.3)
Braughing II 153-6 (40.0) Sandridge II 124-8 (34.0)
Northchurch II Ware II Cancelled

Division Two - 10 May, 1997

Redbourn 164-8 (53.0) Bushey 91-10 (41.0)
Northwood Town Old Haberdashers Cancelled
Preston 160-7 (46.0) Southgate Adelaide 86-9 (40.0)
Parkfield 204-10 (46.3) Hatfield 208-7 (47.2)
Northampton Exiles 52-2 (11.2) Eggington
Old Finchleians 169-7 (52.0) Baldock 114-10 (44.3)
Old Camdenians 230-3 (46.0) Old Owens 58-10 (36.3)
Bayford & Hertford 116-10 (41.0) Old Albanian 117-4 (45.1)
Datchworth 193-6 (48.0) Reed 194-6 (46.0)

Division One (2nd XI) - 10 May, 1997

Broxbourne II 171-8 (46.0) Potters Bar II 85-6 (40.0)
Leverstock Green II 144-8 (53.0) Knebworth Park II 150-4 (34.1)
Redbourn II 108-10 (46.3) Harpenden II 109-2 (32.0)
Chorleywood II 198-3 (51.0) Watford Town II 199-4 (44.3)
Radlett IV 222-2 (49.2) UCA II 107-10 (31.0)
Hatfield II 205-7 (49.0) St Margaretsbury II 113-8 (51.0)
Northampton Exiles II 140-8 (53.0) Cottered II 141-3 (43.3)
Boxmoor II Old Finchleians II Cancelled
Wheathampstead II Berkhamsted II Cancelled

Premier Division - 10 May, 1997

Hoddesdon 129-10 (37.3) Sawbridgeworth 130-8 (37.2)
Welwyn Garden City 202-7 (51.0) Watford Town 203-4 (46.0)
Langleybury 198-9 (49.0) St Albans 166-9 (43.0)
West Herts 241-5 (49.0) Stevenage 136-6 (40.0)
Knebworth Park 149-9 (53.0) North Mymms 114-8 (47.0)
Bishop's Stortford 133-8 (47.0) Barnet 133-7 (41.0)
Hemel Hempstead Town Luton Town Cancelled
Berkhamsted 156-8 (40.0) Cheshunt 157-3 (30.0)
Potters Bar 123-10 (53.0) Letchworth Garden City 124-3 (29.0)
Hitchin 127-10 (47.0) Radlett 128-2 (28.0)

Premier Division (2nd XI) - 10 May, 1997

Hoddesdon II Sawbridgeworth II Cancelled
Old Millhillians II 154-10 (49.4) Welwyn Garden City II 157-5 (42.0)
Langleybury II 133-10 (47.4) St Albans II 91-10 (33.3)
West Herts II 166-10 (49.1) Stevenage II 129-7 (50.0)
North Mymms II 203-6 (53.0) Hertford II 131-8 (47.0)
Barnet II 75-10 (48.0) Bishop's Stortford II 76-6 (39.0)
Luton Town II 176-9 (53.0) Hemel Hempstead Town II 167-9 (47.0)
Cheshunt II 98-7 (42.0) Dunstable II 99-1 (26.0)
Cockfosters II 149-10 (52.0) Letchworth Garden City II 150-5 (34.0)
Radlett II 117-10 (40.0) Hitchin II 94-10 (40.0)

Division Three - 10 May, 1997

London Colney Kings Langley Cancelled
Holtwhites 215-4 (40.0) Allenburys 147-4 (52.0)
Hatch End Langley Cancelled
Radlett III 215-8 (48.0) Totteridge 124-8 (42.0)
Ickleford 253-1 (37.4) Old Cholmeleians 141-5 (62.0)
Sandridge 69-10 (33.4) Braughing 71-3 (22.3)
Waltham X Rosedale 96-10 (33.4) Southgate Compton 97-2 (38.5)
Old Elizabethans 87-10 (40.0) Elstree 88-3 (35.1)
Ware 203-3 (42.0) Northchurch 129-7 (40.0)

Division Two (2nd XI) - 09 May, 1998

Old Albanian II 216-6 (47.0) Old Haberdashers II 194-8 (53.0)
North Enfield II 90-10 (44.4) Datchworth II 91-5 (55.0)
Ickleford II 129-10 (43.1) Ampthill Town II 105-10 (36.3)
Abbots Langley II 206-9 (47.0) Southgate Adelaide II 167-8 (53.0)
*Old Owens II 140-7 (53.0) *Eversholt II 141-6 (43.0)
*Wormley II 168-10 (50.0) *Northwood Town II 135-10 (40.0)
Bushey II 123-10 (46.2) Bayford & Hertford II 124-3 (34.1)
Reed II 171-10 (53.0) Preston II 176-8 (46.4)
*Redbourn II 64-10 (33.0) *Rickmansworth II 66-2 (23.3)
Hatfield Hyde II 148-8 (52.0) Northwood II 149-7 (36.5)

Division Two - 09 May, 1998

*Old Haberdashers 93-10 (39.1) *Old Albanian 95-3 (30.0)
Northwood Town 249-4 (47.0) Baldock 171-7 (53.0)
Bushey 98-10 (49.4) Bayford & Hertford 99-2 (33.4)
*Reed 179-10 (52.2) *Preston 183-5 (43.4)
*Datchworth 159-10 (49.3) *Northampton Exiles 160-2 (36.0)
Old Owens 92-10 (37.0) Eversholt 94-4 (21.5)
Redbourn Parkfield Conceded
Ampthill Town 175-10 (49.0) Ickleford 165-10 (43.0)
Braughing 130-10 (48.3) Southgate Adelaide 94-10 (47.0)
Hatfield Hyde 123-10 (52.3) Northwood 124-5 (37.4)

Premier Division (2nd XI) - 09 May, 1998

*Knebworth Park II 186-7 (53.0) *Hemel Hempstead Town II 134-7 (47.0)
Sawbridgeworth II 206-6 (50.0) Stevenage II 194-7 (50.0)
*Dunstable II 218-9 (53.0) *Hoddesdon II 219-3 (46.4)
Langleybury II 163-10 (51.0) Letchworth Garden City II 144-10 (46.0)
*Wheathampstead II 194-4 (53.0) *Hertford II 196-3 (44.4)
*North Mymms II 176-10 (50.0) *Welwyn Garden City II 177-8 (49.2)
St Albans II 227-2 (48.0) Barnet II 142-9 (52.0)
*West Herts II 207-9 (53.0) *Luton Town II 213-4 (42.1)
*Old Millhillians II 254-6 (53.0) *Radlett II 215-8 (47.0)
*Hitchin II 174-10 (53.0) *Bishop's Stortford II 156-8 (47.0)

Division One (2nd XI) - 09 May, 1998

Broxbourne II 133-10 (40.0) Watford Town II 104-10 (36.0)
*Parkfield II 190-8 (53.0) *St Margaretsbury II 157-10 (42.5)
Potters Bar II 85-10 (45.0) Kings Langley II 86-1 (25.0)
*UCA II 156-10 (44.3) *Old Camdenians II 157-6 (37.3)
Hatfield II 214-5 (52.3) Cottered II 82-10 (41.2)
*Northampton Exiles II 120-10 (49.0) *Chorleywood II 124-2 (26.2)
*Boxmoor II 159-10 (51.3) *Chipperfield II 160-8 (47.2)
*Berkhamsted II 147-9 (52.1) *Leverstock Green II 148-5 (45.0)
*Radlett IV 107-10 (34.2) *Harpenden II 108-6 (50.2)
*Old Finchleians II 221-7 (50.0) *Cockfosters II 206-6 (50.0)

Division Three (2nd XI) - 09 May, 1998

London Colney II 134-10 (48.0) Flitwick II 135-2 (30.5)
Eggington II 72-10 (29.0) Flitwick II 73-0 (16.5)
Hatch End II 180-8 (53.0) Southgate Compton II 182-5 (43.2)
Braughing II 212-7 (53.0) Brimsdown II 122-8 (47.0)
Baldock II 184-9 (53.0) Holtwhites Trinibis II 157-7 (47.0)
*Langley II 155-9 (53.0) *Northchurch II 159-7 (44.0)
Elstree II 132-9 (52.0) Waltham X Rosedale II 133-4 (35.5)
Old Cholmeleians II 59-10 (28.2) County Hall II 60-2 (20.0)
Old Elizabethans II 136-10 (40.0) Totteridge II 139-8 (35.0)
*Hatch End II 119-10 (44.0) *Ware II 120-9 (48.0)

Division One - 09 May, 1998

*Boxmoor 112-10 (41.0) *Chipperfield 113-1 (22.0)
*Wormley 221-7 (53.0) *Harpenden 224-5 (46.4)
*Hatfield 192-9 (52.0) *Cottered 100-5 (46.0)
Rickmansworth 173-8 (53.0) St Margaretsbury 146-9 (47.0)
Berkhamsted 150-9 (53.0) Leverstock Green 146-8 (47.0)
Old Camdenians 258-3 (43.0) UCA 88-10 (35.0)
Wheathampstead 211-5 (53.0) Abbots Langley 168-10 (45.0)
Chorleywood 201-7 (50.0) North Enfield 127-10 (47.3)
Old Finchleians 149-10 (51.2) Cockfosters 150-7 (47.1)
Dunstable 244-6 (49.0) Broxbourne 245-2 (49.1)

Division Three - 09 May, 1998

*Southgate Compton 149-10 (53.0) *Eggington 150-4 (28.0)
*London Colney 124-10 (50.2) *Radlett III 124-10 (43.3)
*Waltham X Rosedale 147-10 (44.4) *Old Elizabethans 84-10 (43.0)
Kings Langley 139-8 (53.0) Holtwhites Trinibis 109-10 (45.0)
Ware 176-10 (46.3) Eggington 178-5 (40.0)
Hatch End 75-10 (29.0) Elstree 78-7 (29.0)
Flitwick 245-8 (50.4) Northchurch 117-10 (37.0)
County Hall 178-4 (53.0) Clarendon 115-10 (46.5)
Sandridge 216-9 (43.4) Totteridge 133-10 (47.2)
*Old Cholmeleians 95-10 (43.1) *Langley 97-8 (42.0)

Premier Division - 09 May, 1998

*Hoddesdon 158-10 (44.0) *Watford Town 162-5 (47.0)
Stevenage 255-6 (53.0) Sawbridgeworth 193-10 (42.2)
*Langleybury 177-7 (53.0) *Letchworth Garden City 155-9 (47.0)
Old Millhillians 213-9 (53.0) Radlett 124-8 (47.0)
*North Mymms 229-7 (53.0) *Welwyn Garden City 230-3 (45.1)
Knebworth Park 155-9 (51.0) Hemel Hempstead Town 156-6 (44.4)
*West Herts 142-9 (53.0) *Luton Town 146-5 (43.0)
*Hertford 212-8 (51.0) *Potters Bar 131-10 (30.5)
Barnet 84-10 (39.0) St Albans 87-8 (39.0)
Hitchin 162-8 (53.0) Bishop's Stortford 166-2 (34.2)

Division Two - 08 May, 1999

Braughing 183-2 (41) *Hatfield Hyde 106-8 (43)
Redbourn 35-1 (16) *Datchworth
Baldock 172-7 (43) *Old Haberdashers 122-8 (37)
Boxmoor 54-2 (19,2) *Preston
Flitwick 209-5 (41) *North Enfield 161-9 (43)
*UCA 142-4 (41) Ampthill Town 122-10 (33)
Bushey 200-9 (53) *Eversholt 201-7 (46,4)
Kings Langley 200-7 (41) *Northampton Exiles 105-6 (35)
*Reed 38-0 (16,4) Sandridge
*Bayford & Hertford 175-5 (48) Northwood Town 143-8 (42)
Eversholt 163-5 (0) *Watford Town
Old Finchleians 22-10 (16) *Berkhamsted 23-1 (5)
Northwood Town Old Albanian Cancelled
Flitwick 57-4 (18,1) *Welwyn Garden City II
Preston *Northwood Cancelled
*Totteridge 200-10 (49,2) Ampthill Town 135-8 (42)
Radlett II Potters Bar II Cancelled
*Northchurch 185-9 (50) Knebworth Park II
*Broxbourne 10-1 (6) Abbots Langley
Cockfosters 227-6 (50) *Reed 228-2 (44)

Division Two (2nd XI) - 08 May, 1999

Wormley II 77-10 (36,1) *Northwood II 78-1 (14)
Abbots Langley II 155-6 (42) *UCA II 73-10 (27,1)
Northwood Town II 42-2 (10) *Bayford & Hertford II
Radlett III 153-5 (46) *County Hall II 116-10 (30)
Ickleford II 86-0 (26) *North Enfield II
*Parkfield II 105-10 (42,4) Hatfield Hyde II 107-6 (34,3)
Reed II 92-8 (48) *Sandridge II 93-2 (27)
Southgate Compton II 154-10 (39,4) *Redbourn II 92-10 (28,2)
Old Albanian II 37-3 (18,2) *Southgate Adelaide II
Old Owens II 159-5 (40) *Eversholt II 51-10 (33)

Division Three - 08 May, 1999

Radlett IV 139-7 (42) *County Hall 99-6 (36)
Clarendon Botany Bay Cancelled
*Old Elizabethans 128-9 (46) London Colney 84-8 (40)
*Brimsdown 83-10 (42) Ickleford 84-4 (23)
*Waltham X Rosedale 109-10 (51) Holtwhites Trinibis 164-10 (49)
*Elstree 106-10 (39,4) Northchurch 77-9 (34)
Totteridge 181-6 (45) *Old Owens 162-5 (39)
Hatch End 86-2 (25,4) *Potton Town
Parkfield 159-9 (41) *Ware 154-7 (41)
*Old Cholmeleians 133-9 (47) Southgate Compton 139-5 (27,2)
Sawbridgeworth II 15-0 (5,1) *Hoddesdon II
Hatfield 208-10 (39,1) *Chorleywood 15-2 (8,1) R
London Colney Hemel Hempstead Town II Cancelled
Harpenden II 136-5 (39) *Southgate Adelaide
Stevenage II 107-4 (31) *Botany Bay
*Rickmansworth 165-10 (48) Letchworth Garden City II 126-10 (38,1)
Waltham X Rosedale 11-0 (0) Kings Langley
*Dunstable II 116-7 (44) Bishop's Stortford II
Wheathampstead 97-6 (34) *Leverstock Green
St Albans II 215-5 (47) *Ickleford 149-7 (41)
*Stevenage II 189-8 (53) Waltham X Rosedale 191-3 (42,3)
*Kings Langley 204-9 (53) Wheathampstead 208-9 (47)
*Clifton 140-10 (46,5) Broxbourne 141-7 (38,1)
*Letchworth Garden City II 219-9 (53) Dunstable II 204-9 (47)
*North Enfield 82-10 (37) Totteridge Millhillians II 84-3 (19,2)
*Cavendish 152-10 (47) Sawbridgeworth II 117-10 (45)
*St Albans II 204-10 (53) Shenley Village 195-10 (40,3)
*London Colney 214-8 (53) Ickleford 175-7 (47)
Harpenden II 185-7 (53) *Bishop's Stortford II 186-0 (31,1)
*Hemel Hempstead Town II 163-8 (53) Eversholt 164-7 (46,1)

Division Three (2nd XI) - 08 May, 1999

Old Haberdashers II Baldock II Conceded
*Clarendon II 104-9 (46) Botany Bay II 105-3 (29)
Old Elizabethans II 45-1 (17,4) *London Colney II
Waltham X Rosedale II 153-7 (49) *Holtwhites Trinibis II 139-10 (38,1)
Totteridge II 201-2 (25,2) *Bushey II 60-10 (23,4)
Ware II 119-9 (44) *Braughing II 120-0 (29)
Elstree II 37-1 (12) *Northchurch II
Hatch End II 137-7 (40) *Potton Town II 90-8 (34)
Flitwick II 77-1 (19,5) *Brimsdown II
*Old Cholmeleians II 100-10 (30) Datchworth II 101-6 (25)

Premier Division A (2nd XI) - 08 May, 1999

Hemel Hempstead Town II 189-3 (40) *Letchworth Garden City II 152-4 (34)
Knebworth Park II 86-1 (25) *Welwyn Garden City II
Langleybury II 175-7 (45) *St Albans II 111-0 (30)
Hoddesdon II 194-6 (45) *Radlett II 195-6 (35)
West Herts II 42-1 (18,4) *Bishop's Stortford II

Division One (2nd XI) - 08 May, 1999

Kings Langley II 117-8 (47.0) Northampton Exiles II 121-3 (32.0)
Harpenden II 57-1 (18.3) Barnet II
Hatfield II 51-2 (18.0) Leverstock Green II
St Margaretsbury II 168-9 (45.0) Broxbourne II 164-10 (38.4)
Ampthill Town II 85-7 (40.0) Rickmansworth II 39-7 (34.0)
Hitchin II 80-4 (23.2) Watford Town II
Potters Bar II 64-3 (23.0) Cottered II
Old Finchleians II 214-7 (52.0) Old Camdenians II 141-7 (48.0)
Cockfosters II 119-10 (40.3) Chipperfield II 121-4 (32.2)
Boxmoor II 50-2 (12.0) Preston II

Premier Division A - 08 May, 1999

Bishop's Stortford 88-3 (30,3) *North Mymms
Hemel Hempstead Town Stevenage Cancelled
St Albans 100-6 (34) *Langleybury
Radlett 125-9 (41) *Hoddesdon 126-6 (35)
*Hertford 30-3 (20) Watford Town

Division One - 08 May, 1999

Hitchin 47-1 (14.0) Dunstable
Leverstock Green 159-6 (40.5) Hatfield 77-10 (27.1)
Wormley 27-3 (13.0) Northwood
Old Albanian 226-8 (41.0) Southgate Adelaide 188-8 (35.0)
*Old Finchleians 85-10 (32.3) *Old Camdenians 86-3 (20.3)
Wheathampstead 109-8 (44.0) Cottered 66-9 (38.0)
Berkhamsted 33-4 (18.0) Harpenden
Knebworth Park 25-3 (12.0) Chipperfield
Abbots Langley 49-1 (16.0) Rickmansworth
St Margaretsbury 153-10 (46.0) Broxbourne 154-4 (32.5)

Premier Division B (2nd XI) - 08 May, 1999

Wheathampstead II Berkhamsted II Cancelled
Old Millhillians II 69-1 (21) *Sawbridgeworth II
Dunstable II 138-9 (40) *Hertford II 139-2 (29,3)
Stevenage II 77-1 (20) *Chorleywood II
Luton Town II 91-2 (24) *North Mymms II

Premier Division B - 08 May, 1999

Luton Town 62-2 (18,5) *West Herts
Chorleywood 130-9 (40) *Letchworth Garden City 135-2 (30)
Old Millhillians 124-6 (44) *Sawbridgeworth 125-7 (36,3)
Cockfosters 161-5 (38) *Barnet
Welwyn Garden City 170-7 (41) *Potters Bar 95-6 (35)

Premier Division - 06 May, 2000

*St Albans 215-7 (58.0) *Letchworth Garden City 186-9 (52.0)
*West Herts 168-9 (58.0) *Bishop's Stortford 147-6 (52.0)
*Hemel Hempstead Town 194-9 (58.0) *Langleybury 195-8 (48.1)
Cockfosters 141-10 (52.4) Watford Town 142-5 (37.1)
*North Mymms 48-10 (41.4) *Stevenage 49-1 (20.5)
*Hertford 194-7 (58.0) *Hoddesdon 195-6 (50.2)

Division One - 06 May, 2000

Chorleywood 122-10 (51.0) Radlett II 128-2 (40.1)
Dunstable 106-10 (50.0) Hitchin 107-2 (39.4)
Leverstock Green 99-7 (51.0) Sawbridgeworth 100-2 (16.4)
Chipperfield 91-10 (42.4) Welwyn Garden City 92-3 (24.5)
Millhillians 192-10 (51.3) Potters Bar 183-8 (48.0)

Division Two - 06 May, 2000

*Rickmansworth 92-9 (44.0) *Old Albanian 93-2 (19.3)
Abbots Langley 226-7 (53.0) Hoddesdon II 226-7 (47.0)
Luton Town II 59-10 (30.0) Knebworth Park 65-0 (17.0)
St Margaretsbury 160-7 (51.0) Northwood 153-9 (45.0)
Southgate Adelaide 69-10 (44.3) Harpenden 73-6 (33.0)
Berkhamsted 193-5 (53.0) Broxbourne 185-7 (47.0)

Division Three - 06 May, 2000

Old Camdenians 111-9 (53.0) Wheathampstead 112-7 (47.0)
*Langleybury II 130-9 (53.0) *Welwyn Garden City II 131-3 (40.3)
Hatfield 127-10 (52.1) Old Finchleians 128-8 (45.0)
Knebworth Park II 207-3 (51.0) Bishop's Stortford II 208-5 (49.0)
*Letchworth Garden City II 161-10 (53.0) *Hertford II 162-5 (45.0)
Eversholt 180-9 (53.0) Flitwick 105-10 (39.4)
St Albans II 141-7 (53.0) Cottered 144-2 (32.0)
Stevenage II 175-7 (53.0) Kings Langley 155-8 (47.0)
Wormley 137-10 (52.3) Hemel Hempstead Town II 141-5 (39.1)
*West Herts II 130-10 (52.1) *Preston 132-6 (42.0)

Division Four - 06 May, 2000

Old Haberdashers 114-10 (52.4) Bayford & Hertford 115-8 (46.1)
*North Mymms II 209-10 (53.0) *Wheathampstead II 136-10 (37.0)
Boxmoor 203-8 (52.0) UCA 128-10 (43.2)
Redbourn 177-8 (53.0) Sandridge 157-9 (45.0)
Hatfield Hyde 91-10 (39.0) Sawbridgeworth II 39-10 (33.2)
*Chorleywood II 165-9 (50.0) *Reed 132-9 (44.0)
Northampton Exiles 146-10 (34.0) Dunstable II 149-5 (61.0)
Berkhamsted II 103-10 (46.4) Millhillians II 104-8 (52.0)
*Northwood Town 176-10 (49.0) *Bushey 173-6 (51.0)
*Ampthill Town 188-8 (53.0) *Braughing 110-10 (41.0)

Division Five - 06 May, 2000

Holtwhites Trinibis 210-10 (46.0) Chipperfield II 142-8 (53.0)
*St Margaretsbury II 175-9 (53.0) *Old Elizabethans 176-6 (43.2)
Potters Bar II 149-10 (51.1) Clarendon 153-7 (46.3)
Botany Bay 188-4 (48.0) North Enfield 178-8 (52.0)
Northchurch 226-3 (53.0) Brimsdown 98-10 (30.0)
Baldock 211-8 (52.0) Watford Town II 88-10 (31.0)
Cockfosters II Rickmansworth II Cancelled
Harpenden II 188-6 (50.5) Datchworth 133-10 (43.3)
Ickleford 116-10 (51.0) Totteridge 117-8 (48.0)
Parkfield 144-10 (43.3) County Hall 146-2 (48.2)

Division Six - 06 May, 2000

Preston II 160-7 (53.0) Leverstock Green II 154-10 (46.4)
Old Centralians 194-6 (53.0) Hatfield II 113-8 (47.0)
Old Cholmeleians Potton Town Cancelled
Old Owens Hexton Cancelled
Radlett III 150-9 (53.0) Clifton 154-2 (27.5)
*Old Finchleians II 102-10 (46.4) *Southgate Compton 103-7 (40.5)
Cheshunt 158-10 (50.0) Hertingfordbury 147-10 (49.1)
Ampthill Town II 119-7 (53.0) Broxbourne II 108-10 (35.0)
Harpenden III 128-10 (49.2) Tewin 88-10 (41.5)
London Colney Hitchin II Cancelled

Division Seven - 06 May, 2000

*Dunstable III 184-8 (53.0) *Hemel Hempstead Town III 178-6 (47.0)
Northwood II 209-7 (50.0) Watton-at-Stone 160-10 (47.0)
*Little Berkhamsted Sahibs 199-6 (53.0) *Redbourn II 110-9 (47.0)
Northampton Exiles II 237-5 (52.0) Elstree 152-10 (45.3)
Kings Langley II 115-10 (43.0) Ware 95-10 (32.0)
Eversholt II 91-10 (43.5) Radlett IV 92-5 (38.2)
Southgate Adelaide II 110-9 (53.0) Cottered II 111-5 (36.0)
Old Camdenians II 103-10 (50.2) Waltham X Rosedale 105-2 (24.3)
Abbots Langley II 94-10 (51.0) Hatch End 96-3 (26.0)
Old Albanian II 208-7 (51.0) Boxmoor II 41-10 (21.0)

Division Eight - 06 May, 2000

Sandridge II 103-10 (48.0) Southgate Compton II 104-5 (45.0)
North Enfield II 99-10 (48.0) Botany Bay II 100-4 (35.0)
Northwood Town II 184-10 (50.0) Knebworth Park III 129-10 (47.0)
Hertford III 121-8 (53.0) Holtwhites Trinibis II 125-2 (37.0)
Letchworth Garden City III 191-7 (53.0) Ickleford II 51-10 (35.0)
Allenburys 186-6 (53.0) Hatfield Hyde II 97-10 (43.0)
Parkfield II 131-7 (53.0) Cockfosters III 64-7 (47.0)
UCA II 177-7 (51.0) Wormley II 27-10 (14.0)
Langleybury III 151-10 (53.0) Bayford & Hertford II 154-5 (42.0)
*Reed II 201-6 (53.0) *Stevenage III 49-10 (35.4)
Harpenden IV 139-10 (47,3) *Botany Bay II 74-10 (34)
Weston Waltham X Rosedale II Cancelled
Knebworth Park IV 100-8 (43) *Clarendon II
Dunstable III 101-4 (38) *Flamstead
Elstree 154-10 (43) *Monken Hadley 89-10 (35)
Hatfield II 98-10 (33,4) *Old Owens II
Wormley II 177-10 (34,1) *Wheathampstead II 6-0 (3) R
Rickmansworth II Hemel Hempstead Town IV Cancelled
County Hall II 132-6 (39) *Shenley Village II
Chipperfield II 91-7 (34) *North Enfield II
Wormley II 148-10 (52,4) *Wheathampstead II 149-4 (33,4)
Knebworth Park IV 187-10 (52,3) *Clarendon II 110-6 (47)
*Hemel Hempstead Town IV 173-10 (51) Waltham X Rosedale II 174-5 (29)
County Hall II 168-9 (53) *Shenley Village II 153-10 (45)
*Botany Bay II 168-10 (52,3) Sawbridgeworth III 169-2 (40,4)
*Elstree 254-3 (53) Totteridge Millhillians IV 170-6 (47)
*Cockfosters III 116-10 (41,2) Allenburys 117-2 (30,5)
*Chipperfield II 171-4 (53) Holtwhites Trinibis II 173-8 (46,1)
Old Cholmeleians II 90-10 (41,1) *Cheshunt 91-5 (19,1)
North Enfield II 163-10 (48,3) *Old Owens II 167-6 (44,3)

Division Nine - 06 May, 2000

*Old Owens II 93-10 (49.3) *Shenley Village 97-1 (28.3)
Totteridge II 199-8 (53.0) Flitwick II 119-8 (47.0)
St Albans III 174-6 (53.0) Braughing II 130-8 (47.0)
County Hall II 84-10 (50.0) Potton Town II 85-2 (30.0)
Potters Bar III Clarendon II Cancelled
*Elstree II 59-10 (41.0) *Welwyn Garden City III 60-3 (23.0)
London Colney II 139-10 (44.3) Datchworth II 62-10 (41.4)
Old Elizabethans II Old Haberdashers II Cancelled
Hatfield Crusaders 107-10 (47.4) North Mymms III 98-10 (48.1)
Northchurch II Brimsdown II Cancelled
*Elstree II 146-10 (50) Met Police Bushey 147-9 (48)
Hexton II Rising Stars Cancelled
Parkfield II Flamstead Cancelled
Langleybury III Old Camdenians II Cancelled
Hatch End II 159-10 (48,5) *Sawbridgeworth III 74-9 (43)
Bentley Heath Stevenage III Cancelled
Sandridge II 145-3 (48) *North Mymms III
Parkfield & Headstone II Allenburys Cancelled
*Bushey II 145-10 (49,4) Baldock II 147-6 (47,3)
Cheshunt II Old Haberdashers II Cancelled
Greenwood Park 96-10 (46,3) *Old Cholmeleians II 97-1 (23)
Bayford & Hertford II Bragbury Cancelled
Datchworth II 17-2 (7,2) *Cockfosters III
*Greenwood Park 141-10 (52,5) North Mymms III 143-6 (41)
Bushey II 116-10 (43) *Baldock II 82-10 (35)
*Ickleford II 237-8 (53) Offley & Stopsley 140-8 (47)
Old Camdenians II 118-10 (40,1) *Monken Hadley 70-10 (25,1)
*Bayford & Hertford II 166-6 (53) Parkfield & Headstone II 168-7 (46)
Potters Bar IV 175-10 (50,1) *Sandridge II 177-6 (35,4)
*Luton Town & Indians III 130-10 (42,5) Langleybury III 131-8 (47,1)
Bentley Heath 240-5 (50) *Bragbury 95-10 (30)
*Stevenage III 248-4 (53) Datchworth II 150-6 (47)
Weston 71-10 (30) *Hatch End II 72-3 (25)

Division Ten - 06 May, 2000

West Herts III 128-10 (48.1) Knebworth Park IV 125-9 (51.0)
Stevenage IV 113-10 (46.0) Hatch End II 117-7 (39.1)
Greenwood Park 64-10 (32.0) St Thomas 65-2 (12.0)
*Graveley 47-10 (26.0) *Clifton II 49-2 (15.3)
*Hexton II 277-6 (46.0) *Waltham X Rosedale II 96-10 (42.0)
*Letchworth Garden City IV 74-10 (32.1) *Hoddesdon III 75-3 (24.0)
Ware II 196-8 (53.0) Shenley Village II 144-9 (47.0)
Monken Hadley 217-5 (49.0) Sawbridgeworth III 88-10 (35.4)
North Mymms IV Old Cholmeleians II Cancelled
Cavendish 235-10 (46.0) Watford Town III 142-10 (48.0)
*Kings Langley III 114-10 (48,1) Two Woods 92-10 (32)
Harpenden Dolphins 134-10 (40) *Ware II 135-6 (30)
Hatch End II 153-8 (53) *Met Police Bushey 128-10 (41,3)
Harpenden IV Dunstable IV Cancelled
Cheshunt II West Herts III Cancelled
Southgate Compton II Harpenden Dolphins Cancelled
Datchworth II St Albans IV Cancelled
Stevenage IV Broxbourne III Cancelled
Chorleywood III Boxmoor II Cancelled
Shenley Village III Abbots Langley III Cancelled
Kings Langley III Ickleford II Cancelled
Harpenden Dolphins 131-7 (42) *Potters Bar IV
Clifton II Dunstable IV Cancelled
St Albans IV Knebworth Park V Cancelled
Letchworth Garden City IV Offley & Stopsley Cancelled
Luton Town & Indians III 182-8 (50) *Potton Town II 96-10 (41,4)
Old Elizabethans II Elstree II Conceded
West Herts III Northwood III Cancelled
*Abbots Langley III 161-10 (51,2) Clifton II 133-10 (36,3)
Northwood III 210-10 (48) *Cheshunt II 181-9 (52)
*Kings Langley III 86-10 (44) Leverstock Green III 90-3 (35,1)
*Chorleywood III 159-8 (53) Potton Town II 149-7 (47)
West Herts III 105-10 (44,2) *Old Elizabethans II 107-4 (23,4)
*Shenley Village III 218-6 (53) St Albans IV 221-6 (42)
*Old Haberdashers II 135-10 (46,2) Broxbourne III 136-7 (36)
Northampton Exiles II 243-4 (52) *Letchworth Garden City IV 101-7 (48)
Harpenden Dolphins 168-8 (53) *Rickmansworth III 110-10 (33)
Boxmoor II 188-8 (53) *Dunstable IV 189-8 (44,3)

Premier Division - 12 May, 2001

Hertford 228-9 (52.0) Hoddesdon 237-9 (58.0)
Watford Town 254-9 (58.0) Langleybury 255-4 (50.1)
Bishop's Stortford 141-10 (45.0) Stevenage 225-7 (58.0)
Hemel Hempstead Town 200-6 (49.1) Welwyn Garden City 245-4 (58.0)
*St Albans 138-7 (56.0) *West Herts 136-10 (52.5)

Division One - 12 May, 2001

*Cockfosters 171-3 (38.0) *Dunstable 170-9 (53.0)
North Mymms 185-8 (53.0) Letchworth Garden City 94-10 (41.3)
*Millhillians 153-10 (47.1) *Chorleywood 261-4 (47.0)
Potters Bar 94-10 (31.1) Knebworth Park 128-10 (43.4)
Sawbridgeworth 158-8 (47.0) Hitchin 193-8 (53.0)

Division Two - 12 May, 2001

*Chipperfield 187-5 (45.2) *Leverstock Green 186-8 (53.0)
*Kings Langley 197-4 (45.3) *Harpenden 194-4 (53.0)
St Margaretsbury 196-10 (53.0) Preston 110-7 (47.0)
*Eversholt 105-2 (28.3) *Broxbourne 104-10 (34.4)
*Wormley 112-1 (23.4) *Old Albanian 111-10 (51.1)
Abbots Langley 181-7 (53.0) Hatfield 182-4 (42.2)
*Berkhamsted 85-10 (39.5) *Cottered 89-7 (33.0)
*Hoddesdon II 86-10 (31.3) *Radlett II 263-2 (50.0)
*Flitwick 140-9 (47.0) *Northwood 158-7 (53.0)
Rickmansworth 129-10 (37.3) Southgate Adelaide 158-10 (51.2)

Division Three - 12 May, 2001

*West Herts II 222-7 (48.0) *Wheathampstead 225-5 (52.0)
Luton Town II 169-6 (43.2) Hemel Hempstead Town II 168-10 (49.0)
UCA 200-6 (53.0) Knebworth Park II 154-10 (42.1)
Old Finchleians 157-6 (34.0) Bishop's Stortford II 153-8 (53.0)
Bayford & Hertford Stevenage II Cancelled
Letchworth Garden City II 157-9 (53.0) Ampthill Town 158-3 (44.2)
*Langleybury II 232-5 (53.0) *Northampton Exiles 176-5 (47.0)
*Redbourn 183-9 (53.0) *Welwyn Garden City II 94-10 (34.0)
*Hertford II 174-10 (51.4) *Dunstable II 152-10 (44.5)
*Bushey 140-7 (47.0) *St Albans II 222-8 (53.0)

Division Four - 12 May, 2001

Reed 211-4 (45.0) Wheathampstead II 60-10 (33.1)
*Botany Bay 202-10 (47.1) *Boxmoor 207-9 (51.0)
*Old Camdenians 107-0 (46.0) *Old Haberdashers 108-4 (25.0)
*Berkhamsted II 121-8 (40.4) *Totteridge 120-10 (46.4)
Millhillians II Holtwhites Trinibis Cancelled
Sandridge Chorleywood II Cancelled
County Hall 109-10 (29.0) Braughing 238-8 (53.0)
Clarendon 140-9 (53.0) North Mymms II 141-5 (42.5)
*Hatfield Hyde 148-9 (53.0) *Harpenden II 115-10 (25.3)
*Northwood Town 164-6 (33.5) *Northchurch 161-10 (50.0)

Division Five - 12 May, 2001

*London Colney 125-9 (47.0) *Datchworth 163-7 (53.0)
Old Elizabethans 184-9 (47.0) Chipperfield II 200-9 (53.0)
Rickmansworth II Hertingfordbury Cancelled
Brimsdown Hitchin II Conceded
*Potters Bar II 157-10 (45.0) *Clifton 90-10 (30.5)
Ickleford 177-8 (53.0) North Enfield 109-10 (40.3)
*Cheshunt 160-3 (0.0) *Sawbridgeworth II 157-10 (49.3)
*Parkfield 159-9 (46.0) *Potton Town 158-8 (53.0)
*Watford Town II 59-1 (14.3) *Baldock 56-10 (23.5)
*Preston II 212-8 (52.0) *St Margaretsbury II 119-10 (46.5.0)

Division Six - 12 May, 2001

*Waltham X Rosedale 129-10 (46.4) *Kings Langley II 207-8 (53.0)
Cockfosters II Leverstock Green II Cancelled
Hatch End 224-6 (45.0) Hexton 221-7 (53.0)
Hemel Hempstead Town III 230-8 (53.0) Old Owens 171-7 (47.0)
*Southgate Compton 205-8 (53.0) *Radlett III 117-10 (40.2)
Old Cholmeleians Tewin Cancelled
*Hatfield II 132-10 (44.3) *Abbots Langley II 122-9 (55.0)
Old Albanian II 146-9 (52.0) Ampthill Town II 147-10 (47.3)
Eversholt II 239-8 (51.0) Broxbourne II 108-10 (31.4)
*Harpenden III 165-9 (51.0) *Old Finchleians II 203-4 (48.4)

Division Seven - 12 May, 2001

*Cottered II 109-10 (47.1) *Redbourn II 61-10 (29.2)
*Northwood Town II 156-10 (51.3) *Ware 157-6 (40.0)
Allenburys 209-4 (52.4) Northwood II 98-10 (37.0)
*Boxmoor II 159-8 (44.4) *Botany Bay II 156-6 (53.0)
Radlett IV Old Camdenians II Cancelled
Little Berkhamsted Sahibs UCA II Conceded
Elstree 144-10 (32.2) Holtwhites Trinibis II 222-10 (51.0)
*Old Centralians 230-7 (53.0) *Sandridge II 127-8 (47.0)
Hertford III 162-10 (52.0) Dunstable III 163-7 (42.0)
*Northampton Exiles II 111-10 (53.0) *Watton-at-Stone 112-6 (42.0)

Division Eight - 12 May, 2001

Langleybury III 73-7 (21.5) Wormley II 72-10 (30.2)
Welwyn Garden City III 165-9 (51.1) Stevenage III 166-5 (43.2)
London Colney II Hatfield Hyde II Cancelled
Hatfield Crusaders 209-4 (44.2) Letchworth Garden City III 208-7 (53.0)
*Flitwick II 138-7 (53.0) *Reed II 104-10 (35.3)
St Albans III 120-10 (53.0) Southgate Adelaide II 100-8 (47.0)
Old Haberdashers II Southgate Compton II Cancelled
North Enfield II 179-5 (53.0) Ickleford II 117-7 (47.0)
Shenley Village 152-10 (52.0) Knebworth Park III 153-5 (39.0)
Parkfield II Bayford & Hertford II Cancelled

Division Nine - 12 May, 2001

St Thomas Potton Town II Cancelled
*Braughing II 99-5 (34.4) *County Hall II 98-10 (50.2)
*Elstree II 181-7 (53.0) *Clarendon II 185-5 (42.0)
Monken Hadley Datchworth II Cancelled
North Mymms III 185-7 (52.0) Northchurch II 186-5 (47.2)
*Cockfosters III 123-10 (30.0) *Graveley 153-8 (53.0)
Old Owens II Brimsdown II Conceded
*Clifton II 197-9 (53.0) *Greenwood Park 178-10 (43.0)
*Totteridge II 168-9 (48.0) *Cavendish 187-10 (52.0)
*Potters Bar III *Hoddesdon III Conceded

Division Ten - 12 May, 2001

*Knebworth Park IV 195-9 (53.0) *Shenley Village II 196-5 (46.5)
Hemel Hempstead Town IV Watford Town III Conceded
Dunstable IV 159-8 (53.0) Luton Town III 160-6 (46.0)
Welwyn Garden City IV 92-8 (24.4) Stevenage IV 88-10 (30.3)
Old Cholmeleians II 109-9 (25.1) West Herts III 108-10 (41.4)
Letchworth Garden City IV 93-7 (36.2) Ware II 92-10 (41.1)
Sawbridgeworth III Berkhamsted III Conceded
*Hexton II 90-8 (46.4) *Hatch End II 89-10 (34.5)
Old Elizabethans II 38-10 (33.1) St Albans West Indian 45-1 (8.0)
Waltham X Rosedale II Weston Cancelled

Division Eleven - 12 May, 2001

*Harpenden Dolphins 193-10 (49.0) *St Margaretsbury III 79-10 (37.0)
Leverstock Green III North Mymms IV Conceded
*Rickmansworth III 70-10 (31.3) *Northwood III 128-10 (32.5)
Broxbourne III 113-9 (36.2) Kings Langley III 112-10 (42.3)
*Flamstead 129-4 (40.0) *Cheshunt II 125-9 (53.0)
Hatfield III 137-10 (51.4) Abbots Langley III 140-6 (42.2)
*Two Woods 151-10 (38.0) *Met Police Bushey 111-10 (29.0)
*Bentley Heath 41-10 (17.1) *Ibis 272-8 (39.0)

Division Twelve - 12 May, 2001

Rising Stars Baldock II Conceded
*Knebworth Park V 190-6 (53.0) *Monken Hadley II 129-10 (35.2)
Hertingfordbury II St Albans IV Conceded
Bushey II Letchworth Garden City V Conceded
*Wormley III *Langleybury IV Conceded
Botany Bay III 160-9 (47.2) Harpenden IV 183-8 (53.0)
*Southgate Adelaide III *Northampton Exiles III Conceded

Division Thirteen - 12 May, 2001

*Tewin II 223-5 (34.0) *Old Albanian III 87-10 (23.3)
Waltham X Rosedale III 171-10 (38.0) Potton Town III 172-6 (55.0)

HCPL Division 1 - 19 May, 2001

Basingstoke & North Hants 145-10 (55,3) Bicester & North Oxford 146-6 (62,3)
Radlett 135-10 (64,4) Slough 136-9 (50,1)
Banbury 312-0 (59,3) Beaconsfield 209-7 (60)
Luton Town 68-10 (40,3) Reading 69-1 (28)
Finchampstead 194-10 (64,4) High Wycombe 76-10 (51)
Henley 202-10 (66) Bicester & North Oxford 157-10 (58)
Radlett 181-10 (56) High Wycombe 182-4 (52,3)
Beaconsfield 191-7 (66) Reading 157-7 (54)
Basingstoke & North Hants 183-10 (66) Slough 184-8 (50)
Finchampstead 272-4 (63) Banbury 275-5 (53,1)
Oxford & Horspath 168-6 (51) Hemel Hempstead Town
Radlett Oxford Cancelled
Radlett 152-9 (57) Slough 153-6 (39,4)
Finchampstead 96-2 (27) Oxford
Reading 230-8 (62) Falkland 165-6 (50)
Farnham Royal 223-7 (41) Banbury 71-10 (34)
High Wycombe 70-5 (26,3) Henley
Radlett 92-10 (27,3) High Wycombe 96-3 (21)
Falkland 199-10 (51,4) Reading 200-3 (54,1)
Oxford 224-8 (66) Slough 155-10 (51,5)
Tring Park 225-8 (66) Banbury 159-7 (66)
Welwyn Garden City 282-8 (66) Henley 229-10 (52,4)

Division Eleven - 11 May, 2002

Rising Stars 206-10 (49) *Bentley Heath 207-7 (50,3)
Baldock II 69-10 (24,4) *Broxbourne III 73-1 (19,2)
St Margaretsbury III 74-10 (41,3) *Knebworth Park V 75-8 (37)
Luton Town III North Mymms IV Conceded
*Bragbury 157-10 (53) Leverstock Green III 148-10 (47)
Flamstead 205-6 (46) *Rickmansworth III 58-10 (10,2)
*Northwood III 113-10 (50) Wormley III 97-10 (36)
Hatfield III 132-10 (50,2) *Cheshunt II 136-8 (41,1)
Abbots Langley III Chorleywood III Conceded
Bragbury Northwood III Cancelled
Ware II Wormley III Cancelled
Abbots Langley III Shenley Village III Cancelled
Radlett V Rickmansworth III Cancelled
Frogmore Bushey II Cancelled
Baldock II Hertingfordbury II Cancelled
St Margaretsbury III Knebworth Park V Cancelled
Hemel Hempstead Town V Chorleywood III Cancelled
Southgate Adelaide III 118-10 (38,3) *Southgate Compton II 121-3 (31,2)
Pirton Frogmore Cancelled
*Welwyn Garden City IV 115-10 (37,5) Hertford IV 25-1 (9) R
St Margaretsbury III Hemel Hempstead Town V Conceded
Old Albanian III 156-9 (38) *Broxbourne III 87-8 (32)
Rickmansworth III Radlett V Conceded
*Hatfield Hyde II 120-10 (43) Northampton Exiles II 121-3 (31)
Leverstock Green III 137-10 (42,1) *Old Camdenians III
Hertingfordbury II 204-4 (42) *Waltham X Rosedale III 153-6 (37)
Sawbridgeworth IV 15-2 (0) *Met Police Bushey II
*Reed III 179-8 (47) Frogmore 116-10 (37,3)
Old Albanian III 101-10 (43) *Great Gaddesden 105-4 (32)
Hatfield Crusaders II 187-10 (44,4) *Southgate Compton II 188-5 (44,3)
*Radlett V 113-10 (44) Hatfield Hyde II 114-2 (25,3)
*Met Police Bushey II 201-2 (47) St Margaretsbury III 109-10 (38,2)
Codicote Sawbridgeworth IV
*Hertingfordbury II 123-10 (47) Southgate Adelaide III 59-10 (37)
*Knebworth Park V 122-10 (35,4) Waltham X Rosedale III 124-2 (29,2)
*Welwyn Garden City IV 170-10 (46,5) Hertford IV 137-9 (43)
Pirton 148-10 (46,4) *Old Camdenians III 150-7 (24,4)

Division Ten - 11 May, 2002

Welwyn Garden City IV 120-9 (55.0) Weston 117-10 (42.0)
Old Cholmeleians II 137-10 (47.5) Brimsdown II 133-10 (52.0)
Letchworth Garden City IV 25-10 (18.3) Waltham X Rosedale II 26-1 (7.1)
Harpenden Dolphins 134-10 (40.0) Ware II 135-6 (30.0)
Kings Langley III 92-10 (32.0) Two Woods 114-10 (48.1)
Hatch End II 153-8 (53.0) Met Police Bushey 128-10 (41.3)
Stevenage IV 187-9 (52.0) West Herts III 184-8 (48.0)
Datchworth II 117-10 (37.0) Shenley Village II 118-2 (30.0)
*Old Elizabethans II *Berkhamsted III
*Dunstable IV 155-9 (53.0) *Sawbridgeworth III 103-10 (30.0)

Division One - 11 May, 2002

*North Mymms 120-10 (50.5) *Letchworth Garden City 121-5 (38.3)
*Knebworth Park 31-2 (8.3) *Millhillians 30-10 (22.5)
Watford Town 177-10 (44.0) Hitchin 181-10 (50.0)
Dunstable 178-8 (53.0) Sawbridgeworth 160-8 (47.0)
Harpenden 130-10 (38.0) St Margaretsbury 132-2 (22.0)

Division Six - 11 May, 2002

Ware 153-10 (49.1) Hitchin II 84-10 (30.4)
*Holtwhites Trinibis II 91-6 (41.1) *Harpenden III 90-10 (40.0)
Hatch End 76-0 (14.4) Ampthill Town II 72-10 (33.0)
Chipperfield II 203-5 (52.0) Eversholt II 179-8 (48.0)
*Old Finchleians II 205-9 (51.0) *Southgate Compton 124-10 (42.3)
Hemel Hempstead Town III 192-8 (46.0) Tewin 191-7 (53.0)
*Northwood II 166-3 (43.0) *Watton-at-Stone 164-10 (50.0)
*Broxbourne II 119-10 (42.3) *Hatfield II 136-9 (53.0)
*Cockfosters II 109-10 (38.3) *Watford Town II 189-10 (51.0)
Old Albanian II 105-5 (34.4) Abbots Langley II 101-10 (40.4)

Division Eleven - 11 May, 2002

*Baldock II 73-1 (19.2) *Broxbourne III 69-10 (24.4)
*Flamstead 58-10 (10.2) *Rickmansworth III 205-6 (46.0)
Rising Stars 206-10 (49.0) Bentley Heath 207-7 (50.3)
Bragbury 148-10 (47.0) Leverstock Green III 157-10 (53.0)
Northwood III 97-10 (36.0) Wormley III 113-10 (50.0)
*Hatfield III 136-8 (41.1) *Cheshunt II 132-10 (50.2)
*Luton Town III *North Mymms IV Conceded
*Abbots Langley III *Chorleywood III Conceded
*St Margaretsbury III 75-8 (37.0) *Knebworth Park V 74-10 (41.3)

Division Three - 11 May, 2002

Letchworth Garden City II 195-6 (53.0) Langleybury II 199-4 (44.2)
*Bishop's Stortford II 119-10 (48.3) *Old Finchleians 120-5 (45.0)
*Bayford & Hertford 144-9 (47.0) *Southgate Adelaide 195-7 (53.0)
Botany Bay 172-7 (47.0) Welwyn Garden City II 208-9 (53.0)
*Bushey 130-6 (47.0) *Northampton Exiles 174-9 (53.0)
*Wormley 94-10 (39.4) *County Hall 147-10 (51.0)
Stevenage II 135-9 (53.0) Dunstable II 138-3 (32.0)
Redbourn 162-10 (50.4) Northchurch 163-7 (48.4)
*Rickmansworth 136-0 (30.0) *Hertford II 135-10 (51.0)
*Northwood Town 109-10 (36.4) *Wheathampstead 216-7 (52.0)

Division Two - 11 May, 2002

Hoddesdon II 112-4 (37.4) Leverstock Green 111-10 (42.0)
*Knebworth Park II 196-10 (50.4) *Flitwick 162-10 (40.3)
*Kings Langley 135-3 (40.2) *Northwood 133-9 (53.0)
Broxbourne 210-8 (52.0) Hatfield 157-8 (48.0)
Preston 83-10 (40.4) Cockfosters 203-6 (52.0)
Old Albanian 185-9 (53.0) Abbots Langley 115-6 (47.0)
*UCA 163-10 (47.0) *Cottered 197-7 (53.0)
Hemel Hempstead Town II 102-9 (47.0) Berkhamsted 120-9 (53.0)
Radlett II 211-2 (50.0) Ampthill Town 95-10 (45.3)
Eversholt 163-9 (53.0) Chipperfield 166-9 (42.3)

Division Eight - 11 May, 2002

Wormley II 113-10 (52.3) County Hall II 114-5 (28.2)
*Old Haberdashers II 169-5 (46.0) *Southgate Compton II 165-8 (53.0)
Redbourn II 124-8 (47.0) Potters Bar III 177-7 (53.0)
Hatfield Hyde II 82-9 (36.0) St Albans III 83-2 (21.0)
Graveley 166-10 (52.0) Cavendish 167-3 (22.4)
*London Colney II 110-10 (35.0) *North Enfield II 154-10 (52.0)
*Sandridge II 122-5 (38.1)